dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Podolany

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Rynek pierwotny

477 148 zł36,45 m² 13 090,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 60 m z widokiem na planowany park ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 564 zł73,63 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe 4 pokoje z ogromnym ogrodem (256 m ) - Oszczędzasz ponad 50 000 zł! Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz czekać latami na budowę? Mamy to! Oferujemy przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 645 000 zł150,46 m² 10 933,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lewa połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, formalnie lokal mieszkalny z udziałem w gruncie odpowiadający połowie działki, na której stoi budynek. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

698 844 zł73,64 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Posiadamy mieszkania z 30m tarasami z widokiem z 6 piętra! Nowy etap inwestycji już.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,11 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu przytulne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane w nowym bloku na poznańskich Podolanach przy ul. Druskienickiej. Osiedle wybudowane przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 000 zł55,67 m² 11 370,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 55 m i 2 balkony | Klucze Teraz | 15 minut do centrum Poznania! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta Bądź napisz w formularzu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł130 m² 16 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, znajdującego się przy ulicy Strzeszyńskiej. Jeśli szukasz domu z potencjałem, ten będzie idealną opcją dla Ciebie. L O.

Szczegóły ogłoszenia

80,36 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na poznańskich Podolanach, przy ul. Aleksandry Karpińskiej. O lokalu powierzchnia: 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:962 m²

Do sprzedaży hostel pracowniczy o powierzchni całkowitej 1000m2. Budynek dwukondygnacyjny ocieplony ,okna pcv , ogrzewanie gazowe , podłączony do sieci wodno- kanalizacyjnej. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł36,06 m² 12 922,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 2 pokoje 36m2 z balkonem! mp w hali! zobacz na żywo! -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także.

Szczegóły ogłoszenia

4 278 300 zł3 291 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działki budowlane o łącznej powierzchni 3 291 m2 położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu tj. na Podolanach. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł39,57 m² 12 357,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7g, lokal C.4.19 piętro (3/4) - Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 510 zł38,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 200 zł864 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane przy ul. Cieszkowskiego wśród zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i szeregowej: parametry: - powierzchnia: działka nr 24/16 o pow. 623 m2 Działka nr 24/29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 800 zł54,98 m² 10 618,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,98 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wygodny dom w doskonałej lokalizacji, kameralna ulica na Podolanach - pomiędzy ul. Strzeszyńską i Obornicką, blisko szkoły i boisk sportowych. Istnieje możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 726 zł35,94 m² 15 240,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Podolany - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna dwójka wykończona pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Komfortowy, jasny dom wolnostojący W rewelacyjnej lokalizacji - 6 pokoi 2 łazienki idealny dla rodziny Z dziećmi lub jako siedzinba firmy Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 891 zł36,50 m² 13 092,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 63 m2 z widokiem na planowany park od strony zachodniej! Cicha i spokojna okolica! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł28,67 m² 11 855,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka | 28,67 m | kompaktowy układ Funkcjonalna kawalerka o optymalnym metrażu - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 1200m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę w zielonej części Podolan o pow. 1209m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 662 zł56,92 m² 11 325,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²315 m² 17 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonale zlokalizowany biurowiec na Podolanach. 315m2 powierzchni na dwóch niezależnych poziomach ze wspólną recepcją - możliwość wynajęcia jednego poziomu. Doskonale zaprojektowane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 900 zł35,93 m² 11 853,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 35,93 m | funkcjonalny układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł36,01 m² 12 940,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Odbierz klucze już teraz! 2 Pokoje 36m2 w spokojnej okolicy! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta ->   Bądź napisz w formularzu.

Szczegóły ogłoszenia

549 518 zł40,07 m² 13 713,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i znajdziemy dogodne dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,97 m² 14 886,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 m² 11 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow. 44m2 wraz z 10m balkonem z wyjściem z dwóch pokoi usytuowane na 3piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,77 m² 13 147,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! Prowizję biura pokrywa strona Sprzedająca! Polecam na sprzedaż śliczne, w pełni wyposażone trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek z cegły położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 416 zł36,69 m² 12 058,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dlaczego jasielska to świetna decyzja? Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy bliźniak Z ogrodem I tarasem | strzeszyn | podolany | wysoki standard Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykończenia i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

40,09 zł/m²232 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowo-usługowa o łącznej powierzchni 232 m2 położona przy ul. Jasielskiej na poznańskich Podolanach. Nieruchomość jest w pełni zagospodarowana, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

896 310 zł73 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dużym ogrodem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Podolany,Poznań

214 000 zł27 m² 8 020,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,68 m , położone na parterze budynku przy ul. Szarych Szeregów na poznańskich Podolanach. Lokal składa się z dwóch pokoi w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

740 957 zł70 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

660 455 zł55 m² 12 025,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.