dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

683 000 zł80 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania i marzysz o ogrodzie? Myślisz o wypoczynku na świeżym powietrzu i jednocześnie cenisz komfort i spokój? bingo! lokalizacja: z przyjemnością pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

339 000 zł31 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrej dzielnicy Piątkowo, osiedle Bolesława Śmiałego, w Poznaniu. O mieszkaniu: - 31,20m2 - 5 piętro - łazienka po remoncie - winda - piwnica - ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poznań, ul. Polna - 36 m - 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze przy ul. Polnej w Poznaniu. Układ idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

506 000 zł42 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! To bezpieczna i pewna inwestycja w przyszłość - zarówno Twoją, jak i Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 542 021 zł97 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

495 000 zł49 m² 10 143,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane wśród zieleni na poznańskim Piątkowie- osiedle Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

730 100 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

785 000 zł70 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Maksimum korzyści. Promocja cenowa - nie przegap! Idealny moment na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

476 541 zł38 m² 12 657,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w cenie mieszkania. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 lub 4 pokoje - 64 m - balkon, piwnica, dwustronne - os. Sobieskiego 16, poznań Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 112 643 zł76 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

330 000 zł28 m² 11 913,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

457 700 zł38 m² 12 102 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się w kameralnym i spokojnym osiedlu, przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robocza

Wilda,Poznań

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej części Wildy - doskonała lokalizacja! Poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: > Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

645 000 zł65 m² 9 938,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na cenionym osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 64,90 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

856 000 zł72 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

841 521 zł65 m² 12 996,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poplińskich

Wilda,Poznań

1 229 000 zł123 m² 9 991,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż działający, w pełni wynajęty gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany przy ulicy Poplińskich w Poznaniu, na 3. piętrze w kamienicy. Powierzchnia: 123 m2, funkcjonalnie podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Pokrzywno,Poznań

2 880 000 zł550 m² 5 236,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 675 m²

28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości! doskonały obiekt Z dużą działką na firmę, warsztat + dom mieszkalny! oferta dotyczy: 2 rodzinny dom mieszkalny + wolnostojący warsztat + garaż +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

1 199 344 zł86 m² 13 945,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium w inwestycji na Grunwaldzie. To 86 m komfortowej przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodnym i nowoczesnym stylu życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Majakowskiego

Kobylepole,Poznań

960 000 zł58 m² 16 637,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż, położonego w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Warzelnia. To wyjątkowa, spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

312 800 zł28 m² 11 053 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe | parter | 28,30 m | Naramowicka Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Metraż: 28,30 m Układ: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

454 279 zł40 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie od strony południowej z balkonem. Doskonały układ pomieszczeń z przestronnym salonem z aneksem i ustawną sypialnią oraz dużą łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

629 000 zł54 m² 11 626,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Poznań - Grunwald Bardzo zadbane, umeblowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Poznania - Grunwald, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

770 592 zł55 m² 13 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

690 000 zł50 m² 13 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Ziębicka 30a. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, który został oddany do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

504 000 zł36 m² 14 197,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w doskonale skomunikowanej lokalizacji, św. Rocha , Poznań. Układ: 2 pokoje, salon połączony z kuchnią, osobna sypialnia i łazienka. Wyjście na balkon zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

636 206 zł60 m² 10 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

427 000 zł36 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka | 35,60 m | piętro | balkon | nowa inwestycja Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Na sprzedaż 1-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Grunwald,Poznań

1 505 678 zł107 m² 14 071,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 107m2 + loggia 18m2 - położony na ostatnim piętrze od strony południowo-wschodniej. Duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 484 476 zł83 m² 17 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Os. Kopernika jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Naramowice,Poznań

880 000 zł71 m² 12 473,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie przy ulicy Karpia (osiedle Jaśminowe) w Poznaniu. Niska, kameralna zabudowa, odpowiednio dobrana i urządzona zieleń daje poczucie wyjątkowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeżeli szukasz mieszkania, do którego można się wprowadzić od razu, w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum to możliwe, że właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Odkryj Wyjątkowe Mieszkanie na Jeżycach! Twoje Poddasze Marzeń Czeka! Marzysz o zamieszkaniu w sercu Poznania, w dzielnicy z duszą, a jednocześnie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winiary,Poznań

575 000 zł54 m² 10 707,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,7 m , położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku na osiedlu Winiary w Poznaniu. Funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

525 000 zł47 m² 11 218 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,80m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

677 952 zł70 m² 9 685,03 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 3 wolne mieszkania! W tym układzie dostępne także piętra: parter, v i VI!.