dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Smochowice,Poznań

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie dwupoziomowe na Smochowicach - idealne dla rodziny ceniącej spokój i bliskość natury. Nowa niższa cena! Idealne dla rodziny. Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

759 283 zł77 m² 9 903,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot cena Stara cena : 908 079,48zł Nowa cena : 759 283,15zł Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 76 m - jasne, duże, idealne dla miłośników komfortu i otwartej przestrzeni Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

982 800 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rodzinne 5 pokojowe mieszkanie 98 m z dużym ogródkiem - przestrzeń, w której dzieci rosną szczęśliwie pcc 0% prowizja 0% Są domy, które od pierwszej chwili budzą poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łazarz,Poznań

3 699 000 zł176 m² 21 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

413 032 zł68 m² 7 499,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy, odrestaurowana kamienica, wykończony pod klucz, łazarz, ul głogowska cena netto Oferujemy lokal usługowy z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 67,74 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

463 200 zł41 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Poznań

Ławica,Poznań

23 934 000 zł19 945 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną 1044, numer obrębu 0010 o przeznaczeniu usługowym (w tym handlowym) położone przy ul. Poznańskiej w Skórzewie, gm. Dopiewo. Lokalizacja: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

415 000 zł33 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - Poznań Piątkowo | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,30 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

671 876 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja - nowe mieszkanie na Grunwaldzie. Funkcjonalne, jasne mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji. Osiedle obejmuje zaledwie 28 mieszkań, co zapewnia prywatność, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

783 360 zł69 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,42 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż duże, dwustronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Grunwald, przy ul. Międzyborskiej. To spokojna, zielona część Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Poznań

619 970 zł48 m² 619 970 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym z największych klinów zieleni w okolicy. Na składać się będzie ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 390 zł50 m² 12 977,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Ogrody,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe 2 pokoje z balkonem | Ogrody | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Starołęka,Poznań

390 000 zł32 m² 12 014,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

*Please scroll down for the English version* rezerwacja oferty! #brak prowizji dla biura# Jasna i przestronna kawalerka na Starołęce - idealna pod inwestycję lub jako mieszkanie na start! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starołęka,Poznań

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. św. Antoniego 24, poznań (starołęka) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

935 000 zł95 m² 9 827,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż piękny lokal mieszkalny z 2 balonami w secesyjnej kamienicy przy ul. Roosevelta 4. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 95,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

466 658 zł40 m² 11 793,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! hot oferta! tylko do końca miesiąca 20 000zł taniej bez prowizji bez pcc 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

486 000 zł43 m² 11 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznańskie Winogrady to miejsce dla osób które doceniają aspekty mieszkania w pobliżu licznych terenów zielonych tj. parki, zielone pomniki przyrody, obiekty rekreacyjne a także cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

590 730 zł46 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

649 865 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na nowym kameralnym osiedlu w dzielnicy, grunwald - Junikowo. Gotowe do odbioru w stanie deweloperskim, grudzień 2023r. . Zabudowa niska, 3 piętrowa, nowoczesna architektura budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

716 000 zł66 m² 10 848,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

532 420 zł46 m² 11 549,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! hot oferta! tylko do końca miesiąca 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę.