dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raczyńskiego

Podolany,Poznań

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? A może szukasz mieszkania pod bezpieczną inwestycje? bingo! Z radością prezentuję jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż znakomitą kawalerkę na osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Mieszkanie jest odświeżone i bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z ogromną przyjemnością chciałabym zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Poznania przy ul. Kazimierza Wielkiego na poddaszu pieciopiętrowego bloku. Okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na os. Oświecenia w bloku nr 67 w Poznaniu. Mieszkanie do objęcia od początku października 2024r. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, posiadam mieszkanie 3 pokojowe do wynajmu * dla 3-4 osób * przy ulicy Jackowskiego, dzielnica Jeżyce * powierzchnia 63 m2 * IV piętro * miejsce parkingowe w cenie znajdujące się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

2 200 zł50 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą mieszkania do najmu zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie- na Osiedlu Bolesława Śmiałego 9. Mieszkanie o łącznej powierzchni 49,5 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł39 m² 12 894,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Dzień dobry, mam na imię i z przyjemnością zaprezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie na Jeżycach :) Jest to mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,70m. Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - Poznań Rataje, os. Piastowskie 23: metraż = 38 m2, dwa oddzielne pokoje, dla 2 lub 3 osób. Wynajmę od zaraz do września 2025r. Kolejne umowy na min. 12 miesięcy. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

448 900 zł38 m² 11 813,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcin

Piekary,Poznań

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już dostępne Piekne mieszkanie na wynajem Zostań pierwszym najemcą. Korzystaj z wygodnego nowego materacu na dużym łóżku. Idealna lokalizacja pomiędy z ulicami Piekary i Ratajczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

469 000 zł48 m² 9 690,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż zadbane, jasne przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu jana III sobieskiego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

R e Z E R W A C J A ! Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu na Starym Mieście na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Małe kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania 2-pokojowego w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! W ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynka

Grunwald,Poznań

439 000 zł38 m² 11 613,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz Kompaktowego mieszkania ? Zależy Ci na dobrym punkcie komunikacyjnym ale i w cichej okolicy ? Zależy Ci duże ilości zieleni wokół bloku ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 450 000 zł177 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Funkcjonujący zespół aparthotelowy O powierzchni 178m2 - 5 lokali Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowany i działający zespół aparthotelowy, o powierzchni 177m2, złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekary

Piekary,Poznań

918 027 zł62 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o własnym, przestronnym apartamencie w sercu Poznania, który będzie jednocześnie luksusowy i funkcjonalny? Apartament M49+50 w prestiżowej kamienicy Piekary Residence to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

769 000 zł89 m² 8 663,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam idealne mieszkanie na 3-paka - zarabiaj na najmie 6800zł/mc! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł37 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o atrakcyjnym układzie i metrażu w kameralnej kamienicy w samym centrum Poznania. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

490 000 zł48 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam ofertę sprzedaży słonecznego, otoczonego zielenią mieszkania, na os. Pod Lipami w Poznaniu. Na nowego właściciela czeka przestrzeń 47,6 m2, oraz duża piwnica. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Armii Krajowej,Poznań

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach Os. Armii Krajowej na 12 piętrze w 16-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Stary Grunwald,Poznań

521 000 zł54 m² 9 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji lokalizacja! lokalizacja! Stary Grunwald to prestiż i zieleń. Piękne mieszkanie dwupokojowe, z opcją na 3 pokoje po połączeniu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Naramowice,Poznań

499 000 zł59 m² 8 443,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży: top 3 w konkursie Lider Nieruchomości portalu otodom za 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

589 000 zł49 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania wyremontowanego ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Na sprzedaż przytulne, świeżo wykończone mieszkanie znajdujące się na Os. Oświecenia na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

579 000 zł71 m² 8 195,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Polecam na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w centrum Poznania przy ulicy Górna Wilda, jest ono częścią zabytkowej kamienicy o zwartej zabudowie, reprezentującej wielorodzinny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

950 000 zł84 m² 11 282,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję bezpośrednio wyremontowane i wyposażone, ciche, jasne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 84,2 m kw. usytuowane w odnowionej kamiennicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

485 000 zł47 m² 10 275,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną, zieloną okolicę ze świetną komunikacją? bingo! Dziś mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem, zrewitalizowana kamienica, wilda - ul. Prądzyńskiego 54, 300 M od rynku wildeckiego Polecam na wynajem 2 pok. mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na parterze całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

337 000 zł24 m² 13 811,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Do kupna komfortowa kawalerka , wraz z całym wyposażeniem i umeblowaniem,gotowa do wprowadzenia. Lokal Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia. Podczas prac remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Łazarski

Łazarz,Poznań

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mikrokawalerkę położoną na poznańskim Łazarzu tuż przy samym Rynku Łazarskim- ul. Rynek Łazarski 4. Mieszkanie o powierzchni około 20 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Stare Miasto,Poznań

4 030 000 zł438 m² 9 200,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:1910

Funkcjonujący dwa zespóły aparthoteli O łącznej powierzchni 438 m2 - 17 lokali Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowane i działające dwa zespoły aparthotelowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 580 000 zł260 m² 9 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1910

Funkcjonujący zespół aparthotelowy O powierzchni 260m2 - 12 lokali. Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowany i działający zespół aparthotelowy, o łącznej powierzchni 260 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni ok 28 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania przy ul. Ogrodowej 14 Mieszkanie składa się sypialni, kuchni, korytarza oraz łazienki. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

372 000 zł37 m² 10 122,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania blisko uczelni, idealnego pod inwestycję? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? bingo! Dzisiaj chciałbym Państwu zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

837 500 zł92 m² 9 115,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielżyńskiego

Stary Rynek,Poznań

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu nową kawalerkę w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 20, czyli między Okrąglakiem, a placem Cyryla Ratajskiego. Mieszkanie położone jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

370 000 zł31 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę kawalerki z osobną kuchnią zlokalizowanej przy ulicy Hetmańskiej na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

837 500 zł92 m² 9 115,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

0% prowizji dla kupującego! Możliwy harmonogram płatności 20/80. Tel: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Poznań

2 350 zł68 m² 34,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni ok 68 m2 zlokalizowane w samym centrum.