dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

860 000 zł83 m² 10 361,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi z ogrodem oraz osobną łazienką i wc. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

722 700 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: oferujemy opcję wykończenia pod klucz! Nowe 4-pokojowe , 73 mkw, mieszkanie do własnej aranżacji z dużą loggią! Rataje / Żegrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

789 890 zł59 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grunwald,Poznań

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

City Park 58 m prestiżu i komfortu w sercu Poznania. Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem na zielone patio, zapach świeżo mielonych ziaren z pobliskiej kawiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

476 463 zł38 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 38 mkw m2 w nowej inwestycji lokalizacja- rataje Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

801 600 zł65 m² 12 247,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 65,45 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. > 0% prowizji inwestycja: > osiedle idealnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł27 m² 18 454,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 336 422 zł86 m² 15 605,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy Apartament w samym centrum Poznania Przestronny 4 pokojowy Apartament w samym sercu Poznania w nowo powstającej inwestycji przy ul. Garbary oraz ul. Szyperskiej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Rataje,Poznań

470 000 zł34 m² 13 710,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna kawalerka do własnej aranżacji z przestronnym balkonem, obok Poznani i J. Maltańskiego! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

739 000 zł46 m² 16 093,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Elegancka nieruchomość W inwestycji fiqus marcelin Taras 25 m | 9 piętro | Styl glamour | Gotowe do zamieszkania | Piękny widok | Renomowany deweloper Nickel | Podwójne miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

621 277 zł54 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Naramowice: mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na poznańskich zapytaj O metraż, cenę Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 49,78 m z garderobą oraz z fajnym ogródkiem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

651 817 zł57 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Poznań

873 480 zł73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Lokal 72,79 m2 w pięknej i zadbanej secesyjnej kamienicy, znakomita lokalizacja w historycznym centrum miasta. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podstolińska

Grunwald Południe,Poznań

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

28 lat doświadczenia! - bezpieczna transakcja Z pośrednikiem - licencja - oc Polecam Państwu mieszkanie z układem niezależnym o powierzchni 50 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

783 360 zł69 m² 11 302,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,31 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 5 mieszkań! klucze gotowe do odbioru! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

699 000 zł40 m² 17 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe, stylowe i zupełnie nowe zamieszkaj w miejscu, które zachwyca od pierwszego kroku. Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie pokazowe w inwestycji No To Naramowice przy ul. Maków Polnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

755 000 zł66 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonym sercu miasta - inwestycja oddana do użytkowania! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Komfortowe mieszkania w dwóch nowoczesnych budynkach z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Rataje,Poznań

669 396 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: sprawdź aktualność oferty I ceny Nowe 4-pok mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, - stan deweloperski , bez pcc Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

658 840 zł71 m² 9 330,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych! Ostatnie wolne mieszkania! W tym układzie dostępne także piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Łazarz,Poznań

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Pokój W pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Winogrady,Poznań

395 760 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 29,10 m | loggia 6,73 m | winda | black weeks = black weeks 2025 - wyprzedaż wyjątkowe rabaty - tylko do końca tygodnia bez prowizji | bez pcc | limitowana pula = Szukasz idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

499 999 zł39 m² 12 833,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najtańsze 2 pokoje w całej inwestycji 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 38,96 m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Wilda,Poznań

1 160 000 zł72 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4 pok Z tarasem 9,36 mkw Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w centrum Poznania kameralna inwestycja Budynek o wysokim standardzie położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

810 000 zł69 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 - pokojowe nowe mieszkanie na Winogradach - stan deweloperski - oferta jest przykładowa, zapytaj o aktualność metrażu i cenę Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 34,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

854 130 zł62 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Rataje,Poznań

491 050 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga, sprawdź aktualność oferty i ceny Nowe Miasto 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na 5 piątym piętrze od strony południowo-wschodniej. Przestronny salon z aneksem o powierzchni aż 29m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

531 997 zł48 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

=> mieszkanie 3 pokojowe Najtańsze w całej Inwestycji. Brak prowizji => 0% brak 2% pcc Lokalizacja w pobliżu doskonałej komunikacji tramwajowej. Udogodnienia wielkomiejskiej infrastruktury na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Nowe Miasto,Poznań

935 000 zł49 m² 19 031,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowy apartament (49,13m2) na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Maraton Gardens Poznań przy ul. Maratońskiej w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Miasto 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Zapytaj o dostępność oferty W ofercie również inne metraże Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

479 131 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji okazja - tylko teraz - 50 000 zł taniej (stara cena- 528 739 zł) Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego. Mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 100 zł48 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem niezwykle jasne oraz przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni 48,4 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Garbary,Poznań

491 060 zł28 m² 17 856,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Poznania, na prestiżowym osiedlu zamkniętym ( zaledwie 5 min od starego rynku) zachwyca nowoczesnym układem i eleganckim stylem. Jasne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

440 000 zł47 m² 9 341,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Idealne dla pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Głuszyna w Poznaniu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

480 000 zł45 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapytaj o szczegóły i aktualność oferty, stan deweloperski 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Naramowicach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

738 617 zł68 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oddane do użytkowania w stanie deweloperskim - idealna baza do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga nowa oferta mieszkania na wynajem. Mieszkanie bezczynszowe. Kawalerka 35 m2 z osobną kuchnią. Poznań Łazarz, ul. Graniczna. Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

627 800 zł60 m² 10 404,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Ogrody,Poznań

270 000 zł21 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu! Cena do negocjacji! Urocza, funkcjonalna kawalerka na Ogrodach idealne miejsce do zamieszkania i aranżacji według własnych marzeń! Prezentujemy przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

594 453 zł40 m² 14 861,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij