dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa

Strzeszyn,Poznań

715 000 zł58 m² 12 253,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Idealne mieszkanie 3-pokojowe w Strzeszynie Park ul. Fieldorfa Oferujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym Strzeszynie Park, przy ul. Fieldorfa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolina

Wilda,Poznań

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Dolina 7a w samym centrum Poznańskiej Wildy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja klimatycznego, nowego mieszkania na wynajem w sercu Jeżyc przy ul. Barańczaka. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnej inwestycji Stacja Jeżyce. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - ul. Księcia Mieszka I 20, poznań Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku z 2006 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie ręki? A może chcesz ulokować zaoszczędzone środki by uzyskać pokaźną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

729 000 zł91 m² 8 039,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w przyszłym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 90,68 składające się z 3 pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

528 812 zł50 m² 10 668 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mgielna

Stary Grunwald,Poznań

2 200 zł64 m² 34,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia 3 pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 znajdujące się na III piętrze bloku przy ul. Mgielnej w Poznaniu (dzielnica Stary Grunwald) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

639 000 zł70 m² 9 080,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

0% prowizji od kupującego! W 2025 roku remont elewacji. Tel: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 74,60 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

692 999 zł62 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji (oszczędzaj około Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Naramowice,Poznań

619 000 zł60 m² 10 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 60,3 m , zlokalizowanego na Naramowicach przy ul. Dolnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

844 000 zł93 m² 9 045,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

0% prowizji dla kupującego! Możliwy harmonogram płatności 20/80. Tel: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 93,31 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja oferty do 23.01.2025R.! z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę 3- pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość znajduje się na os. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości poleca do najmu mieszkanie na nowym chronionym osiedlu ułańskim przy ul.Wojskowa 8a Tuż przy City Parku O POWIERZCHNI 55M2 , Mieszkanie składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z niesamowitym widokiem na panoramę miasta, idealne jako inwestycja na start lub pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

767 812 zł66 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 66m2 + dodatkowo balkon - promocja wpłata 20% teraz reszta przy odbiorze. Mamy ponad 2000 mieszkań w Poznaniu, warunki indywidualnie negocjowane- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

671 000 zł65 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

446 000 zł39 m² 11 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Mieszkanie do odbioru w marcu dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna Rola

Żurawiniec,Poznań

540 000 zł42 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż bardzo zadbane, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowym z 2015r. położonym tuż przy lesie Żurawiniec. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Jagiellońskim 300 metrów od Ronda Rataje. Powierzchnia mieszkania to 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu od stycznia nowe, dotąd niezamieszkałe mieszkanie 2 pok, z tarasem i miejscem postojowym na zewnatrz budynku ( za potykaczem). Nowy budynek z 2024 Piano niemal u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

669 000 zł59 m² 11 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bez prowizji! bezpośrednio od właściciela! Przedstawiam Państwu nieruchomość niezależne mieszkanie wydzielone z domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Poznaniu na granicy Wildy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

513 000 zł52 m² 9 865,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! Bez podatku pcc! Bez Prowizji! kompaktowowe mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

844 000 zł93 m² 9 045,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

0% prowizji dla kupującego! Remont w przyszłym roku. Tel: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 93,31 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Św. Łazarz,Poznań

844 000 zł93 m² 9 045,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

560 000 zł46 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Klucze gotowe do odbioru! Możliwość obejrzenia lokalu. Mieszkanie do własnej aranżacji. Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,95 m2 z loggią , położone w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

547 999 zł50 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich winogradach! pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

599 900 zł62 m² 9 675,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

413 000 zł39 m² 10 589,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe dwustronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 9m2 i tarasem w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

435 000 zł47 m² 9 216,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Rzeczypospolitej na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

775 000 zł72 m² 10 763,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Poznań

326 000 zł34 m² 9 642,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dzień dobry, prosty temat: miejsce: poznań, zawady, paczkomat w szczycie bloku. Opis: parter, 33,8 m2 - dwa pokoje, łazienka i kuchnia z holem. Wejście bezpośrednio z ulicy, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

424 000 zł35 m² 12 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Mieszkanie gotowe do odbioru, klucze czekają Do mieszkania należy doliczyć obligatoryjne miejsce postojowe w hali garażowej. Dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

451 200 zł37 m² 12 168,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Świetna okazja Dla zdecydowanych rabaty, do omówienia w biurze :) Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

410 000 zł40 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

449 999 zł37 m² 12 162,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! pewna I bezpieczna inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

558 900 zł46 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,86 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Prace budowlane - zakończone Inwestycja oddana do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

666 400 zł65 m² 10 189,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Klucze gotowe do odbioru! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,40 m2 z loggią , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Ekspozycja na okien wychodząca na dwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij