dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Szeląg,Poznań

615 000 zł49 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48,80 m , zlokalizowanego przy ul. Wilczak 18 w Poznaniu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

590 000 zł34 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży, jasną i nowoczesną kawalerkę całkowicie umeblowaną i wyposażoną, w apartamentowcu. Lokalizacja Kawalerka znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

690 000 zł65 m² 10 631,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na sprzedaż | 3 niezależne pokoje | 64,9 m | piwnica | blisko rzeki warty | funkcjonalny układ | gotowe do wprowadzenia Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają wizualizację Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

1 800 zł43 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ratajach - blisko politechniki I posnani Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone w Poznaniu na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

499 000 zł60 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szpitalnej, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górki

Górczyn,Poznań

405 000 zł33 m² 12 243 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży sporą kawalerkę na ul. Górki 17, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z roku 2004. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

989 000 zł100 m² 9 850,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,4 m , położone na 3 piętrze klimatycznej kamienicy na poznańskich Jeżycach - przy ul. Polnej (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

789 000 zł68 m² 11 635 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 12-piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie | wysoki standard | siłownia | miejsce postojowe | Piątkowo Wynajem bez prowizji. Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu do remontu o powierzchni 37,69 m , położone w wysokim budynku, na os. Bohaterów II Wojny Światowej numer 31 w Poznaniu, dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ogrody,Poznań

499 000 zł48 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,61 m (w księdze wieczystej 49,91 m - wraz z piwnicą) zlokalizowane przy ul. Engestroma 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winiary,Poznań

549 000 zł48 m² 11 413,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich Winiarach, przy ul. Turkusowej o powierzchni 48.10 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania Układ mieszkania > Kuchnia > Dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

549 000 zł63 m² 8 755,98 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja - Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na os. B. Chrobrego w dzielnicy Piątkowo o powierzchni 62,70 m2. 11 piętro w budynku z windą , blok był poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Starołęka,Poznań

750 000 zł51 m² 14 654,20 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Panoramiqa - jednej z największych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie dla osób doceniających wartość życia w centrum w koncertowo zrewitalizowanej kamienicy znajdującej się 2 minuty od Starego Rynku i pięknych, zielonych terenów nad Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia, położone na 11 piętrze w wysokim 11-piętrowym bloku z nowymi windami na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

990 000 zł80 m² 12 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prestiżowy lokal inwestycyjny W samym centrum poznania idealny pod biuro, kancelarię, showroom Topowa lokalizacja | Możliwość optymalizacji układu | Historyczna kamienica | Wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

2 700 zł34 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bóżnicza

Stary Rynek,Poznań

869 000 zł60 m² 14 522,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,84 m , położonego przy ul. Bożniczej w ścisłym centrum Poznania, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

458 000 zł47 m² 9 786,32 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje, balkon, piwnica. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (47m2) z balkonem oraz piwnicą w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 50m2 składają się: - 3 pokoje, z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

485 555 zł35 m² 13 873 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - rewelacyjny kompleksna Grunwaldzie, ul. Rynarzewska. Budynek wybudowany w 2009 roku (przez dewelopera: ataner). Piętro II - niski blok, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł48 m² 11 461,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone w ścisłym centrum Poznań, przy ul. Garbary zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Saperska

Wilda,Poznań

448 000 zł35 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z bardzo eleganckim mieszkaniem , znajdującym się w dzielnica Poznań-Wilda przy ul. Saperskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

345 000 zł34 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 35 m, położone na styku dzielnic Golęcina i Sołacza, w rejonie skrzyżowania ulic Witosa i Wojska Polskiego, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Dębiec,Poznań

490 000 zł69 m² 7 122,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Takie oferty nie trafiają się często i znikają szybko - podobne mieszkanie sprzedałam w tym budynku w kilka tygodni. Powód jest prosty: trudno trafić na tak zadbaną kamienicę i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Jeżyce,Poznań

1 149 000 zł111 m² 10 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

395 000 zł38 m² 10 313,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Przyjaźni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

1 556 685 zł80 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje | Taras + loggia | Wilda Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokal mieszkalny nr 19 Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orła Białego

Rataje,Poznań

450 000 zł49 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , usytuowane na XIV piętrze w zadbanym budynku z lat 90. XX wieku. Ta przestronna i funkcjonalna nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

348 000 zł24 m² 14 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka gotowa do wprowadzenia - łazarz, ul. Lodowa - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

789 000 zł89 m² 8 870,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie z balkonem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w centrum poznańskich Jeżyc. Mieszkanie Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88,95m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

530 000 zł38 m² 13 766,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Promocja wiosenna tylko do 22.04 cena niższa o 20 TYSIĘCY. DO 22.04 cena 510 000 zł, zamiast 530 000 zł! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, z dwoma balkonami, na poznańskich Naramowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz dużego apartamentu w standardzie premium? Istotna jest dla Ciebie lokalizacja, bliska centrum miasta? bingo! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna kawalerka w centrum Poznania z windą Wynajmę kawalerkę w centrum Poznania ul. Garbary 100. (Apartamentowiec Casa Verona) W pełni urządzona i wyposażona: pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębiec,Poznań

599 000 zł42 m² 14 368 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w hali - Red Park, zielony Dębiec Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bardzo komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań