dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania, w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! Lokal obecnie jest 2-pokojowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

920 000 zł46 m² 19 904,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż piękny 2-pokojowy apartament położony na parterze w świeżo oddanym budynku z windą z 2024 roku cenionego dewelopera ataner. Blok w samym sercu Poznania, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

499 000 zł53 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy! Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe na poznańskich Ratajach - na osiedlu Lecha. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na III piętrze. Proponowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

499 000 zł44 m² 11 239 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe w odległości ok 400m od Starego Browaru położone przy ul. Górna Wilda. Lokal mieści się bardzo blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

395 000 zł32 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż znakomitą kawalerkę na osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Mieszkanie jest odświeżone i bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo zadbane, nowsze mieszkanie w budynku z 2020r. składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - oddzielnej sypialni, - korytarza, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

770 000 zł60 m² 12 835,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Grunwaldzie - z przestronnym tarasem, komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi - idealne dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

391 000 zł46 m² 8 419,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 46,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

472 727 zł40 m² 11 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Duża kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi, w świetniej cenie! (opcja wydzielenia sypialni ukazana na rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Żurawiniec,Poznań

410 000 zł33 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecamy na sprzedaż znakomicie zlokalizowaną, wygodną kawalerkę na poznańskich Naramowicach! uwaga: mieszkanie jest do przejęcia z początkiem 2025r. Aczkolwiek wcześniej można zarezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej bardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania jakiem jest Grunwald. Jest to wyjątkowa oferta dla osób szukających swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu kawalerki z oddzielną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

615 100 zł55 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

527 539 zł39 m² 13 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

474 960 zł39 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

470 330 zł33 m² 14 431,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

609 000 zł52 m² 11 743,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

628 700 zł53 m² 11 918,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

621 000 zł50 m² 12 439,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

535 000 zł45 m² 11 920,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

445 700 zł28 m² 15 883,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

594 300 zł55 m² 10 713,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 051 zł39 m² 12 737,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

499 900 zł44 m² 11 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 479 zł43 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

674 000 zł60 m² 11 179,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilczak,Poznań

549 630 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 59,1 m2, 3 pokoje, ul. Wilczak, stare Miasto Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

493 000 zł41 m² 12 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

570 349 zł50 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na os. Oświecenia w bloku nr 67 w Poznaniu. Mieszkanie do objęcia od początku października 2024r. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

670 000 zł64 m² 10 419,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie z 3 pokojami świeżo po remoncie zakończonym pod koniec lipca 2024 r. (gładzie na ścianach i sufitach , wymalowane farba podkładowa, wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartments for us Military near Camp Kosciuszko Locations: wenecjańska 8/ Spychalskiego 8/ Bóżnicza 1/ Niedziałkowskiego 24/ Towarowa 37-41/ Orzeszkowej 10/ Stary Rynek 40/ Wojskowa/ Grunwaldzka/ Prusa 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mgielna

Grunwald,Poznań

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Mgielnej, o powierzchni 50 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Kupujesz bez prowizji! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

415 000 zł28 m² 14 826,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu na Starym Mieście na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Małe kameralne osiedle wśród zieleni z rozwinięta infrastrukturą: przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

948 000 zł105 m² 9 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikuły

Malta,Poznań

1 000 000 zł94 m² 10 684,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Klemensa Mikuły 1. Inwestycja zapewnia spokój oraz bliskość przyrody (kilka minut pieszo od Jeziora Maltańskiego), jednocześnie umożliwiając wygodny dojazd.