dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Kiemliczów

Grunwald,Poznań

2 490 000 zł214 m² 11 635,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 214 m , położony na działce (560m2) z dorodnym starodrzewem, który zapewnia prywatność i naturalne piękno przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Nowe Miasto,Poznań

1 075 000 zł80 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, 5 min do Ronda Rataje. Nowoczesny budynek w przyjaznej mieszkańcom części Poznania - z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

777 000 zł120 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Winogrady,Poznań

569 000 zł36 m² 15 674,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w nowej inwestycji "początek Piątkowo". Łączna powierzchnia 36,30m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

452 999 zł42 m² 10 658,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

544 999 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich winogradach! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Podolany,Poznań

390 000 zł33 m² 11 908,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania jest mieszkanie w stanie developerskim na poznańskich Podolanach. Nieruchomość znajduje się w cichej i klimatycznej okolicy, w doskonałej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

429 999 zł38 m² 11 168,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

970 000 zł72 m² 13 416,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania ? Dodatkowo w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz ? Z szybkim dojazdem do Centrum jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Śródka,Poznań

879 000 zł63 m² 14 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

315 000 zł20 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w cichej oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

550 000 zł66 m² 8 358,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Serdecznie zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty nieruchomości przy ul. Międzyborskiej. Przestronne, aktualnie 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (możliwość powrotu do pierwotnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górczyn,Poznań

690 000 zł56 m² 12 412,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Górczyńskiej w Poznaniu. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,59 m , które łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marcin

Stary Rynek,Poznań

470 000 zł33 m² 14 351,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 1-pokojowego mieszkania w kamienicy położonej przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Główna,Poznań

799 000 zł151 m² 5 284,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy dom z ogrodem i garażem - przestrzeń i komfort w dogodnej lokalizacji Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 134,39 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernata

Zawady,Poznań

879 000 zł63 m² 14 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

421 770 zł42 m² 9 973,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! Płatność ratalna. Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,29 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowego budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

449 000 zł49 m² 9 168,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku na ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem, doskonały na usługi medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

467 200 zł44 m² 10 498,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

631 000 zł53 m² 11 905,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Grunwald. Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

415 706 zł31 m² 13 281,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,21 m z przestronnym balkonem (4,8 m ), znajdująca się w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Grunwald,Poznań

723 735 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokoje 53,61 m2! Bardzo duży balkon 9,34 m2! Świetna lokalizacja! Gotowe do odbioru! Kameralne osiedle w otoczeniu natury Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Radojewo,Poznań

779 000 zł91 m² 8 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Rataje,Poznań

729 000 zł74 m² 9 868,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem i dwoma balkonami - funkcjonalność i nowoczesność Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 73,87 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Rataje,Poznań

637 140 zł65 m² 9 815,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - nowoczesność i wygoda w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 64,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

1 850 000 zł96 m² 19 331,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Unikatowy, dwukondygnacyjny apartament z ogromnym tarasem w pięknej i cichej okolicy o niskiej zabudowie, którego okna wychodzą na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

499 950 zł39 m² 12 885,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Łączna powierzchnia 35,80m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

791 500 zł55 m² 14 338,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

898 000 zł63 m² 14 181,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Brak prowizji dla kupującego!. tel: piękne wykończone i urządzone mieszkanie na Winogradach! Zamieszkaj już na wiosnę w swoim nowym domu! Mieszkanie składa się z: - bardzo doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

399 000 zł43 m² 9 236,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 43,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

399 000 zł45 m² 8 858,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

419 000 zł48 m² 8 725,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku - elewację i dach (razem z izolacją). Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 48,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

965 587 zł86 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament 4 pokoje 85,83 m2 świetna lokalizacja! Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

546 478 zł55 m² 9 935,96 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klasyczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem od strony zachodniej. Przestronny salon i dwie sypialnie umożliwiają wiele aranżacji. Mieszkanie jest narożne z dodatkowym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Kopanina,Poznań

717 568 zł56 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny w zielonej okolicy Poznania! Przedstawiamy ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,06 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

564 322 zł49 m² 11 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na Jeżycach - Modna Dzielnica Poznania Powierzchnia: 49,37 m Liczba pokoi: 2 Poziom: parter Lokalizacja: jeżyce, poznań Opis Mieszkania: oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

462 244 zł44 m² 10 481,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym salon, położone na I piętrze od strony południowej. Zakup bezpośrednio od dewelopera - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

845 000 zł66 m² 12 803 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 z dwoma dużymi loggiami 12m2 10,5 m2 , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

630 200 zł49 m² 12 900,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż z rynku pierwotnego - brak pcc! Brak Prowizji dla biura! Z dumą prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie z inwestycji Gwarna 8 o powierzchni 48,85 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olecka

Smochowice,Poznań

404 000 zł35 m² 11 542,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kontakt: ale fajne! Smochowice, część willowa. Cudownie przyjazna, cicha, zielona okolica. Mieszkanie położone jest w kameralnej, kilkumieszkaniowej (5 mieszkań) willi miejskiej. Budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij