dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 000 zł42,99 m² 10 909,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc > budynek oddany do użytku <. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji "osiedle Mateckiego" dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78 m² 14 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie opowierzchni 78 m , położone przy ul. Kościelnej 33 (os. Long Bridge) - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,06 m² 10 190,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokoje, parter, dębiec, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku mieszczącego się na Zielonym Dębcu, przy ul. Wiklinowej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,10 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10 m , z balkonem i niezależnym układem pomieszczeń, położone na os. Orła Białego 47 w Poznaniu. Świetna lokalizacja - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,70 m² 13 501,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu przy ulicy Turkusowej 6! Mieszkanie po gruntownym remoncie. Doskonała oferta zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Newtona - os. Kopernika - Grunwald. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

484 444 zł35 m² 13 841,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - rewelacyjny kompleksna Grunwaldzie, ul. Rynarzewska. Budynek wybudowany w 2009 roku (przez dewelopera: ataner). Piętro II - niski blok, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

654 319 zł46,11 m² 14 190,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.5, ogródek: 13,7 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 974 zł36,94 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł35 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie możesz po pracy wyjść na spacer albo pobiegać? To miejsce może Ci się spodobać. Do wynajęcia przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul.Ziarnista/Hawelańska/Naramowicka Doskonała lokalizacja! BRAK podatku PCC BEZ PROWIZJI MIESZKANIE 2 pokojowe - 30 m2, 2 piętro, blok z windą CENA : 439.000 zł - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57,38 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Agent prowadzacy ofertę Iwona Horemska 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Łazarza w bezpośrednim sąsiedztwie Areny przy ul. Bogusławskiego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 420 zł27,34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł44,20 m² 13 325,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe w jakim stylu jest zrobione mieszkanie. Obecnie można jeszcze wprowadzić drobne zmiany podczas wykańczania. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

608 190 zł62,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie na osiedlu Mikołaja Kopernika, przy ul. Jugosłowiańskiej o powierzchni 62.70m2 Mieszkanie zostało odnowione, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

552 830 zł45,55 m² 12 137 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek F lokal: fb.0.1, ogródek: 60,70 m ( w tym taras: 8,30 m ) UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,85 m² 9 936,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona. Mieszkanie Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49 m² 10 204,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doskonale skomunikowany punkt na mapie Poznania, 12 minut do centrum (kaponiera), jeden przystanek do Kampusu uam. Ceniona lokalizacja przez studentów (uam, uep, uap) oraz osoby ceniące dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł36,74 m² 10 751,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jasne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na poznańskim Dębcu. Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,17 m² 16 944,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Miejsce, które ma wszystko: nowoczesne studio z balkonem | 7 min od Starego Rynku | Tuż przy Parku i Warcie. Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, z widokiem na cichy, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 446 096 zł94,09 m² 15 369,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 94,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,60 m² 11 134,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do kupna wyjątkowego mieszkania poznań, winogrady (os. Przyjaźni) Podstawowe informacje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m, położone na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 890 zł41 m² 11 924,15 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł45,59 m² 12 371,13 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Polecam do kupna świeżo oddane do użytku mieszkanie w kapitalnej lokalizacji, ze świetnym widokiem, tuż obok Ronda Żegrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,38 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2pok zofii nałkowskiej jeżyce Szukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 564 zł42,48 m² 13 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Inwestycja zakończona w marcu! Możliwość zobaczenia mieszkań na żywo. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 300 zł59,48 m² 13 639,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj juz teraz w wykończonym w nowoczesnym stylu gotowym do odbioru 3 pokojowym mieszkaniu! Gotowe do odbioru! Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za darmo.

Szczegóły ogłoszenia

475 858 zł35,40 m² 13 442,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 7 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 35,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 420 zł51,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 m² 11 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100,50 m² 11 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | wysoki standard | 2 garaże | klimatyzacja | żurawiniec Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia 4. pokoju, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje z Panoramą Miasta Poznań, bonin (tuż przy Sołaczu!) cena: 528 000 złotych (do negocjacji) Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard po generalnym remoncie z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz. 1. Świetna lokalizacja i komunikacja Grunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia.