dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 ogłoszeń

574 000 zł39,17 m² 14 654,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia - 39,17 m Naramowice, ul. Karpia Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w pełni wykończonego i wyposażonego, gotowego do zamieszkania od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł76,21 m² 6 692,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Poznaniu - idealną dla osób ceniących funkcjonalność i potencjał. Dodatkowo, biuro posiada ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesne 3 pokoje || 62 m || Balkon, garaż, klimatyzacja gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 381 561 zł70,13 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł7 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam pokój w mieszkaniu studenckim. Oferta dla osób do 28 roku życia. Lokalizacja: poznań, os. Stare Żegrze 7. Blisko (3 min) do przystanku tramwajowego lub autobusowego. Dojazd w 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

432 989 zł36,53 m² 11 852,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63,09 m² 11 808,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i ciche, 3-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, na pierwszym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia 63,09 m została rozplanowana tak, by każdy metr miał swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 596 zł45,24 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarazerwowana Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w doskonałej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu głogowska/hetmańska. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,53 m² 17 983,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- wieża Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

635 900 zł63,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63,6 m2, na 4 piętrze, w niskim bloku. Blisko pst(poznański Szybki Tramwaj) oraz galeria Pestka. Mieszkanie po remoncie, czeka na nowych właścicieli! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,79 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i świetną lokalizacją Poznań, ul. Smolna 13a Szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,51 m² 15 106,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m w sercu poznańskich Jeżyc. Świetna lokalizacja, cisza w mieszkaniu i gotowość do wprowadzenia - to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja dla osób pracujących na terenie Grunwaldu - os. Kopernika, ul. Newtona cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod ręką wszystkie usługi, przystanek autobusowy prawie pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186 m² 6 446,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Dzień otwarty ze specjalną ofertą cenową już 28 kwietnia godz. 17:00-19:00 - szczegóły telefonicznie możliwe ustalenie innego dogodnego terminu wizyty. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

795 500 zł75,55 m² 10 529,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek fa lokal: fa.1.7, loggia: 8,40 m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł39,57 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma 20 metrów, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 191 zł40,04 m² 12 667,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na 5 piętrze bloku przy ulicy Palacza. Opis mieszkania - salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84,20 m² 9 489,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,2m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 1993 roku. Lokal znajduję się na Os. Przemysława, w pobliżu użytku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,60 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bliźniąt (rataje). Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku, położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,22 m² 13 776,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Poznań, jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,84 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 53 mkw znajdujące się na II piętrze w budynku z windą przy ul. Wieruszowskiej (deweloper Jakon) Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,50 m² 19 130,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 340 zł43,70 m² 11 632,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m . Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem. Mieszkanie położone jest w Poznaniu przy cichej i spokojnej ul. Klonowej (dębiec), na wysokim parterze, w niskim bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m , położone na parterze na os. Piastowskim. Lokal składa się z > dwóch niezależnych pokoi, > oddzielnej kuchni, >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 368 zł41,59 m² 13 954,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64,30 m² 10 264,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż polecam przestronne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 64,3 m ( 60,5 m mieszkanie + 3,8 m piwnica ), położone przy ul. Floriana Stablewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł64,90 m² 33,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej części Poznania przy ul. Mścibora. Mieszkanie znajduje się w dobrze zagospodarowanym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwie kawalerki 30 i 25 m ul. Gnieźnieńska 3, poznań (nowe Miasto) Do wynajęcia dwie funkcjonalne i przytulne kawalerki o powierzchni 30 i 25 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 795 zł39,57 m² 12 175,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku pcc i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwolnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,39 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne dwu pokojowe Z balkonem winda Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców!.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł45,39 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,69 m , usytuowane na parterze kameralnego budynku w jednej z dobrze skomunikowanych części Poznania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 500 zł33,09 m² 11 801,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł61,50 m² 8 894,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości tengo poleca do sprzedaży mieszkanie w Poznaniu o powierzchni 61,5 m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4 -piętrowym budynku z lat 90-tych XX wieku, na Os. S.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,39 m² 14 409,36 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij