dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

825 000 zł45 m² 18 317,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego w inwestycji Goplana, która wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

633 574 zł59 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

348 100 zł28 m² 12 300,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

602 600 zł57 m² 10 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja W nowoczesnej architekturze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży deweloperskiego 3 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Zawady,Poznań

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

839 000 zł72 m² 11 717,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jeśli planujesz zainwestować środki w mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie, a dodatkowo w świetnej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

493 547 zł44 m² 11 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena mieszkania, ograniczony czas! 0% prowizji, 0% pcc- mieszkanie prosto od dewelopera. Jeśli szukasz innego mieszkania w tej inwestycji, zadzwoń= Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Żegrze,Poznań

615 159 zł56 m² 10 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.55 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

667 819 zł59 m² 11 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich Podolanach; o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia: 110 m w sercu Poznania (wilda) Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania idealnego dla osób poszukujących wyjątkowego, kamienicznego klimatu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Żegrze,Poznań

549 000 zł46 m² 12 005,20 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja W nowoczesnej architekturze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży deweloperskiego 2 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

551 745 zł42 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Inwestycja zrealizowana. - kupujesz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,6m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

1 390 000 zł136 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny 3-poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z Tarasem i Ogrodem Przestronność, komfort i Prestiżowa Lokalizacja Poznań Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom (136 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

525 000 zł65 m² 8 069,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

0% prowizji/65,06 m2/3 pokoje/balkon/piwnica/osobna kuchnia uwaga: informuję, że w dniach 09.04.2026-20.04.2026 przebywam poza granicami Polski W tym czasie pozostaję dostępna 1) pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2, zlokalizowanego przy ul. 28 Czerwca 1956r na poznańskiej Wildzie. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Nowe Miasto,Poznań

385 000 zł35 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem - Nowe Miasto, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

619 900 zł54 m² 11 503,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

610 000 zł63 m² 9 697,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Os. Tysiąclecia | 62,9 m | niski blok | blisko Malty Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,9 m , położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przemysława

Antoninek,Poznań

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w spokojnej okolicy. Mieszkanie 35,7m składa się z salonu z kuchnią, sypialni (obecnie pokoik dziecięcy), łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

439 460 zł37 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aktualna promocja: szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataje

Rataje,Poznań

568 800 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, wartę oraz panoramę miasta. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,40 m2, położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

899 000 zł74 m² 12 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się od zaraz? Nie martw się, pójdzie gładko! Mieszkanie jest obecnie w trakcie wykończenia, a efekt niebawem - podłogi, łazienka, wc. Najbrudniejsza część prac już za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

318 100 zł28 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Podolany,Poznań

890 000 zł78 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na Podolanach, na osiedlu tuż przy Galerii Podolany. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

699 598 zł70 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 67 m na ul. Galileusza w Poznaniu Cena: 550 000 zł Forma własności: pełna własność Lokalizacja: ul. Galileusza, poznań Budynek: blok z wielkiej płyty 11 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

467 742 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Hot oferta Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

359 000 zł27 m² 13 296,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Gorąco polecamy Państwu na sprzedaż kompletnie odnowione mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na poznańskich winogradach. Położenie Osiedle Wichrowe Wzgórze, bo to o nim mowa cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

673 365 zł70 m² 9 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej aż 70m2 +taras i mały ogródek. Układ mieszkania na przestrzał z salonem z aneksem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilczak,Poznań

590 000 zł49 m² 12 090,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą w jednej z najbardziej pożądanych części Winograd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

679 000 zł60 m² 11 373,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowej części osiedla Stefana Batorego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

240 000 zł17 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mikro-kawalerka w ścisłym centrum Poznania - ul. Kościuszki / Solna | 16,7 m | księga wieczysta | piwnica Na sprzedaż mikro-kawalerka o powierzchni 16,7 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Nowe Miasto,Poznań

349 050 zł25 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Noworoczna okazja cenowa W top lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego niedaleko Politechniki Poznańskiej. Świetna okazja jako mieszkanie inwestycyjne, dla.