dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania wykończonego na wysoki standard? Chcesz wprowadzić się od zaraz? Jesteś wielbicielem najbardziej romantycznej dzielnicy Poznania? bingo! Na sprzedaż nowe, świeżutkie, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

612 000 zł42 m² 14 488,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! prezent O wartości 2.000zł! - TYLKO W NASZYM BIURZE! MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI RÓWNIEŻ W NIEDZIELĘ Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Łazarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

616 000 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na X piętrze w wysokim bloku z windą na os. Kopernika przy ul. Galileusza na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 56m2 składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż znakomitą kawalerkę na osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Mieszkanie jest odświeżone i bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe bez pośredników - położone w Poznaniu na Dębcu na ulicy Osinowej. Jest to czteropiętrowy budynek z cegły z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

647 000 zł65 m² 9 969,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Polecam na sprzedaż niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

445 000 zł43 m² 10 267,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,34 m2 składają się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krótka

Nowe Miasto,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej kawalerki zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy z 1920 roku, położonej przy ulicy Krótkiej w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

889 000 zł97 m² 9 185,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rodzinne i przestronne mieszkanie, 97 m2, grunwald Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rodzinnego i rozkładowego mieszkania 3-pokojowego z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

440 000 zł45 m² 9 843,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie połozone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z cegły przy ulicy Jeżyckiej na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 44,7m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

699 000 zł86 m² 8 080,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może szukasz mieszkania pod inwestycje? bingo! Polecam dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mączna

Jeżyce,Poznań

445 000 zł33 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Mącznej 4 na Poznańskich Jeżycach tuż obok ul. Kościelnej. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem designerskie mieszkanie z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, a zarazem w spokojnym miejscu -przy ul. Św. Wojciech 30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

590 000 zł63 m² 9 305,99 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bez prowizji od kupującego! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią o pow. użytkowej 63,40 m , zlokalizowane na poznańskim Piątkowie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

499 000 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z bezpośrednią ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w fantastycznie skomunikowanej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

439 000 zł47 m² 9 380,34 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!Nowa niższa cena! Wspaniałe zachody słońca, przepiękna panorama miasta - takie widoki tylko tu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Stare Miasto,Poznań

330 000 zł31 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 7 piętrze w wysokim 11 piętrowym bloku z windą na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 30,80 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł50 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie-sprzedane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ognik

im. Cyryla Ratajskiego,Poznań

498 000 zł48 m² 10 310,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na Zielonym Grunwaldzie (os. im. Cyryla Ratajskiego) w niskim bloku z roku 1967, na ul. Ognik. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Gorąco polecam przestronne, niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

499 900 zł47 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania z widokiem na zieleń? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

2 400 zł54 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobra lokalizacja to niewątpliwie atut tej oferty, czytelny adres w centrum miasta. Mieszkanie położone przy ul. Spychalskiego 7, nieopodal Rynku Wildeckiego, zaledwie pięć minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Poszukujesz jedynej w swoim rodzaju perełki z niepowtarzalnym widokiem? Cenisz sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chciałbyś mieszkać w centrum? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

399 000 zł37 m² 10 866 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

| nowa cena | Dwupokojowe mieszkanie 36,72m w centrum Poznania (z miejscem parkingowym i piwnicą) Gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonin

Jeżyce,Poznań

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Bonin. Mieszkanie z dużym potencjałem, w świetnej lokalizacji, bardzo jasne i słoneczne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

923 000 zł96 m² 9 574,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 96,4 m , ul. Bukowska, poznań (łazarz/jeżyce) tuż przy Concordia Design - Centrum Kreatywności i Biznesu! Przestronne, rozkładowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo. Mieszkanie zwierzolubne :) Do położonej w niskim bloku z cegły, niezwykle sympatycznej i przestronnej kawalerki pod adresem ul. Rolna w Poznaniu, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

539 999 zł47 m² 11 489,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Syn, córka przyjeżdża na studia z znajomymi i planują zamieszkać razem ? Myślisz o zakupie pod wynajem na pokoje ? To idealna okazja dla Ciebie. Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku na os. Bolesława Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 49,30 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe oś.Jana III Sobieskiego na Piątkowie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie, na parterze ; 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, wc , korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

560 000 zł50 m² 11 313,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na os. Jana III Sobieskiego na Piątkowie w Poznaniu. Opis: lokal dwupokojowy o powierzchni około 49 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

749 999 zł79 m² 9 493,66 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania do wejścia od zaraz z doskonałą komunikacją? Marzysz o pozamiejskim spokoju z jednoczesną pełną infrastrukturą i szybkim dostępem do centrum? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Potrzebujesz mieszkania od zaraz, ze świetnym dojazdem do centrum? Cenisz sobie zieloną i spokojną okolicę, z dostępem do ścieżek rowerowych i tras rekreacyjnych? bingo! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

549 000 zł46 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lubisz klimat starych kamienic i szukasz mieszkania w centrum miasta? to ta oferta będzie idealna dla Ciebie :) Jasne, przestronne i klimatyczne wnętrza w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

349 000 zł28 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka | Balkon | Rewitalizacja | Jeżyce Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka położona na 2 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Szamarzewskiego. Kamienica, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²