dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Umultowo

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

9 731 400 zł23 170 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt - tel.   ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
````````` na sprzedaż działka gruntu W poznaniu, na umultowie: - możliwość wydzielenia 26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu komfrot z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Mieszkanie znajduje się w budynku B2 inwestycji Fuelda w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Hot oferta Mieszkanie M01 w budynku C cena ofertowa 468.000 zł nowa cena w maju 448.000 zł Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie typu STANDARD z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 712 zł45,96 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu komfort z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Mieszkanie znajduje się w budynku C1 inwestycji Fuelda w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 999 zł46 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem nowiutkie, klimatyzowane a zarazem bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichej i spokojnej części Poznania > ul. Plac degi ( umultowo/różany Potok.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł224 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 224 m położony na spokojnej, kameralnej ulicy na Umultowie w Poznaniu (ul. Kryształowa 8) To nieruchomość, która daje kilka scenariuszy wykorzystania : do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

500 000 zł760 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na umultowie przy terenach nadwarciańskich - blisko lasu I rzeki! działki Z planem miejscowym! umowa na wyłączność! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł17 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Piękne mieszkanie - mikroakademik - położone na terenie Kampusu Morasko czeka na fajnych ludzi. Lokalizacja Lepsze miejsce trudno sobie wymarzyć. W ciepłe miesiące wyraźnie słychać tu śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł224 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom pod wynajem operacyjny niedaleko Kampusu uam Morasko. - czynsz: 6 000 pln netto / miesiąc (do negocjacji) - Aktualnie 24 miejsca noclegowe (8 pokoi) - Model: zakwaterowanie pracownicze / studenckie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł5 382 m² 557,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

>rezerwacjapolecamy Państwu na sprzedaż kompleks działek położonych przy ulicy Radłowej na Umultowie. Działki położone wśród zabudowy jednorodzinnej, położone blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:292 m²

Transakcja Z licencjonowanym pośrednikiem bezpieczną transakcją Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. 23 lutego przy ul. Umultowskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat 30.000 zł Nowa cena: 409.000 zł Jedyna sztuka na Inwestytcji! OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM PREMIUM BRAK PCC | BRAK PROWIZJI | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł39,57 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma 20 metrów, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł806 m² 781,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy naramowice / umultowo. Jest to świetne miejsce pod budowę Państwa wymarzonego domu. Oferta przedstawia działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Poszukujesz wyjątkowej nieruchomości blisko natury? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałego dojazdu do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł355 m² 5 067,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wygodny dom szeregowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Wygodny, profesjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Różany Potok. Optymalna powierzchnia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,80 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem na os. Różany Potok w Poznaniu, przy ul. R. Drewsa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł820 m² 1 158,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie- umultowo cicha okolica, uzbrojona Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe. Idealna pod segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł431,80 m² 3 682,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,66 m² 12 377,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. -salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł231,48 m² 6 890,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

Przestronny segment na umultowie W bezpiecznej I cichej okolicy Fotowoltaika | Wszystkie media miejskie | Cicha i bezpieczna okolica | Idealny dla rodziny Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

659 000 zł52,87 m² 12 464,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szweykowskiego w Poznaniu - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kampus.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa duża kawalerka O pow. ok. 37m2 Z wydzieloną sypialnią słoneczny taras ok. 14m2 miejsce postojowe W hali garażowej W doskonałej lokalizacji różany potok ul.

Szczegóły ogłoszenia

788 485 zł937 m² 841,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica naramowice. Idealne miejsce na Twój nowy dom w otoczeniu natury. Przedsprzedaż kupujący nie płaci podatku pcc 2% Oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł208,90 m² 7 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Polecamy do kupna niezwykle komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji na Umultowie w Poznaniu (prawa połowa bliźniaka zaznaczona na niektórych zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł542,50 m² 3 682,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Kontakt   na sprzedaż obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjno-usługowy W poznaniu, okolica uniwersytetu na morasku: - powierzchnia całkowita obiektu - ok. 542,5 mkw (biurowa - 117 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż dom idealny dla firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

628 680 zł806 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 806m2 , prąd, woda, gaz i kanalizacja w ulicy w pewnej odległości od działki , działka nieogrodzona.,położona wśród nowych domów. (właściciel ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190,50 m² 9 396,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 190 m + poddasze około 40 m zlokalizowany na działce działka 705 m w pięknym sąsiedztwie Lasu Umultowskiego. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 732 zł45,96 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma niespełna 24 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł500 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż dom wraz z warsztatem na ulicy Żywokostowej w Poznaniu. Nieruchomość o powierzchni 600m2 dzieli się na część mieszkalną o powierzchni 200m2 oraz były zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Umultowo,Poznań

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:777 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwarcowa

Umultowo,Poznań

1 700 000 zł151 m² 11 279,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o przemyślanym układzie pomieszczeń, z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Umultowo,Poznań

1 490 000 zł209 m² 7 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Degi

Umultowo,Poznań

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż duże mieszkanie / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mleczowa

Umultowo,Poznań

1 390 000 zł1 346 m² 1 032,69 zł/m²