dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 308 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 249 920 zł98 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prestiżowa inwestycja W sercu poznania nowe apartamenty dla nowoczesnego klienta Lokalizacja : Inwestycja znajduje się tuż nad Wartą. W centrum. Inwestycja : Przeznaczona dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie przy ul. 28 Czerwca 1956r. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze 6-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

203 600 zł44 m² 4 659,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja W poznaniu! bliskość miasta I spokój natury zarazem. Kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Inwestycja realizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

365 000 zł79 m² 4 620,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 79 m2 (plus piwnica) położonego w wysokim, 16-piętrowym bloku z końca lat 80-tych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

323 900 zł60 m² 5 398,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**ładne mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu batorego W poznaniu** Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania 3-pokojowego położonego na Osiedlu Stefana Batorego na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego na poznańskich Ratajach na os. Oświecenia. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży kawalerkę położoną na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Potockiej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego trzypiętrowego bloku. Budynek 5 lat temu został docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ulicy Małeckiego. Mieszkanie wyremontowane, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

358 000 zł50 m² 7 089 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe (50,5m2) usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

260 000 zł33 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Czarnieckiego. Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na parterze niskiego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

239 000 zł40 m² 6 050,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży przestronne mieszkanie jednopokojowe o pow. 39,5 m2 (+1,5m2 pom. gospodarcze) położone na III p. bloku z 1999 r. przy ulicy Sieradzkiej w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na ul. Madalińskiego na osiedlu Wilda w Poznaniu. Mieszkanie położone na 1. piętrze zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

4 490 000 zł308 m² 14 577,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament dla bardzo wymagających klientów. Lokalizacja : city park : Poznań -grunwald , ul. Wyspiańskiego 26 ,bardzo ekskluzywne a zarazem kameralne osiedle. W związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uprzejmie przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na poznańskim osiedlu Dębiec na ul. Jaworowej. Mieszkanie mieści się na 1. piętrze w bloku. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**nowoczesne I wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu bolesława chrobrego W poznaniu** **oferta wyłącznie W naszym biurze** Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu.