dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

750 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe (44m) w niskim bloku (r.bud. 2000)na wysokim parterze, z dużą loggią balkonową położonym na Grunwaldzie przy ul.Sieradzkiej w bardzo korzystnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

696 zł58 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w części oficynowej kamienicy przy ulicy Grobla.Mieszkanie do całkowitego remontu,ogrzewanie z pieca kaflowego.Powierzchnia 58m,układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest kawalerka o pow 35 m2 przy ul. Katowickiej na strzeżonym osiedlu Atanera. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku z dwiema windami. Umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Arkei nieruchości gorąco poleca przestronne zadbane mieszkanie na Grunwaldzie na osiedlu Kopernika w Poznaniu. Opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na os. Kopernika na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zodiak

Rataje,Poznań

317 000 zł55 m² 5 763,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Zodiak na Ratajach! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Ratajach na osiedlu Zodiak o powierzchni 55 m2, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecam przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Wichrowe Wzgórze na Winogradach. Opis mieszkania: mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 64,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orła Białego

Rataje,Poznań

435 000 zł85 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Arkei nieruchomości poleca niespotykane mieszkanie z ogromnym potencjałem w bloku na Os. Orła Białego na Ratajach! opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gorąco polecam przestronne ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Przyjaźni. Opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Przyjaźni o powierzchni 65 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

0 % prowizji od kupującego! Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Orła Białego! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Ratajach na osiedlu Orła Białego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

299 000 zł49 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

0% prowizji od kupującego! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Jagiellońskim! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Jagiellońskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie W dobrej cenie! arkei Nieruchomości poleca na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym z 1980 roku, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Gorąco polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Przyjaźni. Opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Przyjaźni o powierzchni 48 m2, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zodiak

Nowe Miasto,Poznań

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na Ratajach, na Os. Zodiak. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku z 1990 roku. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wilda,Poznań

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na poznańskim Dębcu. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 55 m2! Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 299 zł64 m² 20,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nietuzinkowe i oryginalne mieszkanie dwupoziomowe na chronionym osiedlu zielony taras przy ul. Milczańskiej w Poznaniu.Powierzchnia mieszkalna to 48mkw na pierwszym poziomie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 500 zł68 m² 21,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy ul. Karpia (osiedle Atanera) Trzy niezależne pokoje o metrażu 68,20 m2 na ivp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe (49m) w niskim bloku znajdującym się na Grunwaldzie przy ul. Chociszewskiego w bardzo dogodnej lokalizacji i komunikacji z z centrum miasta (tramwaj, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

325 000 zł59 m² 5 499,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone na parterze, w niskim, ocieplonym bloku. Posiada ładny rozkład ? trzy niezależne pokoje, jasną kuchnie i przestrzenny korytarz. Wymieniona stolarka okienna, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

252 000 zł35 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 35 m2 na prestiżowym osiedlu przy ulicy Katowickiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja! O% prowizji od kupującego! Gorąco polecam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na os. Piastowskim! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Piastowskim w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

340 000 zł71 m² 4 802,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Szanowni Państwo! Możliwość kupna lub zamiany komfortowego mieszkania w pięknej okolicy! opis mieszkania Jest to mieszkanie o powierzchni 70,8 m2 z czterema pokojami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 76 m2 II piętro. W pełni wyposażone: kuchnia: zmywarka, mikrofala, lodówka. Łazienka: pralka, kabina, wanna. Dwie sypialnie: szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

2 850 zł78 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia apartament o powierzchni ok 78 m2 zlokalizowany w luksusowym budynku Wstęga Warty o wyjątkowej bryle (zaprojektowanej w Pracowni Architektonicznej arpa, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

900 zł68 m² 13,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam lokal mieszkalny nadający się również na biuro. Lokal umiejscowiony jest na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy na Łazarzu z dużym ruchem ulicznym. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

369 000 zł76 m² 4 836,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Doskonała lokalizacja! O% prowizji od kupującego! Polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Jeżycach idealne pod wynajem. Opis mieszkania: mieszkanie czteropokojowe na ulicy Jeżyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Omańkowskiej

Podolany,Poznań

348 000 zł57 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie na podolanach! wysoki standard wykonczenia! opis mieszkania: dwupokojowe nowoczesne mieszkanie na zamkniętym terenie o powierzchni 57 m2, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

310 000 zł64 m² 4 881,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Gorąco polecam przestronne mieszkanie na Naramowicach przy ulicy Sarmackiej! opis mieszkania: mieszkanie czteropokojowe na Naramowicach przy ulicy Sarmackiej o powierzchni 63,5 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnacka

Piątkowo,Poznań

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Salon Nieruchomości Benefit Brokers poleca! Na Sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m. kw. za 299 000 zł! Lokalizacja Piątkowo ul. Magnacka. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

0% prowizji od kupującego! Cztery niezależne pokoje w ścisłym centrum! opis mieszkania: mieszkanie czteropokojowe na Jeżycach w pobliżu ul. Mickiewicza o powierzchni 107 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Libelta o powierzchni 41 m2, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

310 000 zł66 m² 4 732,82 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa niższa cena! O% prowizji od kupującego! arkei nieruchomości poleca przestronne mieszkanie z bardzo oryginalnym rozkładem na Os. Bolesława Chrobrego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Winogrady,Poznań

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Gorąco polecam przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Powstańców Warszawy na Winogradach. Opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Powstańców Warszawy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynka

Grunwald,Poznań

235 000 zł43 m² 5 490,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Olszynka o powierzchni 42,8 m2, znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winklera

Grunwald,Poznań

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Willa miejska przy ulicy Winklera to połączenie nowoczesnego komfortu oraz elegancji z klimatem architektury okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Orła Białego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Ratajach na osiedlu Orła Białego o powierzchni 64 m2, znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

310 000 zł64 m² 4 881,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Arkei nieruchomości poleca przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Os. Bolesława Śmiałego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Os. Bolesława Śmiałego o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łukasiewicza

Grunwald,Poznań

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena mieszkania na Grunwaldzie przy ulicy Łukasiewicza! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Łukasiewicza o powierzchni 52,6 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie w świetniej lokalizacji. Całkowity koszt najmu razem z czynszem 1300zł. Idealne mieszkanie dla dwojga ludzi. Jasna kuchnia z nowymi meblami-podłoga płytki , pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

252 000 zł35 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

365 000 zł28 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

3 pokoje, dwa poziomy na jeżycach W atrakcyjnej cenie! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Jeżycach. Lokal położony jest na trzecim piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij