dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Podolany

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Rynek pierwotny

475 855 zł36,55 m² 13 019,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia mieszkania to kompaktowe 36,55m2 + ogródek 50,19m2 Mieszkanie charakteryzuje zachodnia wystawą okien, co pozwala na pełne korzystanie z popołudniowego słońca Nie bez znaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 652 zł59,70 m² 11 652,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 666 zł60,93 m² 10 416,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + duży ogród 55 m | parter | 60,93 m | Jasielska 8C | Podolany Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, o powierzchni 60,93 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

17 325 zł315 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Komfortowy, stylowy i doskonale położony to tylko niektóre cechy obiektu do obejrzenia którego Was zachęcam. Nagrodzony prestiżowymi nagrodami projekt znanych architektów, cechują najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

476 000 zł52,90 m² 8 998,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! niezależne trzy pokoje! balkon! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 036 zł36,64 m² 11 955,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? Poznaj inwestycję Jasielska 8C realizowaną przez sprawdzoną Grupę Inwest. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł213 m² 4 272,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 410 zł69,08 m² 9 994,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego, 2 poziomowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 585 zł36,49 m² 12 293,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecam na wynajem komfortowy i funkcjonalny dom zlokalizowany na poznańskich Podolanach, przy ul. Pajzderskiego 20. W pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura. Blisko mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 423 zł39,63 m² 12 021,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 640 zł35,36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Brak podatku pcc. Doradzę na każdym etapie transakcji. Bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. < na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł417 m² 1 474,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W doskonałej lokalizacji na podolanach bez pcc! Polecam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji na Podolanach z ogrodem od południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²324 m² 12 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 324 m , idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Najważniejsze informacje: cena: 40 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,85 m² 14 629,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny o łącznej powierzchni 47,85m2. Dwie niezależne kawalerki w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym przy ul. Firlika 7 na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 70 m2 usytuowany na parterze budynku biurowego w Poznaniu! Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł187,09 m² 5 879,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na Podolanach (jeżyce). Ul. Wojkowskich. Działka 608m2, prostokąt. Powierzchnia domu 187,09m2 Dom składa się z 3 kondygnacji: 1) przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

5 358 zł289 m² 18,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego, nieogrzewanego magazynu o powierzchni 289 m , usytuowanego w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki i wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich zielonych Podolanach. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 990 zł28,67 m² 11 858,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji | Brak podatku pcc | Atrakcyjna cena Mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł290 m² 7 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:498 m²

Polecam Państwu do zakupu obszerny dom, który obecnie ma wydzielone trzy funkcje, każda z niezależnym wejściem: mieszkalną, usługową i inwestycyjną. Obiekt zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł93 m² 11 720,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 286 000 zł3 297 m² 1 299,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 3300m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 612 zł54,92 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesne 3 pokoje || 62 m || Balkon, garaż, klimatyzacja gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 158 zł189 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany, doststęp.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną dla dzieci lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku, studio Beauty!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 726 zł74,66 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł31,44 m² 13 645,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka z potencjałem na dwa pokoje - Poznań, podolany. Wykończona z dbałością o funkcjonalność, na bezpiecznym i doskonale skomunikowanym osiedlu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,19 m² 8 817,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1968

Idealna nieruchomość dla inwestora - gotowiec inwestycyjny z wysoką stopą zwrotu. Doskonała pod wynajem na pokoje dla studentów i pracowników. Na sprzedaż w pełni przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł300 m² 7 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony na Podolanach w Poznaniu przy ul. Zakopiańskiej. Powierzchnia domu wynosi 300 m2 usytuowany jest na działce o pow. 565 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 327 zł36,54 m² 13 035,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokoje z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 993 zł36,64 m² 11 489,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc Możliwość wykończenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

432 989 zł36,53 m² 11 852,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowiec 600 m2, poznań Podolany, działka 1244 m2 Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy położony w Poznaniu, podolany (ul. Omańkowskiej). Idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

59,64 zł/m²300 m² 17 892 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

610 611 zł42,88 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię większy metraż umówmy się na spotkanie, a znajdziemy dla Ciebie wymarzone M. Na.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²165,50 m² 6 951 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu lokali biurowych w komfortowym kameralnym biurowcu Mini Office Point, położonym w północnej części Poznania. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Ronda Obornickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 795 zł39,57 m² 12 175,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025