dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

656 740 zł46,91 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, gustowny 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyn nad Cybiną, ul. Sarnia Szukasz nowoczesnego i urządzonego mieszkania w wyjątkowym miejscu? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,10 m² 8 433,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

699 711 zł48,49 m² 14 430,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,90 m² 11 540,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

691 000 zł59,47 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze! Rodzinna przestrzeń z ogrodem aż 141m2 -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także inne metraże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,02 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

485 700 zł37,65 m² 12 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu, który sprawdzi się zarówno jako własne mieszkanie, jak i inwestycja pod wynajem? Ta oferta łączy w sobie historyczny urok kamienicy z nowoczesnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 720 zł45,10 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 510 zł38,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł44,20 m² 11 199,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe o pow 44,2m2,położne na II-gim piętrze w niskim bloku (rok budowy 1978),budynek ocieplony, okna pcv, na podłogach deska dębowa i płytki, c.o. cie-lik.

Szczegóły ogłoszenia

1 314 586 zł72,23 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,20 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z lat 60. (1966 r.) na zielonym i dobrze skomunikowanym Dębcu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,30 m² 7 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na 1. piętrze w kamienicy na poznańskim Łazarzu, przy ul. Kanałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 700 zł31,85 m² 11 858,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 1-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 665 zł37,85 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość łączy w sobie ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,40 m² 10 468,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na 3.piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w spokojnej, zielonej części miasta. Układ pomieszczeń: >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 377 zł87,57 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 87,57 m2. Zielony Żurawiniec to nowoczesne osiedle położone na bogatych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

R e Z E R W A C J A - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,0 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Winiary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,85 m² 14 629,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny o łącznej powierzchni 47,85m2. Dwie niezależne kawalerki w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym przy ul. Firlika 7 na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 999 zł90,80 m² 11 288,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Klimatyczna nieruchomość z duszą dwa połączone lokale o łącznej powierzchni 90,8 m Poznań, ul. Śródka 2 lokalizacja Śródka to jedno z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł65,84 m² 11 330,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdź czy możesz kupić to mieszkanie! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł34,67 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. -salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 030 zł43,84 m² 12 797,22 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,84m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy do sprzedaży bardzo dobrze wyposażone mieszkanie w nieruchomości przy ul Polanka w Poznaniu. Możliwość korzystania z parkingu (szlaban, pilot). Dobry dojazd i atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

679 424 zł58,28 m² 11 657,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.2, ogródek: 15,4 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł66,50 m² 11 954,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach. Lokalizacja: prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł74,70 m² 13 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze reprezentacyjnej, secesyjnej kamienicy w ścisłym centrum Poznania przy Al. Marcinkowskiego 11. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł101 m² 12 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m , położone w kameralnej willi miejskiej z 1939 roku przy ul. Pamiątkowej na poznańskiej Wildzie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 836 zł75 m² 12 304,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Zachęcam do zakupu komfortowego mieszkania w stanie deweloperskim, na Górczynie. Jeśli szukasz mieszkania w zielonej okolicy, w sąsiedztwie stawów, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł39 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł39 m² 12 886,77 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 39 m z dużym balkonem 5,56 m oraz garderobą, położone na III piętrze, z ekspozycją zachodnią. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30,03 m² 10 989,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka 30,03 m | Oficyna kamienicy | ul. Marcelego Mottego | Gotowa do wprowadzenia Opis nieruchomości: -powierzchnia: 30,03 m -położenie: poddasze w oficynie kamienicy -bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,21 m² 17 216,35 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z loggią | 7. piętro | Kolejova 1 Łazarz, poznań Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie 48,21 m z dużą loggią (9,59 m ), położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 932 zł44,28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na kameralnym i innowacyjnym osiedlu, które powstaje na poznańskim Ratajach. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,50 m² 10 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wilda, ul. Jana Spychalskiego ( dawna Chwiałkowskiego ). Remont 2026 gotowe na inwestycję! Zamień scrollowanie w necie na rentowny ruch mieszkanie po generalnym remoncie (2026), wszystko nowe od.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł107 m² 10 271,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży lokal mieszkalny O powierzchni 106,6 m2 Budynek, w którym znajduje się lokal, mieści się przy ul. Kraszewskiego w pobliżu skrzyżowania.