dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł55,27 m² 11 742,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,60 m² 14 010,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Brak podatku pcc 2%! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45,68 m² 16 396,67 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Brak podatku pcc 2%! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie położonego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł45,25 m² 16 243,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nigdy niezamieszkałe nowe mieszkanie dwupokojowe na Winogradach sprzedam! Do sprzedania zupełnie nowe dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Winogradach przy ulicy Wilczak 16. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

677 000 zł80 m² 8 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na os. Tysiąclecia, przy Malcie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze wieżowca. Budynek jest po termomodernizacji i wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona w Poznaniu - Centrum - ul. Wierzbowa 6. Mieszkanie o powierzchni 37,2 mkw usytuowane na 2 piętrze w nowszym budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,90 m² 10 333,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację ta oferta naprawdę się wyróżnia. Cena promocyjna: 650 000 zł - obowiązuje tylko do końca maja 2026 r.! To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w centrum miasta? To może być świetny początek zamiast wynajmować, inwestujesz w coś własnego. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł37,53 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,53 m , położone na 4. piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51,99 m² 11 713,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania? Chcesz być blisko wydarzeń kulturalnych, wyskoczyć do teatru, a potem spróbować kuchni z całego świata? A może marzy Ci się leniwa niedziela.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł19,20 m² 13 536,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 19,2 m | 1 piętro | oficyna | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 259 900 zł 13 536,46 zł/m Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 19,2 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł29,91 m² 12 367,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1800

Mieszkanie 29,91 m | 4 piętro | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 369 900 zł 12 367,10 zł/m To idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowa opcja na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,30 m² 9 413,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,05 m² 14 548,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie przy lasku Marcelińskim. Cena 990 000 zł Praktyczne, jasne i przemyślane mieszkanie. Kupowane i wykańczane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na ostatnim piętrze. Świetny widok z okien. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł47,70 m² 11 467,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na pierwszym piętrze ceglanego budynku z 2000 roku przy ul. Hulewiczów 3 na Piątkowie. Spokojna, boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

546 800 zł39,06 m² 13 998,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - nowoczesne 2 pokoje z balkonem, miejscem w hali i komórką | Jeżyce, ul. Meissnera Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 39,06.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta z 12stego piętra. W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (40 m ) w inwestycji warta towers ul. Rataje 166.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,60 m² 11 717,88 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jeśli planujesz zainwestować środki w mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie, a dodatkowo w świetnej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł19 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną, cichą i ciepłą kawalerkę po niedawnym remoncie, o znakomitej lokalizacji w samym centrum Poznania przy ul. Sienkiewicza! 2 min. drogi na pieszo do Ronda Kaponiera.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł62,70 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 62,70m2, zlokalizowane na piątym piętrze w jedenastopiętrowym wysokim bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł127,73 m² 8 572,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, starannie wykończonego lokalu położonego na pierwszym piętrze pięknej kamienicy z początku XX wieku, po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł130,10 m² 8 608,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, starannie wykończonego lokalu położonego na drugim piętrze kamienicy z początku XX wieku, po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,59 m² 24 836,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjny apartament w sercu miasta jakim jest City Park Poznań - styl, prestiż, zieleń, bliskość parku, prywatność - to wygoda którą pokochasz. City Park Poznań to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł59,70 m² 22 948,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament w sercu miasta - w City Park Poznań - styl, prestiż i wygoda którą pokochasz. City Park Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nietuzinkowego - dwupokojowego mieszkania pod klucz ,usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku z 2024 roku, zbudowanego.