dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

538 000 zł64 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego 78. W pełni wyposażone. Niezależna kuchnia z oknem, łazienka + oddzielne wc, balkon z pięknym widokiem (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świt

Świt,Poznań

570 000 zł48 m² 11 801,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,3 m , położonego na spokojnym osiedlu przy ul. Świt 4a w Poznaniu. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Engeströma

Ogrody,Poznań

520 000 zł50 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji z funkcjonalnym i niezależnym układem? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze w 12 piętrowym bloku na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

1 550 zł20 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżyce - ul. Romka Strzałkowskiego , doskonała lokalizacja i infrastruktura , kawalerka o pow. 20 m2 niski blok ,cegła, v piętro całość umeblowana i wyposażona : meble , pralka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

739 000 zł89 m² 8 325,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam idealne mieszkanie na 3-paka - zarabiaj na najmie do 7000zł/mc! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Grunwald ul.Pogodna Mieszkanie w układzie pierotnym, bez przeróbek- 2 osobne pokoje, odrebna jasna kuchnia, łaz +wc, holl Balkon. Mieszkanie szczytowe , zatem mozna łatwo przebudowac na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Stare Miasto,Poznań

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 12- piętrowym bloku z windą na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

379 000 zł43 m² 8 773,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,20 składające się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się na osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 64,9m2. - piętro IV w niskim bloku - brak windy Mieszkanie posiada: - kuchnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

2 000 zł64 m² 31,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 63,8 m2, położony na Osiedlu Orła Białego w Poznaniu. Lokal znajduje się na ósmym piętrze w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

739 000 zł89 m² 8 325,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! tel. Idealna lokalizacja i ukłąd pomieszczeń na biuro lub usługę: świetnie nada się na: biuro rachunkowe, kancelarię, usługi psychologiczne, usługi stomatologiczne itp; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 900 zł31 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Jeżyc przy ulicy Poznańskiej 50. Nowoczesne studio czeka na nowego najemcę. A ta kamienica po remoncie jest prawdziwą perłą! Mieszkanie o pow. 31,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

279 000 zł22 m² 12 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

- - - - - - - - - r E Z R W A C J A - - - - - - - - - - - - - sprzedam kawalerkę: -> 1 pokojowe mieszkanie, położone w Poznaniu, ul. Łukaszewicza 35 -> parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

499 900 zł37 m² 13 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, dla singla jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

616 550 zł65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: ustawne 4-pokojowe mieszkanie na Os. Zwycięstwa w Poznaniu - doskonała lokalizacja! Powierzchnia: 64,9 m Piętro: 4. Czynsz: około 1200 zł / 4 os Lokalizacja: os. Zwycięstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z windą na Osiedlu Stare Zegrze w Poznaniu. Nieruchomość została przearanżowana na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

485 000 zł48 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjnie zlokalizowanym mieszkaniem na Winogradach w Poznaniu! Jest to zadbany lokal o powierzchni niecałych 48 m2 - położony na ostatnim, IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

445 000 zł32 m² 13 862,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta Premium na sprzedaż: nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka z wydzieloną sypialnią | Poznań, piątkowo, os. Bolesława Chrobrego | 32 m | Blisko pst Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

625 000 zł62 m² 10 096,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położne na na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 61,90 m2 składają się: - salon 16m2 - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

550 000 zł79 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazja! Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu! Mieszkanie w perspektywie przeznaczone jest do remontu. Jest to idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

429 000 zł38 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokoje na poznańskich Winogradach, osiedle pod Lipami. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako mieszkanie na start. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Górczynek,Poznań

620 000 zł56 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowa oferta! Jasne i przestronne mieszkanie na poznańskim Górczynie idealne dla rodziny z dziećmi! Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nowa cena - niezależny układ - łazarz cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 78 m2. Cena sprzedaży wynosi 549,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orężna

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących lub uczących się I jednocześnie pracujących - do objęcia od 31.08.2025r. wszelkie zwierzątka bardzo lubimy, lecz nie tolerujemy w tym mieszkaniu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

650 000 zł73 m² 8 940,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Sprzedam bezpośrednio Mieszkanie Wilda Wierzbięcice- 2 pok. 72,7mkw. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na Wildzie, przy ulicy Wierzbięcice 13. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polan

Polan,Poznań

1 899 zł50 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy na zielonych Ratajach - os.Polan -przy terenach zielonych parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wynajmujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

475 000 zł50 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej nieruchomości, usytuowanej w odnowionym budynku z cegły na jednej z najstarszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

490 000 zł48 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na ostatnim, czwartym piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Pod Lipami (klatka 5w).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Łokietka

Naramowice,Poznań

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli marzysz o przytulnym, jasnym mieszkaniu z widokiem na zieleń, w spokojnej okolicy, ale jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum właśnie znalazłeś swoje miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

315 000 zł33 m² 9 633,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,7m , położone na 1. piętrze frontowej części klimatycznej kamienicy na poznańskim Łazarzu. Idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

440 000 zł51 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dobra lokalizacja, 2 pokoje, os. Tysiąclecia, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera zachęca do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Ratajach. To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z pięknymi widokami na Poznań Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania w Poznaniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia świetnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne mieszkanie na Zielonym Dębcu, ul. Orzechowa. Mieszkanie położne jest na 2. piętrze w odnowionym bloku z lat 60-tych, bez windy. Lokal składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

299 000 zł20 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Kompaktowa kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 1-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części kamienicy. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio od właściciela. Centrum miasta, blisko dworca, przy Międzynarodowych Targach Poznańskich, ul. Śniadeckich 3, kamienica. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

379 000 zł25 m² 15 276,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Piątkowskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 49m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o dużym funkcjonalnym mieszkaniu? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy zwrotu? Bingo! lokalizacja: serdecznie.