dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Naramowice

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tengo poleca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na parterze w III -piętrowym budynku z 2006 roku przy ul. Rubież 12. Przedmiotowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł49,29 m² 12 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Nowy horyzont - Nowa perspektywa Znajdziesz tu zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki jak i mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł25,62 m² 13 239,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 801 zł53,97 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest -jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. -salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

780 000 zł77,42 m² 10 074,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji/77,42 m2/4 pokoje/taras + 2 miejsca Przedstawiam ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania położonego na Naramowicach przy ul. Bielicowej w Poznaniu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36 m² 14 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie zaaranżowanego, w pełni wyposażonego, wyremontowanego, 2 pokojowego mieszkania, położonego przy Naramowickiej (naramowice).

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł110 m² 16 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w spokojnej okolicy? Nieruchomości gruntowej pod kameralny budynek wielorodzinny, biuro, willę miejską z dużym ogrodem? Idealnej lokalizacji i czytenego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Naramowice,Poznań

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 700 zł37,82 m² 12 102,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pięknie położony dom w sercu zielonych płuc Poznania. 7 minut autem do Starego Rynku. 12 minut komunikacją miejską. Czytasz ogłoszenie o domu położonym w unikalnej enklawie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,40 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 580 zł33,47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i bez podatku pcc! Przy zakupie za pośrednictwem naszego biura otrzymujesz 10 15% rabatu u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych loftowych mieszkań w topowej lokalizacji którą nazwaliśmy - Poznański Wilanów. ,Fuelda to kameralna inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł85 m² 13 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowa niższa cena! Biuro Dorosz Nieruchomości poleca dom mieszkalny o powierzchni 85 m2 do generalnego remontu położony na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 1250 m2 położoej na.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł69,30 m² 11 673,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie z dużym tarasem, zamiast balkonu. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Naramowicach, przy ul. Rubież, w miejscu cenionym za zieleń, pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,39 m² 14 409,36 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,50 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetnie skomunikowana kawalerka w nowszym budownictwie na Naramowicach w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Jasna Rola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77 m² 11 675,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gustujesz w luksusie i elegancji ? Chcesz zamieszkać w prężnie rozwijającej się i zmodernizowanej cześci poznańskich Naramowic ? to tutaj! Serdecznie polecam klasycznie urządzone.