dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

424 000 zł38 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przytulne 2 pokoje z balkonem na os. Kosmonautów opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,94 m , położone na 3 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w zielonej, spokojnej części miasta. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Marcelin,Poznań

699 000 zł52 m² 13 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne 2 pokoje Z dużym balkonem marcelin | nowoczesne osiedle | hala garażowa Spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Winda | Komfortowe miejsce do życia rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

534 400 zł46 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

699 000 zł55 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,18 m , Poznań - Naramowice, ul. Błażeja Komfort, funkcjonalny układ i gotowość do wprowadzenia od zaraz Powierzchnia: 55,18 m Piętro: 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

609 612 zł55 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 54,92 m - idealny układ, świetna inwestycja, doskonałe dla pary lub rodziny pcc 0% prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 43m2 zlokalizowane przy ul. Libelta. Nieruchomość łączy centralną lokalizację z kameralnym charakterem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

576 500 zł59 m² 9 787,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Rabat! Stara cena: 672 696,90zł Nowa cena: 576499,67zł Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla osób ceniących komfort i przestrzeń Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- r E Z E R W A C J A - Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

654 000 zł55 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaproponować Państwu zakup nowych mieszkań realizowanych w ramach inwestycji deweloperskiej Sołacz - Winiary w Poznaniu. Budowę prowadzi sprawdzona i znana z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

657 000 zł67 m² 9 850,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! lokalizacja: zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

599 254 zł41 m² 14 616 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 41 m2 na 8 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

749 000 zł79 m² 9 445,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

916 680 zł76 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 76 m na ostatnim piętrze - miejsce, w którym codzienność staje się lżejsza bez pcc bez prowizji Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

380 000 zł64 m² 5 919 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Marcelin,Poznań

898 000 zł60 m² 14 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania, które od początku było wykańczane pod własne potrzeby, a nie pod sprzedaż, i w którym codzienność jest po prostu wygodna, to ta oferta zasługuje na uwagę. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mgielna

Grunwald,Poznań

539 000 zł50 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,70 m , położone na trzecim, ostatnim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku z końcówki lat 80. przy ul. Mgielnej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Stary Rynek,Poznań

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania - ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

436 519 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 38 m - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

462 400 zł43 m² 10 644,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,70 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

749 295 zł67 m² 11 183,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie na przestrzał. Ustawny salon z aneksem o powierzchni ponad 28m2 z wyjściem na taras i ogród od strony południowej, dwie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 388 243 zł155 m² 8 934,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

! hot oferta! stara cena 1 511 692,02zł! nowa cena 1 388 242,51zł Wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie 155 m przestrzeń, która daje możliwości. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

602 019 zł55 m² 10 945,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie dwustronne, idealne dla rodziny lub jako inwestycja Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za darmo. ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

847 650 zł74 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rabaty marzec! Komórka lokatorska do 4m2 gratis! gotowe I wykończone do wprowadzenia już teraz! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

676 797 zł71 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie narożnikowe o powierzchni 70,61 m2 na wyższym parterze na Ratajach. Lokal posiada dwa balkony, aneks kuchenny z oknem pozwala na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

799 000 zł60 m² 13 394,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej położonej w jednej z najbardziej charakterystycznych i dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

497 800 zł41 m² 12 088,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 41,18 m | komfortowy układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Junikowo,Poznań

875 000 zł70 m² 12 459,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż klimatyczne, przestronne , a jednocześnie bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Kamiennogórskiej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

649 000 zł42 m² 15 489,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę Poznania, położonego na poznańskim Dębcu, przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal usytuowany jest na 12. piętrze.