dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

625 000 zł86 m² 7 225,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może szukasz mieszkania pod inwestycje? bingo! Polecam dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 49,9 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

499 900 zł47 m² 10 591,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzysz o świetnie skomunikowanym mieszkaniu w zacisznej okolicy? Tereny zielone byłyby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność przedstawić pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

474 960 zł39 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

713 258 zł74 m² 9 655,58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87m2, z dwoma balkonami, oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

609 000 zł52 m² 11 743,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 051 zł39 m² 12 737,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

576 530 zł56 m² 10 352,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

***miejsce postojowe w promocyjnej cenie*** Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

520 000 zł47 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku na os. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20 m2 składają się: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

895 000 zł53 m² 17 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Kup wymarzone M i zamieszkaj jeszcze przed świętami na poznańskich Jeżycach i ciesz się nowym rokiem W nowym mieszkaniu! Dbałość o każdy szczegół, ręcznie malowana, oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

419 999 zł39 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe dwustronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 9m2 i tarasem w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

691 206 zł62 m² 11 123,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

530 894 zł50 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 479 zł43 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 598 233 zł95 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokości prawie 4 m z tarasem o powierzchni ponad 61 m2, z dwoma balkonami i z dwoma miejscami w hali garażowej, w nowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

778 000 zł50 m² 15 507,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50,17m w sercu Jeżyc, przy ul. Dąbrowskiego 58. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

780 000 zł70 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z dużym balkonem 13mkw. Budynek gotowy. Zakup bez pcc i prowizji! Wyjątkowa przestrzeń - funkcjonalny układ: - salon z aneksem kuchennym - 29mkw. - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Firlika

Podolany,Poznań

584 000 zł49 m² 11 918,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w nowej inwestycji Vivenda, kameralne osiedle, przy ulicy Franciszka Firlika 5. Mieszkanie, które mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 299 000 zł91 m² 14 274,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

621 000 zł50 m² 12 439,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

840 000 zł76 m² 11 004,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu przy ul.Serbskiej o powierzchni 76,33m2 składajace się z salonu,2 sypialni, kuchni,przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Naramowice,Poznań

550 000 zł59 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- rezerwacja- poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu Uniwersytetu Adama Mickiewicza i centrum miasta? Nieruchomości znajdującego się na szczególnie zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

429 000 zł38 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,6m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

669 000 zł62 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Święty Roch,Poznań

639 000 zł64 m² 9 953,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Św. Rocha, w samym centrum Poznania. Mieszkanie posiada duży potencjał do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wilda,Poznań

374 000 zł37 m² 10 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 37 m2, ul. Orzechowa, dębiec (wilda) Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

635 000 zł71 m² 8 987,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Polecam na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w centrum Poznania przy ulicy Górna Wilda, jest ono częścią zabytkowej kamienicy o zwartej zabudowie, reprezentującej wielorodzinny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Poznania. Znajduje się ono zaledwie 3 minuty spacerem od Starego Rynku, a Stary Browar jest oddalony o kilka kroków. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

807 640 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwustronny apartament dla najbardziej wymagających. Duży salon z tarasem, przestronny hol z miejscem na szafę wnękową, dwa ustawne i doskonale oświetlone pokoje oraz dwie łazienki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Rataje,Poznań

480 000 zł48 m² 9 254,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania z 2 niezależnymi pokojami przy os. Piastowskim, na poznańskich Ratajach. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze, w 16 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Starołęka,Poznań

659 900 zł55 m² 11 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz swojego miejsca w Poznaniu, zależy Ci na spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji? Nie masz czasu lub ochoty na urządzanie się, więc rozglądasz się za miejscem, gdzie po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

529 000 zł37 m² 14 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, modne, nowoczesne, eleganckie mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej, tuż przy Kupcu Poznańskim, ulicy Długiej i Półwiejskiej. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krótka

Nowe Miasto,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na II piętrze w III piętrowej kamienicy przy ul. Krótkiej na poznańskich Zawadach. Na powierzchnię 27m2 składają się: - pokój - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

649 925 zł65 m² 10 012,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,91m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kosmonautów

Winiary,Poznań

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży Segment ( narożnikowy ) pawilon handlowo-usługowego dwukondygnacyjny, podpiwniczony , wykonany w technologii tradycyjnej ( murowanej ) pokryty tynkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

409 000 zł47 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z pięknym widokiem na panoramę miasta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o dużym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Junikowo,Poznań

726 125 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Oddaną do użytkowania, inwestycję Mieszkań Deweloperskich na Grunwaldzie. Dlaczego, warto zamieszkać właśnie tu: bez Prowizji i pcc: u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

479 000 zł45 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sokoła tuż obok Uniwersytetu Przyrodniczego # lokalizacja # - ul. Sokoła / Sołacz - Uniwersytet Przyrodniczy - 0,5 km - przystanek mpk - 0,2 km -.