dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

666 591 zł54 m² 12 424,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja na Jeżycach - Twoje Wymarzone Miejsce do Życia Czeka! Marzysz o nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

699 928 zł74 m² 9 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Marzysz o pięknym, tanim mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną ofertę bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc **mieszkanie 2 -pokojowe ** - Nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

728 000 zł57 m² 12 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Zakup od zaufanego dewelopera! - 2 min posnania - 3 min rondo rateje! - 5 min politechnika! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane przy Rondzie Rataje. Bliski termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 019 000 zł76 m² 13 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż niesamowite 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,79 m2 wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bajkowe

Grunwald,Poznań

1 750 000 zł150 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w doskonale skomunikowanej części Poznania -na osiedlu Bajkowym. Dom w zabudowie bliźniaczej, usadowiony na urządzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

550 000 zł52 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania? Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Naramowice, ul. Bratumiły 4 - polecam do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku wybudowanego w 2007 roku. Mieszkanie, którego powierzchnia wynosi 49,76 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

434 000 zł35 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Bez pcc! Gotowe do odbioru dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

388 000 zł25 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

695 000 zł56 m² 12 375,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

890 000 zł77 m² 11 498,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centrum jeżyc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie |wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

510 000 zł58 m² 8 857,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z cegły przy ul, przybyszewskiego na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 57,58m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

550 000 zł48 m² 11 434,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz dostępnego od zaraz ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Bułgarska na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

474 153 zł42 m² 11 211,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Super rabat ograniczony czasowo! mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji obok ronda Starołęka! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% - Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

407 700 zł26 m² 15 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy Prestiżowy adres na mapie Poznania, wśród secesyjnej zabudowy. Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

823 990 zł45 m² 18 458,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo prestiżowy adres W samym centrum poznania Niegdyś najbardziej ekskluzywna ulica w Poznaniu. Inwestycja w historycznej kamienicy doskonale zrewitalizowanej przez cenionego poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

439 990 zł36 m² 12 221,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Realne zdjęcia stanu deweloperskiego inwestycji Inwestycja oddana do użytku klucze gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł28 m² 21 570 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bardzo prestiżowy adres W samym centrum poznania Dawniej najbardziej ekskluzywna ulica w Poznaniu. Inwestycja w historycznej kamienicy doskonale zrewitalizowanej przez cenionego poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

487 000 zł54 m² 9 102,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż, mieszkanie 53,5m2 os. Czecha Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania z loggią, zlokalizowanego na osiedlu Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

729 000 zł64 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

461 000 zł42 m² 11 058 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji oddalonej 3 min pieszo od tramwaju. Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Bez pcc - 0% Prezentowane mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Rataje,Poznań

470 900 zł43 m² 10 862,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu Dwu pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze, z dobrym widokiem. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Główna,Poznań

510 000 zł40 m² 12 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

749 000 zł56 m² 13 332,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestrzeni idealnej dla rodziny, urządzonej z dbałością o każdy szczegół? Cenisz nowoczesny design, funkcjonalne rozwiązania i przemyślane detale? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 150 000 zł106 m² 10 830,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z duszą, w sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania? To oferta dla Ciebie - mieszkanie o powierzchni 106,2 m na Jeżycach u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

829 000 zł95 m² 8 698,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji blisko szkół, przedszkoli, sklepów, uczelni, przystanków tramwajowych i autobusowych i całej miejskiej infrastruktury ? Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

521 000 zł42 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 41,72 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

775 000 zł66 m² 11 832,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Zakup od zaufanego dewelopera! - 2 min posnania - 3 min rondo rateje! - 5 min politechnika! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane przy Rondzie Rataje. Osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

744 000 zł66 m² 11 358,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium zapraszam do obejrzenia mieszkania! Lokalizacja: poznań starołęka - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

398 895 zł25 m² 15 898,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

809 800 zł55 m² 14 670,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

609 000 zł48 m² 12 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania wykończonego na wysoki standard? Chcesz wprowadzić się od zaraz? Jesteś wielbicielem najbardziej romantycznej dzielnicy Poznania? bingo! Na sprzedaż nowe, świeżutkie, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

796 000 zł47 m² 17 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Nowoczesne i stylowe mieszkania w kameralnym budynku wkomponowanym w klimat Starego Miasta. Marzysz o mieszkaniu, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Garbary,Poznań

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Poznania w rewelacyjnej cenie!. Jest to idealne położenie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembertowska

Górczyn,Poznań

660 000 zł51 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Atrakcyjna lokalizacja na przeciwko parku, mieszkanie z ogrodem 97,2 mapka lokalizacyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

313 012 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w rewitalizowanej kamienicy na terenie Poznania Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 31,94 m2 na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

691 367 zł62 m² 11 061,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej oferty mieszkaniowej .umów się na dni otwarte już 8.02. . skorzystaj z limitowanych promocji cenowych. i odbierz klucze już w tym roku! Mieszkania od dewelopera Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Podolany,Poznań

1 389 999 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną domem o powierzchni ok. 200 m2 Dom podpiwniczony wymagający kapitalnego remontu. Usytuowany na działce o powierzchni 1260 m2 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

369 000 zł34 m² 11 011,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się przy ul. Starołęckiej 45 w niedalekiej odległości od pętli tramwajowej Starołęka pkm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

455 655 zł39 m² 11 771 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

454 472 zł39 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.