dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

38-metrowe mieszkanie na Winogradach, bardzo dobry punkt, cisza, spokój. W okolicy sklepy, ośrodek zdrowia, dom kultury. Dogodny dojazd.POLECAM! Kontakt i prezentacja Piotr Zaworski   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na os. Pod Lipami zadbane z niskim czynszem 280 zł. Blok zadbany, bardzo blisko sklepy, szkoła przedszkola, żłobek, pływalnia i korty tenisowe. Dogodny dojazd w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe na 7 piętrze wieżowca. Mieszkanie jest zadbane, praktycznie do zamieszkania. Pokoje 16m2 i 12m2, jasna kuchnia, łazienka po remoncie. Zapraszam na prezentację. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania dwupokojowego po kapitalnym remoncie, to serdecznie zapraszam na prezentacje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowe okna, parapety. drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bardzo cichej części osiedla otoczone zielenią. Bardzo blisko do przedszkola, ośrodka zdrowia, komunikacji miejskiej. W niedalekim sąsiedztwie Piotr i Paweł, castorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia odnowiąną kawalerkę w niskim bloku (2 piętro). Kuchnia i łazienka w glazurze. Kuchania w pełni umeblowana i wyposażona w nowe sprzęty, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam bardzo pomysłowo zaaranżowane mieszkanie dla rodziny z dzieckiem (bez dzieci też). Mieszkanie na os. Przyjaźni od strony pst, bardzo blisko sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła (wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Winogrady,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super Okazja! Bardzo przytulne mieszkanie na Oś. Winogrady w bloku Atanera o bardzo wysokim standardzie, dostępne od stycznia 2011r. Ochrona bloku, monitoring, wejście do domu z podwórza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na osiedlu Wichrowe Wzgórze, wewnątrz osiedla w otoczeniu zieleni co zapewnia ciszę i spokój. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

332 000 zł53 m² 6 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż śliczne mieszkanie trzypokojowe na os. Kosmonautów w Poznaniu. Lokal z balkonem znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku do którego przynależy ogródek około 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży w znakomitej lokalizacji mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez kw z wykupionym gruntem. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, większy( 21,3m) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone na os. Pod Lipami - Winogrady Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zwycięstwa (winogrady). Przytulne, idealne jako pierwsze, samodzielne mieszkanie.Lokal ma powierzchnię 47m i mieści się na 15 piętrze budynku, skąd rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

295 000 zł65 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego na Os. Wichrowe Wzgórze w niskim bloku na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie o pow. 64,9 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa Niższa cena! (430000zł - stara cena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się na os. Powstańców Warszawy, o powierzchni 53,5m2, znajdujące się na II piętrze niskiego bloku z 1996r. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem-polecam! Mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku z ochroną całodobową. Niezależne dwa pokoje w cichym miejscu, do sklepu bardzo blisko, do pst też, niedaleko plaza i pestka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam, mieszkanie 38m2 na 12 piętrze położone w dobrym punkcie komunikacyjnym. Bardzo blisko do sklepów kilku sieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, pływalnia. Idealne jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie na os. Kosmonautów (8 piętro). Mieszkanie posiada dwa pokoje plus garderoba. Całe mieszkanie zostało całkowicie odnowione i wyremontowane łącznie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia śliczną kawalerkę, umeblowaną z sprzętem agd, pralka, lodówka, telewizor. W pobliżu markety Castorama, kaufland (150m), centra handlowe Plaza i Pestka (300m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

264 700 zł48 m² 5 514,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, przytulne, ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na os. Przyjaźni. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, ściany wygipsowane i wymalowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

168 000 zł33 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Słoneczna kawalerka,blisko centrum,w okolicy sklepy przedszkola, świetne połączenie komunikacją miejską.Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni.W mieszkaniu okna plastikowe, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

750 zł130 m² 5,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokój w domu przy parku cytadela. Pokój dla jednej osoby - ok 15m2, umeblowany. Pozostałe pokoje wynajmują 2 młode osoby pracujące. Dom jest bardzo komfortowy: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Winogrady,Poznań

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:30

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Os. Zwycięstwa przy pst, blisko do sklepów centrum handlowego, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, praktycznie do zamieszkania. Bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe, 38m2, na osiedlu Przyjazni-Winogrady. Mieszkanie na 9 piętrze, w stanie dobrym Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, ciemnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe na ul. Wilczak o powierzchni 50,6m2. Mieszkanie składa się z salonu 17,3m2, sypialni 13,1m2, łazienki 5,1m2, kuchni 6,4m2, holu 8,7m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe na ul. Wliczak o powierzchni 51,8m2. Mieszkanie składa się z salonu 22m2, sypialni 9,7m2, łazienki 5,2m2, kuchni 8m2, holu 6,9m2 oraz 2 balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w okolicach Cytadeli na Winogradach w bloku z lat sześćdziesiątych xxw. Niewielkie i wymagające remontu. Plusem jest niewątpliwie świetna lokalizacja, solidny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Solidarności

Winogrady,Poznań

287 000 zł66 m² 4 348,48 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie os. Wichrowe wzgórze (od ul. Alei Solidarności) Mieszkanie jest położone na 14 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia 66.5m^ w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Solidarności

Winogrady,Poznań

287 000 zł66 m² 4 348,48 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Solidarności

Winogrady,Poznań

287 000 zł66 m² 4 348,48 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murawa

Winogrady,Poznań

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Poznaniu, osiedle Wichrowe Wzgórze w otoczeniu zieleni - II piętro w niskim bloku - 50m2 - 2 pokoje - kuchnia z jadalnia, łazienka - wydzielone pomieszczenie gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży ładne mieszkanie no os. Przyjaźni. Mieszkanie o pow. 57m2.W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na os. Przyjaźni. Dwa niezależne pokoje (16 i 11 m2). W pokojach parkiet drewniany, okna i parapety pcv, rolety. W łazience kafelki. Podwójne drzwi, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio! Bardzo ładne i zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Winogradach na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie mieści się na 14 piętrze wysokiego ocieplonego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 3 piętrze w wieżowcu (winda). Ciepłe, słoneczne. 2pokoje z aneksem kuchennym. Dobra lokalizacja- w promieniu 200m market,pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe na os. Kosmonautów-Winogrady o powierzchni 47m2 w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 3 prostokątnych pokoi o pow. 15m2, 9,5m2, 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Winogrady,Poznań

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:30

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Os. Zwycięstwa przy pst, blisko do sklepów centrum handlowego, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, praktycznie do zamieszkania. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 197 zł38 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe bardzo ładnie urządzone i przestronne. Mieszkanie urządzone jest nowocześnie w ciepłych kolorach i w pełni wyposażone w nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,czyste 3 pokojowe mieszkanie na os.Zwycięstwa w bloku,kuchnia i łazienka-płytki z lat 70tych,podłoga parkiet, mieszkanie bez mebli,sufity odmalowane,okna nowe plastikowe, zielona.