dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia ustawną kawalerkę położoną na V piętrze w wysokim XI-piętrowym bloku z II windami przy ul. Newtona na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 31m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ulicy Gołębiej, w samym sercu Poznania tuż obok pięknie odnowionego Placu Kolegiackiego i zabytkowej Fary. To jedna z najbardziej charakterystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Zawady,Poznań

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

395 000 zł44 m² 8 910,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie do kapitalnego remontu. Jezyce ul.Poznańska lokal mieszkalny na 3 pietrze , okna od ulicy Poznańskiej , małe okienko od wc - strona oficyny. Balkon od str ul.Poznańskiej- południowa wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

549 000 zł47 m² 11 606,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę świeżo wyremontowanego 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Pod Lipami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szylinga

Św. Łazarz,Poznań

860 000 zł90 m² 9 576,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 4 pokoje w kamienicy | Centrum Poznania | 89,8 m | I piętro | Zielone podwórko | Garaż Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kosmonautów,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie! Poznań, os. Kosmonautów. Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r. Mieszkanie bez kaucji nowe formy reklamy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stary Rynek,Poznań

719 000 zł44 m² 16 337,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Poznania Święty Marcin 11a Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty 26.03 - obowiązują zapisy - proszę o telefon w celu umówienia godziny :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

1 800 zł43 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ratajach - blisko politechniki I posnani Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone w Poznaniu na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

499 000 zł60 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szpitalnej, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 12-piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu do remontu o powierzchni 37,69 m , położone w wysokim budynku, na os. Bohaterów II Wojny Światowej numer 31 w Poznaniu, dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeże 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | Rynek Wildecki | Poznań Wyjątkowe mieszkanie na wynajem po kapitalnym remoncie, położone w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ogrody,Poznań

499 000 zł48 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,61 m (w księdze wieczystej 49,91 m - wraz z piwnicą) zlokalizowane przy ul. Engestroma 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

549 000 zł63 m² 8 755,98 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja - Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na os. B. Chrobrego w dzielnicy Piątkowo o powierzchni 62,70 m2. 11 piętro w budynku z windą , blok był poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

990 000 zł80 m² 12 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prestiżowy lokal inwestycyjny W samym centrum poznania idealny pod biuro, kancelarię, showroom Topowa lokalizacja | Możliwość optymalizacji układu | Historyczna kamienica | Wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 50m2 składają się: - 3 pokoje, z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł48 m² 11 461,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone w ścisłym centrum Poznań, przy ul. Garbary zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

345 000 zł34 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 35 m, położone na styku dzielnic Golęcina i Sołacza, w rejonie skrzyżowania ulic Witosa i Wojska Polskiego, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Garbary,Poznań

1 129 000 zł99 m² 11 383,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z duszą na Starym Mieście 99 m historii, światła i dobrej energii Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i od razu ma się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Dębiec,Poznań

490 000 zł69 m² 7 122,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Takie oferty nie trafiają się często i znikają szybko - podobne mieszkanie sprzedałam w tym budynku w kilka tygodni. Powód jest prosty: trudno trafić na tak zadbaną kamienicę i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Jeżyce,Poznań

1 149 000 zł111 m² 10 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

395 000 zł38 m² 10 313,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Przyjaźni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orła Białego

Rataje,Poznań

450 000 zł49 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , usytuowane na XIV piętrze w zadbanym budynku z lat 90. XX wieku. Ta przestronna i funkcjonalna nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

348 000 zł24 m² 14 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka gotowa do wprowadzenia - łazarz, ul. Lodowa - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł50 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedane! Na sprzedaż oferuję mieszkanie po świeżo zakończonym generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, spójnej estetyce i aktualnych trendach. Remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

579 000 zł63 m² 9 132,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja. Słoneczne mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w sercu Rataj. Szukasz mieszkania, które połączysz z własną wizją idealnych wnętrz? A może zależy Ci na spokoju, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

495 000 zł50 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cenisz kameralną atmosferę? Poszukujesz miejsca z charakterem i historią? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na poznańskiej Wildzie! : Charakterystyka oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

475 000 zł48 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu przy ul. Pod Lipami, na dobrze skomunikowanym osiedlu z pełną infrastrukturą miejską. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, grunwald Polecam do wynajęcia od zaraz przytulne i wyjątkowo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Malta,Poznań

640 000 zł52 m² 12 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52,1 m , położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

320 000 zł29 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż przytulną kawalerkę - lokal mieszkalny 28,64m2 + pomieszczenie w piwnicy 1,71m2 na II piętrze w bloku z windą przy ul. Generała Maczka 20. Mieszkanie ciepłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

305 000 zł25 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rataje - os. Powstań Narodowych doskonała lokalizacja pełna infrastruktura na sprzedaż kawalerka o pow. 25 m2 III piętro z X , piwnica , winda stan : do remontu / odświeżenia wolne : od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 4 piętrze w wysokim 11 piętrowym bloku z windą na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 31 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowska

Sołacz,Poznań

589 000 zł64 m² 9 266,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Kontakt: tel. Przestrzeń i zieleń wyjątkowe 4 pokoje - Sołacz /winogrady/ ul. Michałowska. Drodzy Państwo, z przyjemnością dzielę się dzisiaj z Państwem naszą nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 780 000 zł100 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Układ apartamentu Poziom 1 zachwyca imponującą strefą dzienną z wysokim sufitem, dużymi przeszkleniami i naturalnym światłem. To idealna przestrzeń do przyjmowania gości i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębiec,Poznań

739 000 zł115 m² 6 426,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

67 m , a po podłodze 115, czyli klimatyczne poddasze kamienicy przy ul. Wspólnej, które zaskakuje przestrzenią, światłem i tym czymś , czego na próżno szukać w nowych.

Szczegóły ogłoszenia