dowolna

Nowe mieszkania Poznań

835 ogłoszeń

835 ogłoszeń

425 890 zł30 m² 14 196,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

496 651 zł36,63 m² 13 558,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

726 890 zł50,27 m² 14 459,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

579 562 zł39,40 m² 14 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

712 318 zł48,49 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia, warto zainteresować się właśnie tym: 2- pokoje o powierzchni 48,49m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 855 zł36,55 m² 13 019,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia mieszkania to kompaktowe 36,55m2 + ogródek 50,19m2 Mieszkanie charakteryzuje zachodnia wystawą okien, co pozwala na pełne korzystanie z popołudniowego słońca Nie bez znaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł65 m² 10 876,92 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m z dużym balkonem (7,37 m ). Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m ) z ekspozycją południową -.

Szczegóły ogłoszenia

508 340 zł43,70 m² 11 632,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m . Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

733 512 zł47,02 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł34 m² 13 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

589 173 zł54,97 m² 10 718,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,97 mkw, położone na 2., ostatnim piętrze nowego budynku, przy ul. Zdzisława Dworzeckiego (osiedle Literacka Skwer). Budynek Nowy, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

626 507 zł42,53 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

609 612 zł54,92 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

591 145 zł39,49 m² 14 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 911 zł99,86 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z loggią i garderobą w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

853 000 zł80,50 m² 10 596,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

523 000 zł46,10 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

534 523 zł44,92 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń i sprawdźmy to razem! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na budującym się osiedlu przy Unii Lubelskiej. Idealne dla rodzin, par, jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

425 136 zł31,26 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to.

Szczegóły ogłoszenia

712 404 zł53,97 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8.

Szczegóły ogłoszenia

406 640 zł35,36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Brak podatku pcc. Doradzę na każdym etapie transakcji. Bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. < na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

394 848 zł27,50 m² 14 358,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Okazja - ustawna kawalerka od strony zachodniej z balkonem - tylko teraz w świetnej cenie zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie już dziś. Klasyczny układ mieszkania z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,75 m² 8 348,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję bardzo wygodne, **4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe** o powierzchni **71,75 m ** w nowej inwestycji przy ul. Malarskiej. Największe atuty: - **własny ogródek/taras**.

Szczegóły ogłoszenia

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

749 296 zł67 m² 11 183,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Inwestycji prezentuje nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone na Jeżycach jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Poznaniu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

430 125 zł38,75 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, będące częścią nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Mieszkanie mieści się na parterze i przynależy do niego prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

472 600 zł44 m² 10 740,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

688 957 zł57,35 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 57,35 m2 w nowej inwestycji przy ul. Naramowickiej 100 - w sercu Winograd z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

790 147 zł64,87 m² 12 180,47 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł51,30 m² 11 267,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym (19,62 m ) stanowi centralną część.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł41,41 m² 11 712,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki termin! 2 pokoje 41 m na parterze z ogródkiem - Wysokość mieszkania 3m! Klucze w czerwcu! -opcjonalnie mp w hali Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za.

Szczegóły ogłoszenia

627 666 zł50,07 m² 12 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł32 m² 12 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Kompaktowa kawalerka idealna dla pary, studenta lub młodych na start! Standard premium, elektryczne rolety, eleganckie częsci wspólne.