dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raczyńskiego

Podolany,Poznań

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? A może szukasz mieszkania pod bezpieczną inwestycje? bingo! Z radością prezentuję jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

435 000 zł32 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym? Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo! Na sprzedaż ustawne, słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Poznań

449 900 zł54 m² 8 378 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Powierzchnia: 53,70 m Lokalizacja: 10 min do Centrum miasta, poznań, górczyn, ul. Sielska 21 A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,70 m , usytuowane w samym sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

470 262 zł47 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o szczegóły. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na ulicy Kanałowej w Poznaniu, w kamienicy, która obecnie przechodzi rewitalizację. Ostatnie zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Gorąco polecam przestronne, niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

661 000 zł48 m² 13 773,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznana się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice 31 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 47,99 m2, 2 pokoje - jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

579 000 zł40 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***brak podatku pcc to oszczędność przy zakupie!*** ***brak prowizji od kupującego!*** Nowa niższa cena tylko do 14/12/2024 Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

559 000 zł51 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

739 021 zł67 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Listopadaowa promocja! ***miejsce postojowe w hali garażowej gratis*** Zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkania przed zakupem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup od developera. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

530 000 zł55 m² 9 566,79 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Z pięknym widokiem na wschodnią stronę Poznania ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

737 027 zł74 m² 9 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

455 420 zł39 m² 11 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do powierzchni mieszkania. Gotowe w styczniu 2025r. Dlaczego warto kupić? - Budynek już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Golęcin,Poznań

130 000 zł320 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyłącznego prawa do użytkowania z działki rod o powierzchni 320m2, na której znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

472 155 zł33 m² 14 178,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka lub kompaktowe 2 pokoje z balkonem. Idealna lokata kapitału. Jeżyce - modna dzielnica Poznania. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

620 000 zł64 m² 9 763,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na osiedlu Bolesława Chrobrego, położonego w malowniczej okolicy Piątkowa w dzielnicy Poznań Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

426 392 zł39 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie! Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Jeżyce,Poznań

639 000 zł51 m² 12 458,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, gotowego do własnej aranżacji mieszkania położonego przy ul. Anny Leskiej-Daab w Poznaniu. Lokalizacja osiedla znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górki

Grunwald,Poznań

493 000 zł42 m² 11 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w III piętrowej willi miejskiej z 2008r. przy ul. Górki na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 42 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VII piętrze w wysokim X-piętrowym bloku z 2 windami przy ul. Nowowiejskiego w samym Centrum Poznania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę usytuowaną na III piętrze w niskim bloku z 2013r. z windą na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

630 200 zł49 m² 12 900,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna butikowa kamienica w samym sercu Poznania. Dla osób które doceniają przestrzenne wewnętrze z dużymi oknami. Сучасний бутiкoвo-квартирний будинок у.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

519 000 zł37 m² 13 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

661 000 zł48 m² 13 773,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznana się z ofertą 2 kawalerek w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice 31 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 47,99 m2 zostało podzielone na 2 mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wejścia? A może szukasz nieruchomości w urozmaiconej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? Strzał w dziesiąte! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania z widokiem na zieleń? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

445 000 zł29 m² 15 543,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa, wykończona kawalerka Z balkonem! ul. Leśnych skrzatów, przy lasku marcelińskim! Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

549 000 zł30 m² 18 610,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napisz, a napewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

709 000 zł61 m² 11 623 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji (oszczędzaj około 50 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napisz, a napewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

475 801 zł43 m² 11 060 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja - mp W hali garażowej gratis Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne