dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 240 000 zł71 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie w sercu zielonego Sołacza nowoczesny komfort i prestiżowa lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

605 000 zł45 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja *please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz komfortowego, dwupokojowego mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

310 000 zł26 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

399 000 zł35 m² 11 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Balkon | 34,66 m | 1 piętro Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 34,66 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

849 999 zł58 m² 14 612,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 58 m , położonego przy ul. Górna Wilda w Poznaniu. Lokal znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

477 000 zł44 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone na poznańskim Łazarzu w kamienicy z windą. Świetna lokalizacja, tuż obok rynku Łazarskiego, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

940 000 zł118 m² 7 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Centrum | dla rodziny | dla inwestora | 4 pokoje Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 117,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grochowe Łąki 1 w Poznaniu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

482 334 zł42 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

399 000 zł64 m² 6 214,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

379 000 zł43 m² 8 773,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,20 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

89 000 zł301 m² 295,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 301 m2 działki znajduje się murowana altana, którą można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Orła Białego,Poznań

589 000 zł78 m² 7 531,97 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam duże, przestronne mieszkanie trzypokojowe, na os. Orła Białego 75. Bardzo dobra lokalizacja, na przeciwko park, szkoła, przedszkole, kościół, przystanek tramwajowy, autobusowy, parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

446 148 zł36 m² 12 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | ogród 60 m | gotowe do odbioru | parter | tanio! Poznań - Podolany, ul. Jasielska Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje z dużym ogródkiem - idealne dla pary, singla albo pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

599 999 zł50 m² 12 062,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na poznańskich Podolanach o powierzchni 49,74m2 wraz z przestronnym balkonem typu loggia o powierzchni 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

556 818 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Klucze do odbioru! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m2 z loggią. Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku autobusowego 3 minuty spacerem. Dodatkowo bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

699 000 zł55 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, tylko w naszym biurze na sprzedaż komfortowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Wilczak 20e w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w samym centrum miasta? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

540 000 zł44 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia wysoki standard wykończenia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m2 , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Wierzbięcice 18. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

513 261 zł41 m² 12 645 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

799 000 zł51 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, zakupów mebli i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort mieszkania w bloku z prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Bonin,Poznań

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Turkusowej na poznańskim Boninie. Świetna propozycja dla osób szukających mieszkania na start , pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

565 004 zł50 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,89 m w nowej inwestycji! Oferta dotyczy funkcjonalnego, jasnego mieszkania położonego w nowoczesnym, kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 166 457 zł79 m² 14 799 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowy pakiet inwestycyjny Zapraszam do zakupu trzech mikro kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 78,82m2, natomiast po obrysie podłogi - 90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

783 998 zł52 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy pakiet inwestycyjny! Zapraszam do zakupu dwóch dwupokojowych mieszkań na jednej kw o łącznej powierzchni 52,27m2, natomiast po obrysie podłogi - 63,5m2, położonych w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

553 200 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, rozwijającej się okolicy? Ta oferta może być idealna. Mieszkanie: 3 komfortowe pokoje prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

426 000 zł33 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przerobienia na dwa pokoje,34m2, 319.000zł, Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

9 950 000 zł810 m² 12 284 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kamienica na płycie Starego Rynku w Poznaniu. Idealna pod inwestycję pod lokale usługowo-handlowe, szkołę, prywatną uczelnię lub inny biznes. Nieruchomość z dobrym adresem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

351 650 zł28 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Pod Lipami,Poznań

310 000 zł27 m² 11 610,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,7 m , położona na 4. piętrze niskiego bloku na popularnym osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. To świetna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębiec,Poznań

399 000 zł35 m² 11 335,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe Dębiec Łozowa Powierzchnia: 35,2 m Układ: 2 pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym +sypialnia). Piętro: 2/3. Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

565 000 zł46 m² 12 409,40 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w zielonym sercu miasta! Nowoczesne mieszkania gotowe do odbioru! Szukasz idealnego miejsca do życia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Komfortowe mieszkania w dwóch nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

634 123 zł58 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 57,71 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość wejścia na budowę! > 0% prowizji > brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżyce | Dąbrowskiego 58 | 50 m | Wysoki standard i jeszcze wyższe sufity Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają. A są też takie, które mają to coś. Styl, proporcje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

539 890 zł41 m² 13 168 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj i zainwestuj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

812 197 zł65 m² 12 543,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

581 603 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja noworoczna Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

441 700 zł41 m² 10 765,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Duży balkon | 41,03 m | 2 piętro Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 41,03.