dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morzyczańska

Rataje,Poznań

490 000 zł45 m² 10 840,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania nieruchomość, która idealnie wpisuje się w potrzeby osób ceniących nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo. Jest to przestronne mieszkanie dwupokojowe na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Łacinie przy ul. Milczańskiej 5. Budynek został wybudowany przez dewelopera - Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

300 357 zł29 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy kameralne osiedle położone blisko rezerwatu przyrody. 5 min do przystanku tramwajowego 5 min do sklepu Lidl szkoły i przedszkola w najbliższej okolicy tereny rekreacyjne nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m2, położonego na parterze dwupiętrowej kamienicy z cegły, w urokliwej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

389 000 zł48 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 48,5m2 składają się: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

420 000 zł38 m² 11 003,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania przestronna kawalerka na Jeżycach, przy ulicy Szamotulskiej. Doskonała oferta dla singla, pary lub osób szukających pierwszego mieszkania. Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 38,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

338 000 zł27 m² 12 234,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

389 000 zł33 m² 11 885,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz kawalerki na wynajem? A może szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Ta urokliwa kawalerka położona jest w sercu Poznania, na Grochowych Łąkach. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

278 200 zł21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kochasz sport? Marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łózka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz ? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

990 000 zł85 m² 11 688 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie tuż przy Lasku Marcelińskim. Mieszkanie o powierzchni 84,7m2, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Winiary,Poznań

665 000 zł78 m² 8 570 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o podwyższonym wysokim standardzie o powierzchni 77.6 m2, 3 pokojowe, położone na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

539 999 zł49 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia: przykładowego 3 pokojowego mieszkania urządzonego pod klucz zamieszkaj na ratajach obok ronda starołęka i zegrze Poznań. Mieszkanie, 3 pokojowe , o powierzchni 49,18 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

294 000 zł25 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Okazja! M I E S Z K A N I E bezpośrednio Polecam do sprzedaży, bezpośrednio, mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

570 000 zł54 m² 10 592,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 2-pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

489 000 zł47 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Masz dosyć wynajmu? Kup własne mieszkanie i zyskaj niezależność! Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Kosmonautów po generalnym remoncie! Witaj w swoim nowym, świeżo wyremontowanym mieszkaniu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

573 456 zł58 m² 9 957,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

325 000 zł38 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

276 480 zł22 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

529 831 zł59 m² 9 044,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o nowym mieszkaniu w centrum miasta oraz atrakcyjnej cenie, to ta nieruchomość będzie świetnym rozwiązaniem! Świeżo "upieczone" mieszkanie 3 pokojowe z dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hulewiczów

Hulewiczów,Poznań

469 000 zł50 m² 9 474,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy mieszkanie w budynku Agencji Inwestycyjnej przy Hulewiczów 4. Kompleks kilku bloków na terenie zamknietym, wjazd na pilota, parkowanie przynaleznym terenie (zamykany wjazd). Połozenie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

528 000 zł48 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu z windą na osiedlu przy Wilczaku. Opis mieszkania Mieszkanie jest duże, jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Rataje,Poznań

349 000 zł33 m² 10 731,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,52m2 usytuowana na pierwszym piętrze w świeżo oddanej do użytku inwestycji przy ul. Czesława Niemena w Poznaniu. Mieszkanie jest już dostępne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

467 696 zł46 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy kameralne osiedle położone blisko rezerwatu przyrody. Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z dużą sypialnią i ogrodem. 5 min do przystanku tramwajowego 5 min do sklepu Lidl szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Naramowice

Naramowice,Poznań

672 874 zł82 m² 8 252,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Zakończenie budowy III kwartał 2023r. W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

535 935 zł59 m² 9 148,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarowa

Dębiec,Poznań

320 000 zł46 m² 6 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oferty sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Konarowej, dębiec, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 46,5m2 położone jest na 4 piętrze w niskim bloku. Metraż obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na Grunwaldzie Zlokalizowanie na czwartym, ostatnim piętrze, w niskim budynku z cegły przy ul. Arciszewskiego. Ma 3 pokoje, w tym dwie sypialnie, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

411 840 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe na Poznańskim Nowym Mieście. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Mieszkanie z ogródkiem Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

307 000 zł31 m² 9 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam do sprzedaży kawalerkę z osobną kuchnią! Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty wybudowanego w 1978r i położone jest na os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

429 000 zł84 m² 5 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Rezerwacja. Dla miłośników secesji, kamienic i nietuzinkowych wnętrz! Niedaleko rynku Łazarskiego w pięknej i zabytkowej kamienicy przy ulicy Niegolewskich znajduje się trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

615 000 zł40 m² 15 298 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 w samym sercu Poznania. Nieruchomość położona jest przy ulicy Świętego Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

445 000 zł46 m² 9 697,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj na poznańskim grunwaldzie I korzystaj na co dzień Z wszelkich udogodnień jakie oferuje jego okolica! Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

950 000 zł78 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania z charakterem i pragniesz zamieszkać w urokliwej okolicy, jednocześnie mając bliskość do centrum miasta, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

420 000 zł49 m² 8 502,02 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się na ostatnim piętrze wieżowca znajdującego się na osiedlu Oświecenia. 16 piętro pozwala na podziwianie pięknych widoków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czecha

Rataje,Poznań

455 000 zł56 m² 8 107,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

498 780 zł38 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia: przykładowego 2 pokojowego mieszkania urządzonego pod klucz zamieszkaj na ratajach obok ronda starołęka i zegrze Poznań. Mieszkanie, 2 pokojowe , o powierzchni 37,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rataje

Rataje,Poznań

439 304 zł48 m² 9 202,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

464 070 zł47 m² 9 937,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe - ostatnie lokale dostępne w 2023 r. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

599 000 zł57 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 56,7m2, usytuowane na 2 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy.