dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 000 zł42,99 m² 10 909,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc > budynek oddany do użytku <. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji "osiedle Mateckiego" dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78 m² 14 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie opowierzchni 78 m , położone przy ul. Kościelnej 33 (os. Long Bridge) - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 700 zł36,64 m² 13 037,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 236 576 zł109,35 m² 20 453,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowy penthouse W prestiżowej inwestycji W centrum poznaniu 0% prowizji od kupującego oraz wysoki rabat Topowa lokalizacja | Duży taras i loggia | Dwupoziomowy | Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł44,06 m² 10 190,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokoje, parter, dębiec, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku mieszczącego się na Zielonym Dębcu, przy ul. Wiklinowej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,10 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10 m , z balkonem i niezależnym układem pomieszczeń, położone na os. Orła Białego 47 w Poznaniu. Świetna lokalizacja - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,10 m² 11 072,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Poznań - Grunwald Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,70 m² 13 501,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu przy ulicy Turkusowej 6! Mieszkanie po gruntownym remoncie. Doskonała oferta zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Newtona - os. Kopernika - Grunwald. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

484 444 zł35 m² 13 841,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - rewelacyjny kompleksna Grunwaldzie, ul. Rynarzewska. Budynek wybudowany w 2009 roku (przez dewelopera: ataner). Piętro II - niski blok, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 720 zł41 m² 12 237,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! Zainwestuj w komfortowe 40,82 m na wysokim piętrze z widokiem na nowoczesną architekturę! To nie jest kolejna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł100 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . - - - zamieszkaj przy lasku marcelińskim - - - apartament 4-pokojowy 100 m2 - Zobacz na żywo! - Duża loggia 13,9 m2 - Salon 40.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł38,54 m² 14 582,25 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji st_art Piątkowo, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,60 m² 9 978,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do zakupu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na poznańskim osiedlu Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka w kilkuletnim budynku połozonym na prawie nowym osiedlu przy ulicy Hawelańskiej 15 (winogrady- naramowice). Mieszkanie starannie wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,17 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,17 m , położone na poznańskim Grunwaldzie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

654 319 zł46,11 m² 14 190,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.5, ogródek: 13,7 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 1300 zł jednorazowo) Mieszkanie jednopokojowe 31 m 2 położone w budynku z 2021 roku Poznań- winogrady- ulica Wilczak 16 Kuchnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 755 zł42,50 m² 12 982,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 974 zł36,94 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł35 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie możesz po pracy wyjść na spacer albo pobiegać? To miejsce może Ci się spodobać. Do wynajęcia przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul.Ziarnista/Hawelańska/Naramowicka Doskonała lokalizacja! BRAK podatku PCC BEZ PROWIZJI MIESZKANIE 2 pokojowe - 30 m2, 2 piętro, blok z windą CENA : 439.000 zł - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji wraz z miejscem postojowym! Mieszkanie znajduje się w całkowicie nowym budynku z reprezentacyjnym wejściem i klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł76,06 m² 12 570,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57,38 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Agent prowadzacy ofertę Iwona Horemska 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Łazarza w bezpośrednim sąsiedztwie Areny przy ul. Bogusławskiego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 420 zł27,34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł24,50 m² 13 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowa kawalerka W top lokalizacji - łazarz / idealna pod wynajem Na sprzedaż kompaktowe i w pełni przygotowane do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone przy ul.