dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

173 000 zł32 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz około 300zł. Mieszkanie po remoncie .Jasna kuchnia-płytki , pokój 21m-panele , balkon, wc i łazienka-płytki , przedpokój z szafą komandor , okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 200zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 21m-wykładzina , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , balkon , piwnica, wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Wichrowe Wzgórza na poznańskich Winogradach. Piętro trzecie w niskim, cztero piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 380zł. Jasna kuchnia z meblami-mozaika parkietowa , pokoje 22m i 11m-mozaika parkietowa , wc i łazienka-płytki , nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

243 000 zł47 m² 5 137,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 497zł.Jasna kuchnia- wykładzina , pokoje 16m , 11m , 7,5m-parkiet , balkon , wc i łazienka-lastriko , nowa instalacja grzewcza , okna drewniane , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

450 000 zł79 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 78,97 m2 na I piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku. Wszystkie zdjęcia i wideo na Z salonu, balkonu i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 270zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 16m i 10m-wykładzina, wc i łazienka-płytki , nowe piony i poziomy wodne , brak balkonu , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z ksiegą wieczystą , czynsz 498zł. Jasna samodzielna kuchnia-płytki , pokoje 16m , 11m , 9m-panele , łazienka-płytki , wc-płytki , okna pcv , balkon , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 299zł. Ciemna kuchnia otwarta na pokój-płytki , przedpokój-płytki , pokoje 16m-korek , 10m-wykładzina , wc i łazienka- płytki , okna pcv , drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 550zł.[4osoby] Jasna samodzielna kuchnia z meblami-kompozycja drewniana, pokoje 22m i 11m-kompozycja drewniana , wc i łazienka- nowe płytki , nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 460zł.[4osoby] Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 22m i 11m- panele , przedpokój-panele , wc i łazienka-płytki , szafa komandor , okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

181 000 zł38 m² 4 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2 na 3 piętrze (wieżowiec 12 pietrowy). Dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem na pokój, łazienka i wc razem. Okna plastikowe, z żaluzjami między szybami nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

275 000 zł48 m² 5 777,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą [pełna własność] , czynsz 495zł. Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia z meblami-panele , pokoje 16m , 11m , 7,5-panele , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

249 500 zł47 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 550zł.[4osoby] Jasna kuchnia z meblami- wykładzina , pokoje 22m i 11m-parkiet , wc i łazienka- płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 350zł.Jasna kuchnia-płytki , pokoje 22m i 11m-parkiet , okna PCV , wc i łazienka-płytki , balkon-płytki , wolne od zaraz. kontakt: przedsiębiorstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z ksiegą wieczystą , czynsz 175zł. Mieszkanie po remoncie. Ciemna kuchnia otwarta na pokój-płytki , pokój 16m-panele, wc i łazienka-płytki , nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

148 000 zł27 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 240zł. Ciemna kuchnia-płytki , pokój 16m-parkiet przykryty wykładziną, wc i łazienka-płytki , drzwi balkonowe , okna pcv,piwnica, wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 420zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 22m i 11m-panele , wc i łazienka- płytki , nowe piony i poziomy wodne , okna nowe pcv , balkon , wolne lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 330zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna nowe pcv, drzwi balkonowe , wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 450zł. Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m , 9m , 7,5m-panele , przedpokój-płytki , garderoba , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

237 000 zł47 m² 5 042,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 300zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 22m i 11m-wykładzina dywanowa , wc i łazienka-płytki , 2x szafa komandor , okna pcv od wschodu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Winogrady,Poznań

183 000 zł32 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 250zł.Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia z meblami na wymiar-płytki, pokój 21m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 480zł. Mieszkanie po remoncie kapitalnym w 2010 roku. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 22m-panele , 11m-wykładzina dywanowa[gruba] , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

269 000 zł47 m² 5 687,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 260zł. Jasna kuchnia otwarta na pokój-wykładzina , pokoje 16m , 11m , 7,5m-parkiet , wc i łazienka-płytki , przedpokój- płytki , okna drewniane , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

184 000 zł32 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 260zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 21,3m-wykładzina dywanowa , wc i łazienka- wykładzina , balkon-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

255 000 zł47 m² 5 357 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe 47 m2, na VIII piętrze w XV piętrowego budynku na Os. Zwycięstwa na Winogradachw Poznaniu.Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie (pokoje niezależne), budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Winogrady,Poznań

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie super Lokalizacja! 100 m do pestki ul. Piątkowska 84 ataner 70 m2 + balkon! wynajmę od zaraz! Super Cena! Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 550 zł65 m² 23,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia mieszkanie w bloku na Osiedlu Wichrowe Wzgórze, na poznańskich Winogradach. Mieszkanie ma powierzchnię 65 m2 i składa się z trzech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

336 000 zł65 m² 5 169 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedana. Na sprzedaż zadbane 4-pokojowe mieszkanie 65m2 przerobione na 3-pokojowe, na spokojnym pełnym zieleni i doskonale zlokalizowanym Osiedlu Zwycięstwa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 340zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 22m i 11m-mozaika parkietowa , balkon , wc i łazienka-płytki , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na bezpiecznym i doskonale położonym osiedlu (jeden blok 4-piętrowy), pierwsze piętro. Osiedle położone zacisznej części Wilczaka - (3,7 km od Starego Rynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

329 125 zł50 m² 6 716,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z 2006 roku, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Osiedle strzeżone, położone zacisznej części Wilczaka - (4 km od Starego Rynku), z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

274 125 zł48 m² 5 710,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na bezpiecznym i doskonale położonym osiedlu (jeden blok 4-piętrowy), pierwsze piętro. Osiedle położone zacisznej części Wilczaka - (3,7 km od Starego Rynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

364 125 zł65 m² 5 601,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na bezpiecznym i doskonale położonym osiedlu (jeden blok 4-piętrowy), czwarte piętro. Osiedle położone zacisznej części Wilczaka - (3,7 km od Starego Rynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Winogrady,Poznań

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 32m2, znajdująca się na 4 piętrze (w bloku 15 pietrowym). Pokój 21m2 z balkonem, na podłodze panele, jasna kuchnia, umeblowana. Mieszkanie słoneczne, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Jesli poszukują państwo kawalerki O wysokim standardzie, zapraszam do zapoznania się Z ofertą! lokalizacja: os. Kosmonautów, w pobliżu przystanek, autobusowy (linie 82, 85, 71, 69, 74,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

368 125 zł59 m² 6 239,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na bezpiecznym i doskonale położonym osiedlu (jeden blok 4-piętrowy), pierwsze piętro. Osiedle położone zacisznej części Wilczaka - (3,7 km od Starego Rynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

279 125 zł47 m² 5 938,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 47,3m2 (16m2, 12m2, 8m2) na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po remoncie. Nowe okna, drzwi i instalacje. W pokojach na podłodze panele. Ściany w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

389 125 zł83 m² 4 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Wilczak 3 pokoje Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe (22m2, 22m2, 8,5m2) na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy na Wilczaku. Kamienica ocieplona i odnowiona, na jesień tego roku.