dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Starołęka

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

898 000 zł1 036 m² 866,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 działki 158/3 -663m2 +działka 158/4-373 m2 razem tworzą całość o powierzchni 1036m2 Poznań ul.Ochota 8 ,dostępne wszystkie media więcej info tel.   Niniejsze ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Śliska

Starołęka,Poznań

450 zł17 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Starołęka , ul. Śliska garaż / magazyn o pow. 17 m2 wolny od zaraz cena : 450 zł plus vat plus 60 zł wspólnota kaucja zwrotna 600 zł pomieszczenie jest oświetlone , ma gniazdo prądu brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

633 574 zł59 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

597 000 zł46 m² 12 964 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu! Poszukujesz komfortowego mieszkania w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym miejscu? Mamy coś wyjątkowego! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starołęka,Poznań

570 360 zł46 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie nowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej spokojnej części Rataj *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maya

Starołęka,Poznań

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż funkcjonalne dwupoziomowy dom (można je też na zwać mieszkaniem) o powierzchni 72 m , z własnym ogródkiem, tarasem i trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starołęka,Poznań

526 084 zł47 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

394 338 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

648 111 zł63 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z garderobom i balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

461 374 zł40 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Starołęka,Poznań

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 62m2 z dużym ogródkiem (do wyłącznego użytku wynajmujących). Położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

708 200 zł74 m² 9 615,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 73,87 m | funkcjonalny układ rodzinny Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 73,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

673 365 zł70 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi | 69,96 m | parter | funkcjonalny układ Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 69,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Starołęka,Poznań

395 000 zł34 m² 11 721,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Starołęki. Mieszkanie Mieszkanie po remoncie ok. 3 lat temu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

676 797 zł71 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 70,61 m | parter | funkcjonalny układ Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia: 70,61 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

404 300 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt z przyrodą (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Starołęka,Poznań

750 000 zł51 m² 14 654,20 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Panoramiqa - jednej z największych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

540 050 zł43 m² 12 501,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią! Bez prowizji i bez podatku pcc- kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 2 pokoje + osobna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

609 000 zł51 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 575,20 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,05 m2, położone na 7. piętrze z loggią, zlokalizowane na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Inwestycja: panoramiqa - Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

785 280 zł69 m² 11 430,60 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! * Promocyjna cena, jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

599 000 zł37 m² 16 312,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania z ogródkiem, położonego w spokojnej części Poznania. To propozycja idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

633 574 zł59 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

597 000 zł46 m² 12 964,20 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji To jedno z tych miejsc, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Jasne wnętrze, cicha przestrzeń ponad miastem, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

612 954 zł55 m² 11 199,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj wyjątkową okazję na Starołęce! To mieszkanie spełni marzenia rodzin, singli i inwestorów! Bez pcc - oszczędź od razu 0% prowizji - zero ukrytych kosztów na tym etapie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

597 000 zł46 m² 12 964,20 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestrzeni, w której chce się żyć - właśnie ją znalazłaś/eś. To mieszkanie to połączenie światła, stylu i wygody w nowoczesnym budynku z windą i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

598 000 zł41 m² 14 420,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze wraz z dużym zielonym ogródkiem w nowym bloku przy ul. Wągrowskiej. Okolica bardzo cicha. Bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

499 000 zł37 m² 13 414 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 37 m , zlokalizowanej na 5. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym budynku z dwiema windami, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Starołęka,Poznań

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, starołęka Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku biurowym położonym na poznańskiej Starołęce, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

829 845 zł57 m² 14 558,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Mieszkanie z księgą wieczystą Bez podatku pcc Bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania. Nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

570 360 zł46 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

783 360 zł69 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,42 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Starołęka,Poznań

12 €/m²290 m² 3 480 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych położonych w budynku biurowym na poznańskiej Starołęce, w południowej części Poznania. Dojazd komunikacją miejską - tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Starołęka,Poznań

390 000 zł32 m² 12 014,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

*Please scroll down for the English version* rezerwacja oferty! #brak prowizji dla biura# Jasna i przestronna kawalerka na Starołęce - idealna pod inwestycję lub jako mieszkanie na start! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starołęka,Poznań

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. św. Antoniego 24, poznań (starołęka) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

590 730 zł46 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Maya

Starołęka,Poznań

55 zł/m²1 140 m² 62 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Office and warehouse building for rent Poznań, starołęka, romana Maya Street I am offering for rent a standalone office and warehouse building with a total area of approximately 1,710.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- r E Z E R W A C J A - Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Maya

Starołęka,Poznań

55 zł/m²1 710 m² 94 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowo magazynowy Poznań, starołęka, ul. Romana Maya Oferuję do wynajęcia samodzielny budynek biurowo magazynowy o łącznej powierzchni ok. 1 710 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

849 000 zł58 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem, balkonem, garderobą i miejscem w hali Poznań, starołęka Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Starołęka