dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

334 600 zł26 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: prestiżowe I funkcjonalne osiedle na podpoznańskich Naramowicach. Przepiękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga: oferta nie jest skierowana do obcokrajowców Szukasz funkcjonalnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Głuszyna,Poznań

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

29 lata doświadczenia w obrocie nieruchomościami * ptak biuro nieruchomości Dwa duże pokoje w odrębną kuchnią o pow. 50 m2 | wynajem | Głuszyna 216 Oferuję do wynajęcia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

609 000 zł53 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Bezpośrednia obsługa: na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskich Winogradach - Naramowicach Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

537 000 zł41 m² 13 011,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja rabat ograniczony czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa:   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

551 000 zł43 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko przy czym nie chcesz rezygnować Z zieleni. I zamieszkaj już teraz +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

573 573 zł40 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, 51-metrowe mieszkanie z dużym balkonem położone na cichym, zamkniętym osiedlu w centrum poznańskich Naramowic (ul. Rubież). Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu z osobną kuchnią. Istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie 3 pokojowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

437 000 zł22 m² 19 863,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poznań, centrum - Chwaliszewo Mieszkanie znajduję się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta. Dobra komunikacja miejska w pobliżu przystanek tramwajowy oraz autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

589 000 zł59 m² 9 915,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

561 800 zł54 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z 2 balkonami mieszkanie na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

545 000 zł56 m² 9 814,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Top oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokoje z balkonem- nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

549 990 zł64 m² 8 607,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dziś mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdującą się na 2 piętrze w niskim bloku (blok 4 piętrowy) na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Ogromnym plusem tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

952 000 zł83 m² 11 469,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

498 566 zł41 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Zapraszam do kontaktu codziennie od 10:00 do 22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

318 100 zł28 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

685 000 zł48 m² 14 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Jasielskiej 12C w Poznaniu. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

915 000 zł65 m² 14 001,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie trać czasu na wykończenie kup gotową inwestycję! Oferujemy unikalny pakiet dwóch, w wyposażonych mieszkań w nowym budynku Piano 81 (masterm, 2023 r.). Mieszkania są nowe i nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

424 369 zł32 m² 13 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

719 000 zł82 m² 8 822,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,5 m , usytuowane w zielonej i spokojnej części Poznania - na Dębcu, przy ul. Czeremchowej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

549 000 zł54 m² 10 142,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na Grunwaldzie, przy ulicy Ściegiennego. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiklinowa

Dębiec,Poznań

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

984 000 zł73 m² 13 490,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

788 732 zł67 m² 11 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sypniewo

Sypniewo,Poznań

599 000 zł74 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Mieszkanie z tarasem 32M2 i garażem - fotowotaika - rekuperacja Obsługa: 5 3 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

425 000 zł36 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Top oferta! - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 pokoje Z ogrodem - nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji: 5 3 6 4 14 9 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piastowskie,Poznań

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Informacje o nieruchomości Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy cichej ul. Jeleniogórskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

579 562 zł39 m² 14 713,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta - sprzedaż bezpośrednio U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Ustawne 2 pokojowe z balkonem na najwyższym piętrze - piękny widok! Obsługa: 5 3 6 4 1 4 9 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta tylko W naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Nowe Miasto,Poznań

385 000 zł35 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem - Nowe Miasto, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z dwoma nowymi windami na os. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 72m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

515 000 zł48 m² 10 819,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! po remoncie! niski blok Os. Przyjaźni blok nr 1 /winogrady/ - 2 pokoje z możliwością przywrócenia 3 pokoi, wysoki parter! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

600 000 zł51 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, funkcjonalnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 51,10 m . To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku na os. Oświecenia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 49 m2 składają się: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

675 550 zł70 m² 9 650,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

899 999 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu miasta - bez prowizji i bez podatku pcc! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów i z pełnym bezpieczeństwem transakcji. To idealny moment, by.