dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

397 000 zł38 m² 10 558,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie dla klienta Z gotówką Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kontakt: szanowni Państwo, zabieram Was dzisiaj na spacer po nowych ogrodach,. Tam gdzie jest niezwykle zielono, gdzie dzieje się wolniej. Fajnie, bo w nowej inwestycji - i tutaj w opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

539 999 zł47 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syn, córka przyjeżdża na studia z znajomymi i planują zamieszkać razem ? Myślisz o zakupie pod wynajem na pokoje ? To idealna okazja dla Ciebie. Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Malta,Poznań

518 940 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera poleca zakup klasycznego mieszkania 2 pokojowego z balkonem 2 min od Jeziora Malta. Mieszkanie gotowe do odbioru - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Górczyn,Poznań

821 210 zł59 m² 13 895,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Atrakcyjna lokalizacja na przeciwko parku - widok z tarasu mapka lokalizacyjna na przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

499 900 zł64 m² 7 750,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy która od marca 2025 roku będzie rewitalizowana. # lokalizacja # Wilda - Dzielnica do mieszkania dla młodych aktywnych osób. Bliskość centrum miasta, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

430 955 zł42 m² 10 171,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe od strony zachodniej z balkonem na III piętrze. Doskonała komunikacja z Centrum Poznania i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kontakt: drodzy Państwo, nie sposób przejść obojętnie obok tej jakże nietuzinkowej oferty. Idealna komunikacyjnie lokalizacja, lokal w ciekawej, nietuzinkowej kamienicy. Został kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

582 000 zł31 m² 18 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Jeżycach - Poznań. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu poznańskich Jeżyc. To niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

511 204 zł52 m² 9 815,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone na I piętrze od strony zachodniej. Doskonała komunikacja z Centrum Poznania i nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

455 655 zł39 m² 11 683,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o klasycznym kształcie. Duża sypialnia i łazienka oraz funkcjonalny salon od strony zachodniej. Zadzwoń po więcej informacji. Do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Podolany,Poznań

686 847 zł73 m² 9 357,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie doskonale doświetlone, oprócz salonu, 3 sypialni, mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Malta,Poznań

854 658 zł75 m² 11 395,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje przestronne mieszkanie 75m2 z dodatkowym balkonem. Układ mieszkania umożliwia wydzielenie dodatkowej sypialni. DO Państwa dyspozycji jest przepiękny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 782 zł43 m² 11 054,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe od zachodniej strony z balkonem. Duży salon ponad 25m2, mnóstwo słońca dzięki dużym oknom- doskonała propozycja dla Klientów ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

423 210 zł39 m² 10 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na przestrzał. Duży salon od strony południowej z balkonem i przestronna sypialnia. Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Na sprzedaż wyposażony apartament po całkowitym remoncie o pow.68 m2 + piwnica, położone na Poznańskiej Wildzie (ul.Madalińskiego 5), w kamienicy (nie jest to mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

519 162 zł40 m² 13 143,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,5m2 + dodatkowo balkon, położone w topowej lokalizacji. Mamy ponad 2000 mieszkań w Poznaniu, warunki indywidualnie negocjowane- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

693 999 zł74 m² 9 442,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Top oferta gotowe mieszkanie 4 pokoje! 9 450 za metr - promocja! Wigilia w nowym mieszkaniu? Nie ma sprawy :) Klucze odbierz już teraz. Bez dodatkowych kosztów. 4 pokoje na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

544 110 zł52 m² 10 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Położone jest ono na 4 piętrze niskiego (4 piętra) 30-to letniego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Podolany,Poznań

342 701 zł29 m² 11 953,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę z balkonem, położoną na IV piętrze. Mieszkanie doskonale doświetlone i o podwyższonym standardzie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 380 000 zł117 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 60 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 190 000 zł128 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Kontakt: marta Motycka Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować naszą nową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy przy ul. Różanej w Poznaniu. Jasne i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł97 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam nową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w zadbanej kamienicy przy ul. Rybaki w Poznaniu. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na Piątkowie. Aranżacja przygotowana przez projektantów! Mieszkanie wyposażone w najwyższej jakości zabudowy: kuchnia wykonana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olecka

Smochowice,Poznań

409 000 zł35 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kontakt: ale fajne! Smochowice, część willowa. Cudownie przyjazna, cicha, zielona okolica. Mieszkanie położone jest w kameralnej, kilkumieszkaniowej (5 mieszkań) willi miejskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 45 m2. Blok. Poznań. Grunwald. Polecam na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, grunwald, ul. Bukowska 134. Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

420 000 zł31 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: chcesz mieszkać w miejscu, które łączy wygodę miasta z urokiem kameralnej atmosfery? Szukasz nieruchomości gotowej do zamieszkania od zaraz? bingo! lokalizacja Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

326 000 zł26 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie Parku Wilsona, mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

549 000 zł63 m² 8 830,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie (w pełni rozkładowe) składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

459 808 zł41 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

828 665 zł97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w centrum poznańskich Jeżyc. Mieszkanie Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 97,49m2 położone na trzecim piętrze, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

507 949 zł45 m² 11 317,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

470 889 zł39 m² 12 043,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

389 000 zł36 m² 10 911,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na poznańskim Dębcu. Oferowana nieruchomość to: 1. lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 35,65m2 usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

410 000 zł38 m² 10 761,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Kosmonautów 15 w Poznaniu. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

669 900 zł74 m² 9 028,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 74,2 m2, os. Jana III Sobieskiego, piątkowo Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

587 000 zł41 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wykończone pod klucz w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia, świetnie zlokalizowane. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 40,99 m2: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

721 600 zł65 m² 11 101,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 40 tysięcy! Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżycki

Jeżyce,Poznań

890 000 zł109 m² 8 129,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 109,48 m2 położony na trzecim piętrze w kamienicy przy Rynku Jeżyckim w Poznaniu. Układ dający możliwości podziału fizycznego. Obecnie.