dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Raszyn,Poznań

409 000 zł34 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i bardzo słonecznego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania - Grunwald, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

459 000 zł50 m² 9 254 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

- r E Z E R W A C J A - Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej nieruchomości, usytuowanej w odnowionym budynku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

585 000 zł56 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z ogrodem | 55,5 m + ogródek 50 m | Dębiec, ul. Świętego Szczepana | 585000 zł Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Nowe Miasto,Poznań

739 000 zł63 m² 11 748,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Rusa na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 62,9 m2 składają się: - salon, około 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Jeżyce,Poznań

1 041 000 zł131 m² 7 946,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w klimatycznej kamienicy 131m2 na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość położona jest przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy ul. Strzałowa, centrum Poznania (bez pośredników) Powierzchnia: 50,2 m Układ: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka Piwnica: tak Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

429 990 zł30 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, znajduje się w małym dwukondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

725 000 zł60 m² 12 023,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Ogrodów przy ul. Szamarzewskiego 95 blisko ul. Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świetlana

Grunwald Południe,Poznań

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Grunwald Południe ul.Świetlana Oferujemy mieszkanie z ogromnym potencjałem i w swietnym miejscu! Mieszkanie o pow zapisanej w KW 84,5m2 ( w tym zawarte pow piwnicy pod mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

468 990 zł37 m² 12 658,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jeżyce,Poznań

425 000 zł36 m² 11 835,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 35,91 składające się z pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

489 000 zł37 m² 13 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 37,05 m znajduje się w budynku frontowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24 m2. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji w dzielnicy Łazarz, przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

429 990 zł30 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cześnikowska

Grunwald Południe,Poznań

595 000 zł52 m² 11 442,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Cześnikowskiej 26 na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

999 999 zł98 m² 10 235,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy na poznańskiej Wildzie w miejscu pełnym uroku, stylu i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

465 303 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy mieszkania w doskonałej lokalizacji na Jeżycach, w kamienicy z końca XIX wieku poddawanej kompleksowej rewitalizacji. To nieruchomość o wysokim potencjale użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe ul. Zgoda, poznań Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Zgoda w Poznaniu. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

499 000 zł53 m² 9 379,70 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji, tuż przy pętli tramwajowej Poznań, ogrody. Na sprzedaż M3 o powierzchni 53,20 m . Mieszkanie znajduje się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

553 000 zł42 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeżyce to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu, a mieszkania w rewitalizowanych kamienicach należą do rzadkości. Prezentowana nieruchomość łączy historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

485 700 zł38 m² 12 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu, który sprawdzi się zarówno jako własne mieszkanie, jak i inwestycja pod wynajem? Ta oferta łączy w sobie historyczny urok kamienicy z nowoczesnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

558 000 zł63 m² 8 843,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 63,1 m , położonego na 4. piętrze zadbanego budynku z 1989 roku, na Osiedlu Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

547 218 zł44 m² 12 417 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Jeżyc, w klimatycznej, zrewitalizowanej kamienicy. Przestronne 44 m gotowe do własnej aranżacji - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

599 000 zł50 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 3-pokojowe - ul. Jaworowa, dębiec, poznań Polecam na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Nowe Miasto,Poznań

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko terenów zielonych w sercu miasta? Chcesz się wprowadzić od zaraz? bingo Serdecznie polecam na sprzedaż funkcjonalne, jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Rolnej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe. Mały blok z 16 mieszkaniami. Szybki internet. Blisko przystanki tramwajowy 1 i 7 i autobusowy 164, 179 182, 193. Do ul. Głogowskiej 1 przystanek tramwajem, do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

1 890 zł44 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Os. Bohaterów II Wojny Światowej 32 (rataje). Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach, os. Wichrowe Wzgórze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Śmiałego,Poznań

520 000 zł50 m² 10 462,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

2 290 zł90 m² 25,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, zlokalizowane w kamienicy z lat dwudziestych na drugim parterze; cztery niezależne pokoje (trzy bardzo duże i jeden mały),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Chartowo,Poznań

365 000 zł31 m² 11 774,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położoną na ósmym piętrze w zadbanym, wysokim bloku z windą. Budynek znajduje się w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł47 m² 11 645 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni ok. 47 m, położonego w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łazienna

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Winiary,Poznań

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Turkusowej na Poznańskich Winiarach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.