dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

750 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Jeżyce,Poznań

399 999 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na paterze w niskim bloku przy ul. Urbanowskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon 16 m2 - sypialnia 8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Os. Kopernika jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Jeżyce,Poznań

1 190 000 zł111 m² 10 683,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

683 000 zł80 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł30 m² 13 525,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz klimatycznego, funkcjonalnego mieszkania z dostępem do wszystkich wygód miasta? Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować oraz uzyskać wysoką stopę zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Poznań

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób doceniających wartość życia w centrum w koncertowo zrewitalizowanej kamienicy znajdującej się 2 minuty od Starego Rynku i pięknych, zielonych terenów nad Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Prądzyńskiego 51. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

615 000 zł63 m² 9 731,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Bolesława Chrobrego, mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z balkonem przyjazna dla zwierząt na os. Bolesława Chrobrego 26, usytuowana na 6 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Połowa wyjątkowej willi miejskiej 145 m + 50 m na parterze doskonała do zamieszkania lub pod działalność! Jeśli szukasz niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grunwald,Poznań

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

City Park 58 m prestiżu i komfortu w sercu Poznania. Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem na zielone patio, zapach świeżo mielonych ziaren z pobliskiej kawiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Poznań

873 480 zł73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Lokal 72,79 m2 w pięknej i zadbanej secesyjnej kamienicy, znakomita lokalizacja w historycznym centrum miasta. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podstolińska

Grunwald Południe,Poznań

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

28 lat doświadczenia! - bezpieczna transakcja Z pośrednikiem - licencja - oc Polecam Państwu mieszkanie z układem niezależnym o powierzchni 50 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

654 000 zł60 m² 10 863,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 4 Niezależne Pokoje || Piątkowo || os. Stefana Batorego | Cisza i Spokój |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Przyjaźni,Poznań

1 900 zł38 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem przestronne mieszkanie o pow. 38,2m2 z wielkim potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym! Wolne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie własnościowe, 3 oddzielne pokoje, kuchnia wraz z wyposażeniem lodówka, zmywarka, piekarnik. W dwóch pokojach oraz korytarzu szafy w zabudowie. Okna pcv, duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

440 000 zł47 m² 9 341,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Idealne dla pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Głuszyna w Poznaniu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Ogrody,Poznań

270 000 zł21 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu! Cena do negocjacji! Urocza, funkcjonalna kawalerka na Ogrodach idealne miejsce do zamieszkania i aranżacji według własnych marzeń! Prezentujemy przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

969 000 zł92 m² 10 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Chcesz mieszkać w jednej z lepszych lokalizacji w Poznaniu ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga rezerwacja Odkryj wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45 m , które zachwyca funkcjonalnością i świeżością. Usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Groblą

Stary Rynek,Poznań

439 000 zł38 m² 11 471,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do skorzystania z oferty funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Poznania - przy ul. Za Groblą, w sąsiedztwie Warty. To idealne rozwiązanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dębiec,Poznań

474 600 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupak kawalerek smarthome z miejscem parkingowym i ogródkiem - Zielony Dębiec, poznań promocja! Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwu-pak, czyli dwie komfortowe kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

539 999 zł34 m² 15 892 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najstarszych dzielnic Poznania czyli Łazarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

417 000 zł38 m² 10 887,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest osiedle Pod Lipami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

539 000 zł49 m² 11 045,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 13 piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z dwoma windami na os. Tysiąclecia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

310 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poznań Wilda, dolna Wilda , blisko Starego Browaru. Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowanej. Sprzedawany jest udział w kamienicy , ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem, zrewitalizowana kamienica, wilda - ul. Prądzyńskiego 54, 300 M od rynku wildeckiego Polecam na wynajem 2 pok. mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na parterze całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Wilda,Poznań

1 890 zł30 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu. Do wynajęcia - wygodne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem, poznań, ul. Langiewicza 23 | Możliwość wynajmu bez kaucji Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia! Dla Państwa jest do zaoferowania przytulne,bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane w cichym i zielonym podwórzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

539 000 zł50 m² 10 715,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 50 m | Grunwald | ul. Izaaka Newtona Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

M i E S Z K A N I E Szukasz mieszkania na Jeżycach, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja? To dwupokojowe mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

1 990 zł43 m² 46,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, poznań, ul. Poranek 17a | Możliwość wynajmu bez kaucji! Prezentujemy mieszkanie po remoncie o powierzchni 43 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 399 900 zł115 m² 12 173 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji - przy tej ofercie biuro nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego. Wyobraź sobie poranek w sercu Jeżyc, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a zza okien zagląda zieleń drzew. Wychodzisz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

999 000 zł90 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferuję do sprzedaży niezwykły apartament położony w kamienicy w przy ul. Dąbrówki w Poznaniu. Przestronne, wykończone z dbałością o detale mieszkanie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dębiec,Poznań

1 440 zł23 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mikrokawalerkę znajdującą się w budynku po zakończonym w 2022 kapitalnym remoncie. Lokal czeka na drugie zasiedlenie. Lokalizacja- spokojny , zielony Dębiec - rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 190 000 zł100 m² 11 911,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z duszą, w sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania? To oferta dla Ciebie - mieszkanie o powierzchni 99,86 m na Jeżycach przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

545 000 zł63 m² 8 637,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 63,1 m2 | 3 pokoje | Piątkowo | Loggia Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 63,40 mkw, (piętro 7/12 ) położonego na osiedlu Bolesława Chrobrego Pełna własność z kw, bez obciążeń, piwnica ok 2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

2 250 zł47 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie , klimatyzacja, układ niezależny, os. Bohaterów 2 Wojny Światowej 57, rataje. Sprawdź reklamę jaką dla ciebie przygotowaliśmy: oprócz tradycyjnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij