dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Za Groblą

Stare Miasto,Poznań

1 670 zł21 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie topowej lokalizacji. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w klimatyzację. Poznań centrum ul. Za Groblą 5 w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

360 000 zł30 m² 11 960,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ta kawalerka zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Lokalizacja: os. Tysiąclecia - wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starołęka,Poznań

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. św. Antoniego 24, poznań (starołęka) - tylko 350 000 zł! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

3 300 zł48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukają Państwo komfortowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

729 000 zł89 m² 8 213,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

454 000 zł48 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Marcelińskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

759 000 zł55 m² 13 883,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Sprzedaż bezpośrednia, pośredników zapraszamy z klientami. Przestrzeń mieszkalna po generalnym remoncie, zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie. Centralna lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

570 000 zł65 m² 8 782,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 64,9 m , położonego na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os. Zwycięstwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

878 000 zł96 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie -> 96,4 m , ul. Bukowska, poznań (łazarz/jeżyce) tuż przy Concordia Design - Centrum Kreatywności i Biznesu! Przestronne, rozkładowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Poznań

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz doskonałego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, to mam mieszkanie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję jasne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł30 m² 13 525,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 29,5 m , położonego na parterze budynku przy ul. Strzałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Garbary,Poznań

1 199 000 zł99 m² 12 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe wielkości 99,18 m2, w kamienicy na poznańskim Starym Mieście, które ma w sobie ten charakterystyczny, trudny do podrobienia klimat łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zawady,Poznań

349 000 zł29 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1881

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonej nieruchomości umiejscowionej na pierwszym piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy, znajdującej na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania. Ratajski klasyk na sprzedaż, 3 pokoje, osobna kuchnia, 63,4 m2 + duży balkon jest doskonale znany wielu poznaniakom. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

595 000 zł50 m² 12 713 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje, balkon i pierwsze piętro na pograniczu Winiar i Sołacza w Poznaniu. Lokalizacja, którą wybiera się świadomie. To mieszkanie ma 46,8 m , ale dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Prądzyńskiego 51. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

2 150 zł47 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania od marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

2 200 zł36 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękne i jasne mieszkanie na 3. piętrze bloku z cegły, przy ul. Chociszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 36,1 m2, na którą składają się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wygodne mieszkanie, 2 pokojowe na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Bardzo często wybierana lokalizacja wśród mieszkańców, z uwagi na dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

515 000 zł47 m² 10 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

439 000 zł49 m² 9 044,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z antresolą o powierzchni całkowitej 48,54 m , położonego na 4. piętrze klimatycznej kamienicy z 1920 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

539 000 zł56 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Grunwald os. Kopernika | Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu możesz się wprowadzić bez konieczności remontu, to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

719 000 zł72 m² 9 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe mieszkanie na Jeżycach - 72 m (z balkonem) Na sprzedaż przestronne, pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania na modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w znakomitej lokalizacji! Polecam ofertę wynajmu mieszkania 4 pokojowego w układzie niezależnym, usytuowanego na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

599 000 zł69 m² 8 631,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Uwaga oferta zarezerwowana! Odkryj wyjątkową okazję zakupu mieszkania w samym sercu Poznania! To przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wilda,Poznań

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne mieszkanie , jasne po kapitalnym remoncie położone w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy na Wildzie przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 31 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych? Zależy Ci na wyremontowanym, urządzanym i wyposażonym mieszkaniu? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z balkonem przyjazna dla zwierząt na os. Bolesława Chrobrego 26, usytuowana na 6 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

379 000 zł30 m² 12 718,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia - kawalerka na Ratajach tobis Nieruchomości Sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

479 000 zł51 m² 9 373,78 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz słonecznego mieszkania w zielonej okolicy? Chciałbyś urządzić je samemu, zgodnie z własnymi potrzebami? bingo! Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkowo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu przestronna, wygodna kawalerka na 1 ptr (bez windy) w bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. . Mieszkanie w czesci frontowej ( wew dziedziniec po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

699 000 zł74 m² 9 497,28 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Agent prowadzący ofertę. Polecam do kupna bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Chrobrego - Piątkowo. Parter w wysokim bloku. Powierzchania całkowita mieszkania wynosi 78m2 bo został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

459 900 zł50 m² 9 272,18 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę z jednoczesną bliskością centrum Poznania i świetną komunikacją? bingo! to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

693 612 zł39 m² 17 858,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy wyposażonej w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

739 000 zł87 m² 8 465,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

-mieszkanie zarezerwowane- mieszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie jest po wymianie instalacji elektrycznych - nie wymaga dużego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

398 000 zł30 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Rybaki,Poznań

395 000 zł30 m² 13 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone w sercu Poznania - przy ul. Strzałowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Browaru, kupca Poznańskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

430 000 zł39 m² 10 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Kameralne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łazarz, ul. Dmowskiego Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania usytuowanego w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

11 150 000 zł130 m² 85 703,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, starannie wykończonego lokalu położonego na drugim piętrze kamienicy z początku XX wieku, po gruntownej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij