dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

315 000 zł28 m² 11 107,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,36m2, położonego na trzecim piętrze niskiego, solidnie wykonanego budynku z 1966 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

380 000 zł38 m² 9 921,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na 8 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pod Lipami w Poznań. Lokal składa się z: ustawnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

719 000 zł72 m² 9 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe mieszkanie na Jeżycach - 72 m (z balkonem) Na sprzedaż przestronne, pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania na modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 039 500 zł77 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny - 4 mikrokawalerki W centrum poznania | roi 8,4% Stabilny miesięczny przychód: 8 700 zł Perfekcyjna lokalizacja - ul. Wierzbięcice, wilda Idealne pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- dostępne od marca - Poszukujesz nowoczesnego, komfortowego mieszkania, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o przytulnym zakątku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych zielonych dzielnic Poznania? A może szukasz mieszkania, gdzie spokój spotyka się z wygodnym dojazdem do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca przytulne mieszkanie do wprowadzenia i dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Marcelińska 8 na poznańskim Grunwaldzie, topowa lokalizacja z doskonałą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 922 zł38 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Poznań Winogrady os. Kosmonautów - balkon, meble. Link do wirtualnej wizyty (kliknij lub kopiuj) - wirtualny spacer 360 - rolka - blok i położenie Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Kosmonautów,Poznań

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Osiedle Kosmonautów 21 w Poznaniu, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

419 000 zł32 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica Sowińskiego. To mieszkanie dla osób ceniących funkcjonalność , w doskonałej lokalizacji. Dzięki wysokim sufitom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

555 000 zł44 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

999 000 zł86 m² 11 559,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań? bingo! To miejsce spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa studio 15 m w świetnej lokalizacji Poznań, ul. Marcelińska 53. Mieszkanie jest świeżo wykończone i wyposażone wszystko nowe, gotowe do wprowadzenia od razu. Idealne dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

355 000 zł34 m² 10 407,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 35 m, położone na styku dzielnic Golęcina i Sołacza, w rejonie skrzyżowania ulic Witosa i Wojska Polskiego, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

469 999 zł48 m² 9 710,72 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie zarererwonane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,4 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

555 000 zł53 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,9 m , idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal znajduje się na ostatnim, 4. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestrzeń w sercu miasta, spokój tuż za oknem - Łazarz, poznań Szukasz mieszkania w centrum Poznania, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i zieleni? Ta oferta łączy wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Zawady,Poznań

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Chartowo,Poznań

539 000 zł49 m² 11 045,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania 48,8 m , 13 piętro Poznań, os. Tysiąclecia 70 Polecam do zakupu jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

580 000 zł53 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,2 m zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym bloku na Poznańskich Winogradach. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątkowo,Poznań

467 000 zł47 m² 9 978,63 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone na 3. piętrze w wysokim bloku z windą. Do lokalu przynależy piwnica (ok. 4 m ) oraz wyjątkowo duża komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Stary Rynek,Poznań

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Uwaga: na pierwsze prezentacje mieszkania zapraszamy w najbliższy czwartek tj. 5.03 (godzina do ustalenia telefonicznie). W przyszłym tygodniu czyli od 9.03 będziemy do Państwa dyspozycji 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Stary Rynek,Poznań

565 000 zł38 m² 14 880,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach - 74 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

519 000 zł52 m² 9 923,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Oferta skierowana jest do osób, które chciałyby korzystać z bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starołęka,Poznań

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż | Mieszkanie na poddaszu po remoncie | ul. Starołęcka Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ul. Starołęckiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

550 000 zł65 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozglądasz się za mieszkaniem, które będzie świetnie skomunikowane z najważniejszymi punktami w Poznaniu? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! Przestronne mieszkanie o pow. 64,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

580 000 zł57 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Chcesz zarabiać ponad 9,3% W skali roku? ta inwestycja daje takie możliwości. Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w znakomitej lokalizacji na Starym Grunwaldzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta idealna dla osób ceniących sobie mieszkania w kamienicach. Polecam do wynajęcia, unikatowy lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie, o powierzchni całkowitej 100 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

418 000 zł38 m² 11 146,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na IV piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z 1968r. przy ul. Płomiennej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 37,5 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

519 000 zł39 m² 13 169,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Ogrody,Poznań

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

! nowa cena! 525 000 zł! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej spokojnych części Poznania - w dzielnicy Ogrody , przy ulicy Nowy Świat. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

855 000 zł74 m² 11 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Stylowe wnętrze zaprojektowane przez architekta, wysoki standard wykończenia oraz duży balkon z widokiem na zieleń ta propozycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

549 000 zł49 m² 11 113,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego na Poznańskich Ratajach nieopodal Ronda Rataje. Niezależny układ pomieszczeń oraz pożądana lokalizacja sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

449 000 zł38 m² 11 784,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokoje na poznańskich Winogradach, osiedle Przyjaźni. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako mieszkanie na start. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 64 m2 idealne dla rodziny lub pod inwestycję : - 1 piętro/ blok 4 piętra - duży salon (zachód) - 2 x sypialnie (zachód, wschód) - kuchnia płytki, umeblowana (wschód) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

559 705 zł47 m² 11 858,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż | armii krajowej - świetna lokalizacja | rataje | 3 niezależne pokoje | 47,2 m | komfortowy układ | piwnica kupujący nie ponosi kosztów prowizji pośrednika Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gorąco polecam Państwu na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie w bardzo ładnie utrzymanej kamienicy na poznańskiej Wildzie. Położenie Świetna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Za Groblą

Stare Miasto,Poznań

1 670 zł21 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie topowej lokalizacji. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w klimatyzację. Poznań centrum ul. Za Groblą 5 w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

360 000 zł30 m² 11 960,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ta kawalerka zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Lokalizacja: os. Tysiąclecia - wschodnia.