dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

560 520 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Twój prywatny azyl na Grunwaldzie. Marzysz o mieszkaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

498 237 zł46 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Oferta bezpośrednia od dewelopera - brak prowizji i pcc. *Promocja ograniczona czasowo. *Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie już dziś. *Odbiór kluczy w tym roku. *Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

835 459 zł68 m² 12 244,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkania na Grunwaldzie - Już gotowe do zamieszkania! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w sercu Poznania? Nasza inwestycja na Grunwaldzie to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

645 000 zł70 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

730 000 zł61 m² 12 038 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji tuż przy lesie Żurawiniec na Naramowicach! Mieszkanie o powierzchni niecałych 61 m2 położone jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

445 000 zł49 m² 9 008,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bez prowizji od strony kupującej Odkryj swój nowy adres na poznańskich Ratajach! Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Stare Zegrze to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

427 000 zł40 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * lokalizacja: rataje * Powierzchnia użytkowa:40m2 + balkon. * mieszkanie od strony zachodniej. * funkcjonalny układ - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

315 000 zł31 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży kawalerki z pięknym widokiem na panoramę Poznania, położonej na 16. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

422 155 zł31 m² 13 706,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * odbiór kluczy w tym roku. * lokalizacja: jeżyce. * nowoczesny układ: salon z aneksem + taras + ogród. * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

469 000 zł52 m² 8 984,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łozowej, spokojna, bezpieczna okolica, dobrze skomunikowana z Centrum, funkcjonalny układ pomieszczeń : salon z balkonem, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

645 476 zł55 m² 11 735,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * lokalizacja: jeżyce. * mieszkanie 3 pokojowe z balkonem od strony południowej. * możliwość wykończenia mieszkania pod klucz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

538 220 zł42 m² 12 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

609 000 zł70 m² 8 662,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, wygodne i jasne mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Powierzchnia mieszkania to 70,3 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły,Poznań

495 000 zł55 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Władysława Jagiełły, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł81 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

450 000 zł38 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

! rezerwacja! Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie! Grunwald, cicho, zielono, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

722 449 zł74 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * mieszkanie oddane do użytkowania - zapraszamy na prezentację. * lokalizacja: rataje * Powierzchnia użytkowa:73,87m2 + dwa balkony *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

99 000 zł58 m² 1 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poddasze z potencjałem stwórz niepowtarzalne miejsce w sercu Jeżyc! Szukasz nieruchomości, która daje swobodę kreacji i pewność wzrostu wartości? Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

568 004 zł57 m² 10 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna! mieszkanie 3-pokojowe W nowej inwestycji - promocja cenowa! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

560 520 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Twój prywatny azyl na Grunwaldzie. Marzysz o mieszkaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą na Grunwaldzie. Nasza oferta zapewnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

708 192 zł74 m² 9 596,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od Biura sprzedaży dewelopera. * 0% prowizji i brak podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych! * Odbiór kluczy jeszcze w 2025 roku! * Wykończenie pod klucz od 890 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

600 000 zł63 m² 9 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

459 999 zł38 m² 12 266,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

319 990 zł37 m² 8 695,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowzji dla biura! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującego się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne M4 z balkonem znajdujące się w spokojnej, pełnej zieleni i parków okolicy na Oś. Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

547 230 zł54 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* zakup bezpośrednio od Biura sprzedaży dewelopera. * 0% prowizji i brak podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych! * Wykończenie pod klucz od 890 pln za m2 - w tym robocizna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smochowice,Poznań

720 000 zł84 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zachodniej części Poznania, w spokojnej i zielonej dzielnicy Jeżyce, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

439 000 zł30 m² 14 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowo powstałej inwestycji Stacja Jeżyce przy ulicy Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o przytulnym, nowoczesnym mieszkaniu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

1 084 212 zł100 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Poszukujesz prawdziwej perły na poznańskim rynku nieruchomości? Kochasz klimat jeżyckich kamienic, wyjątkowych wnętrz i układu z dużym potencjałem? Pragniesz doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

599 000 zł44 m² 13 650,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygód miejskiego życia mam coś, co może Cię zainteresować. O budynku: mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

380 000 zł34 m² 11 242,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na trzecim piętrze, z windą, w niskim budynku, w ścisłym centrum Poznania. Budynek z 2000 roku wybudowany przez dewelopera uwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grunwald,Poznań

620 000 zł56 m² 11 153,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużą loggią ul. Górczyńska, poznań Zapraszamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą wyjątkowym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

779 000 zł71 m² 10 902,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 71,45 m2: - salon z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Dębiec,Poznań

420 000 zł36 m² 11 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Dębowej, na poznańskim Dębcu. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 35,65m2 położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

625 406 zł63 m² 9 925,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

479 220 zł49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy Janickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Pod Lipami, poznań Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Starołęka,Poznań

634 250 zł66 m² 9 646,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera- brak Prowizji i podatku pcc. * mieszkanie gotowe do odbioru - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. * 65m2 powierzchni użytkowej + dodatkowo taras 24m2. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

446 931 zł42 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * lokalizacja: rataje * Powierzchnia użytkowa:42,29m2 + balkon. * mieszkanie od strony południowej. * duża sypialnia. * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Strzeszynek,Poznań

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem dla siebie lub świetnej inwestycji pod wynajem na zielonym Strzeszynie ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulne mieszkanie na spokojnej ulicy.