dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Chwaliszewo,Poznań

299 900 zł25 m² 11 981,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki. Jest to idealna nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy. Lokal jest funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

414 900 zł34 m² 12 092,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Układ mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie nad Wartą , na poznańskim Nowym Mieście , przy ul. Starołęckiej o powierzchni 38.20 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

555 000 zł51 m² 10 839,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top lokalizacja: ul. Działowa 51,22 m | Centrum Poznania Chcesz biuro, kancelarię lub mieszkać tam, gdzie miasto nigdy nie śpi ale Ty możesz odpoczywać w ciszy? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

710 325 zł45 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w centralnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Komandoria,Poznań

594 000 zł65 m² 9 124,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,1 m , położone w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

899 999 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu miasta - bez prowizji i bez podatku pcc! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów i z pełnym bezpieczeństwem transakcji. To idealny moment, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Modra

Grunwald,Poznań

330 000 zł26 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku przy ul. Modrej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 26 m2 składają się: - pokój - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

652 709 zł42 m² 15 645 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Strzeszyn,Poznań

809 000 zł76 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

515 000 zł47 m² 11 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga!promocja do 25.04. 26 cena 499 000 zł Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Podstawowe informacje: - 46,80m2 - 2 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

482 212 zł41 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz! Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 18,08 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

549 000 zł45 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone przy ul. Prądzyńskiego w Poznaniu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Winogrady,Poznań

685 000 zł68 m² 10 014,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 68,40 m2, 4 pokoje, balkon, os. Zwycięstwa 10 - Winogrady, poznań Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

498 800 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

477 000 zł36 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

699 000 zł79 m² 8 814,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

580 000 zł36 m² 16 201,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Duża (35,80 m kw.) atrakcyjna kawalerka w stylu loftowym z tarasem w centrum Poznania aktualnie wynajmowana na krótkie terminy (targi, turystyka) Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

385 000 zł48 m² 8 054,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie, ul. św. Szczepana, wilda, poznań. Wgn Poznań Krauthofera prezentuje przytulne i nietuzinkowe mieszkanie położone w spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja. Sprzedaż bezpośrednia, pośredników zapraszamy z klientami. Przestrzeń mieszkalna po generalnym remoncie, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stary Rynek,Poznań

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

540 000 zł69 m² 7 848,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 68,8 m , położonego na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

740 957 zł70 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie nowe 2-poziomowe mieszkanie z antresolą i tarasem *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

505 000 zł46 m² 11 098,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Tysiąclecia. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

796 000 zł70 m² 11 371,40 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

569 000 zł36 m² 15 983,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Drodzy Państwo, przedstawiam coś naprawdę wyjątkowego mieszkanie klasy premium, wykonane z ogromną dbałością o każdy detal. Funkcjonalność, estetyka i wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

876 000 zł71 m² 12 392,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

1 581 000 zł77 m² 20 532,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowy adres w Poznaniu - Elegancka Kamienica, położona w samym sercu miasta. To unikatowa propozycja dla osób, które pragną połączyć komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

569 565 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z loggiom w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

459 000 zł39 m² 11 897,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - słoneczne 2 pokoje z balkonem, - szóste piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

469 917 zł38 m² 12 224,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta w super cenie! Noworoczne ceny na noworoczne postanowienia :) 0% pcc Zero prowizji Jestem z Tobą od początku do końca transakcji. Top lokalizacja na aktualnej mapie Poznania-.