dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 - pokojowego mieszkania z dwoma dużymi balkonami z widokiem na zieleń, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 562 zł39,40 m² 14 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł44,20 m² 13 325,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe w jakim stylu jest zrobione mieszkanie. Obecnie można jeszcze wprowadzić drobne zmiany podczas wykańczania. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

608 190 zł62,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie na osiedlu Mikołaja Kopernika, przy ul. Jugosłowiańskiej o powierzchni 62.70m2 Mieszkanie zostało odnowione, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 088 zł71,18 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu uam oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł63,70 m² 8 854 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Poznania Głuszynie. To propozycja dla osób, które cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

552 830 zł45,55 m² 12 137 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek F lokal: fb.0.1, ogródek: 60,70 m ( w tym taras: 8,30 m ) UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

649 616 zł55,52 m² 11 700,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.3, ogródek: 15,1 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,85 m² 9 936,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona. Mieszkanie Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 769 zł40,20 m² 12 830,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49 m² 10 204,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doskonale skomunikowany punkt na mapie Poznania, 12 minut do centrum (kaponiera), jeden przystanek do Kampusu uam. Ceniona lokalizacja przez studentów (uam, uep, uap) oraz osoby ceniące dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł63,60 m² 9 512,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o pow 63,6 m2 położone na poznańskich Ratajach, doskonale skomunikowane, III ptr, niski blok, 3 pokoje +j.kuchnia + łazienka, duży balkon,okna pcv. na podłogach deski.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł36,74 m² 10 751,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jasne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na poznańskim Dębcu. Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,17 m² 16 944,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Miejsce, które ma wszystko: nowoczesne studio z balkonem | 7 min od Starego Rynku | Tuż przy Parku i Warcie. Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, z widokiem na cichy, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 446 096 zł94,09 m² 15 369,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 94,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,60 m² 11 134,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do kupna wyjątkowego mieszkania poznań, winogrady (os. Przyjaźni) Podstawowe informacje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m, położone na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 890 zł41 m² 11 924,15 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł47,64 m² 2 497,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga : udział 1/2 w mieszkaniu! brak możliwości zaprezentowania oferty! Poznań, winogrady , os. Przyjaźni 3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon , cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł45,59 m² 12 371,13 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Polecam do kupna świeżo oddane do użytku mieszkanie w kapitalnej lokalizacji, ze świetnym widokiem, tuż obok Ronda Żegrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,38 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2pok zofii nałkowskiej jeżyce Szukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 564 zł42,48 m² 13 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Inwestycja zakończona w marcu! Możliwość zobaczenia mieszkań na żywo. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 300 zł59,48 m² 13 639,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj juz teraz w wykończonym w nowoczesnym stylu gotowym do odbioru 3 pokojowym mieszkaniu! Gotowe do odbioru! Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za darmo.

Szczegóły ogłoszenia

475 858 zł35,40 m² 13 442,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 7 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 35,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 420 zł51,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 m² 11 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100,50 m² 11 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | wysoki standard | 2 garaże | klimatyzacja | żurawiniec Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia 4. pokoju, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,62 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od Najemców! Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskim Strzeszynie. Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,54 m² 9 536,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam: -> 3 pokojowe mieszkanie 78,54 mkw, położone na ul. Hetmańskiej 1a w Poznaniu ( doskonale skomunikowane miejsce ) -> mieszkanie było wykorzystywane na biuro, -> miejsca postojowe: 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje z Panoramą Miasta Poznań, bonin (tuż przy Sołaczu!) cena: 528 000 złotych (do negocjacji) Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard po generalnym remoncie z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz. 1. Świetna lokalizacja i komunikacja Grunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 384 zł31,27 m² 12 900,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 757 zł70,61 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie czteropokojowe o pow. 70,61m2 znajdujące się na 2 piętrze nowego budynku. Dodatkowo 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Dzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 755 zł50,27 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

696 420 zł63,60 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania poznań/grunwald Na sprzedaż od zaraz mieszkanie 3 pokojowe, w pełni wyposażone, po generalnym remoncie poznań/grunwald. Mieszkanie Usytuowane na IX piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,60 m² 59,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna.