dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

693 908 zł63 m² 11 031,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

1 120 000 zł68 m² 16 458,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, nazywam się i reprezentuję biuro Grunt to Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajkowe

Grunwald,Poznań

1 270 000 zł187 m² 6 780,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

709 120 zł50 m² 14 097,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,30 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 179 000 zł92 m² 12 815,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

569 140 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

470 000 zł44 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Poznań, os. Piastowskie 82 - 2 pokoje, 44 m , parter, do odświeżenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze zadbanego bloku przy os. Piastowskim 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

332 592 zł28 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Możliwość wejścia na budowę i zobaczenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

534 000 zł52 m² 10 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 808 zł41 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych! realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

451 170 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Poznań

1 232 030 zł78 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w Poznaniu, o wysokim standardzie wykończenia budynku? W prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? - Znalazłeś! Ostatnie mieszkanie z tej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

509 000 zł42 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, wyjątkowe rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

559 000 zł65 m² 8 613,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,9m2, przy os.Zwycięstwa (WINOGRADY) położone na 3 z 4 piętrze w zadbanym bloku z końca lat 70. Pierwotnie lokal składał się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

399 790 zł33 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

580 700 zł37 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

649 000 zł42 m² 15 342,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Z garażem! dobra lokalizacja, osiedla polanka! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

519 000 zł59 m² 8 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | idealne pod zamieszkanie lub pod wynajem Powierzchnia: 59,05 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Forma własności: własność układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

519 000 zł59 m² 8 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, idealne pod najem inwestycyjny zarówno w całości, jak i w modelu wynajmu na pokoje. Układ mieszkania pozwala na elastyczną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

719 000 zł42 m² 16 929,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Bez podatku od czynności cywilnoprawnej - oszczędność rzędu kilkunastu tysięcy złotych! Załączone wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

749 000 zł70 m² 10 761,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Grobla 6 - 3 pokoje, 69,6 m Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Grobla 6 w Poznaniu. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł65 m² 8 921,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

569 140 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

701 603 zł42 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Harmonogram płatności 20/80 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

695 000 zł34 m² 20 525,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

414 000 zł46 m² 9 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poznań Wilda, ul. Wierzbięcice 38 46 m | 2 pokoje | 3. piętro | winda | balkon | 429 000 zł Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

749 000 zł59 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz przytulnej przestrzeni w świetnej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie może być Twoim nowym miejscem na ziemi! Mam zaszczyt zaprezentować, słoneczne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

684 263 zł50 m² 13 685,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

471 079 zł40 m² 11 756,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Równa

Nowe Miasto,Poznań

665 000 zł495 m² 1 343,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Super lokalizacja! Działka budowlana -jednorodzinna wolnostojąca, poznań Nowe Miasto Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchnia 495m2 zlokalizowaną w Poznaniu w pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 374 600 zł158 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Naramowicach .Teren nieruchomości monitorowany i ogrodzony. Przystanek autobusowy ok 100 m , tramwajowy ok 300.Tereny zielone w okolicy /Żurawiniec/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

1 460 360 zł70 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze 5-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

354 646 zł25 m² 14 001 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowa kawalerka zlokalizowana na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowego, 6 piętrowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

720 544 zł74 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, wysokim standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.