dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka na ratajach, na os. Tysiąclecia! blisko do przystanku tramwajowego! Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w wieżowcu, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *polecam kawalerkę o pow. 27 m2 znajdującą się na Sołaczu *składa się z pokoju z balkonem, korytarza, odrębnej kuchni oraz łazienki *do mieszkania przynależy piwnica *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania przy ul. Ogrodowej 14. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeylanda

Centrum,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne Mieszkanie do Wynajęcia - Idealne Połączenie Komfortu i Stylu Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę wynajmu nowego, wyremontowanego mieszkania o niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

16,67 zł/m²15 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia komfortowe miejsce postojowe na terenie podziemnej hali garażowej poziom -1 w inwestycji przy ulicy Klaudyny Potockiej 51 na poznańskim Łazarzu. Czynsz najmu dla Wynajmującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemiradzkiego

Łazarz,Poznań

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 10a w Poznaniu. Grunwald/łazarz. Blisko: targi Poznańskie, uniwersytety, dworzec pkp, park Wilsona, park Kasprowicza, city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 200 zł45 m² 48,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz dwupokojowego mieszkania, z osobną kuchnią i balkonem, a do tego dobrą komunikacją z centrum Poznania? Zapraszam na Naramowice! Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

8 300 zł143 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma miejscami W hali garażowej, w centrum miasta! klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, kominek! dostępne od zaraz! Na wynajem luksusowy 3-pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 250 zł78 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na czwartym piętrzę, na Os. Lecha (rataje). Składa się z trzech niezależnych pokoi, z jednego z pokoi wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

300 zł16 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej na Os. City Park w Poznaniu przy ul. Ułańskiej. Budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym, wjazd za pomocą pilota. Nr budynku Ułańska 19/21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 890 zł50 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe na os. B. Chrobrego 41, w pobliżu Wyższej Szkoły Techniczno-Przyrodniczej *blok 4-pietrowy, spokojna okolica *na podwórku plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nieszawska

Nowe Miasto,Poznań

42 360 zł3 530 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Duża i wysoka hala produkcyjno-przemysłowo-usługowo-magazynowa ok.3330m2 + pow.socjalna ok.200m2 + plac ok.1500m2 w parku przemysłowym miasta Poznania ul.Nieszawska do wynajęcia. Idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia usytuowanego na pierwszej kondygnacji w niskim bloku przy ulicy Jeżyckiej 44 w Poznaniu. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na Grunwaldzie Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem okazjonalny Składa się ono z przedpokoju, łazienki, kuchni i pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 690 zł18 m² 93,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest jedna z pięciu mikro-kawalerek o pow. 18m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Dąbrowskiego 18. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²34 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 34 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Zawady,Poznań

49 zł/m²1 174 m² 57 525 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnie w nowoczesnym Biurowcu klasy A z możliwością podziału na moduły 2 moduły o pow. ok. 482 m2 i 682 m2 Oferowany lokal położony jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Zawady,Poznań

49,06 zł/m²53 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jeśli szukasz jasnego, nowoczesnego biura, które jest gotowe do wejścia - ta oferta jest dla Ciebie! Lokal został zaadaptowany z mieszkania, położony jest przy ulicy Smolnej 13e, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Łazarz,Poznań

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z wydzieloną małą sypialnią (drugim pokojem z oknem) po generalnym remoncie, blisko centrum, w zadbanej kamienicy czeka na pierwszych najemców. Do wyboru mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33,06 zł/m²36 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, poznań, ul. Grunwaldzka Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego, położonego w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²26 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni 26 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 26 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

70 zł/m²245 m² 17 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny i przestronny lokal,open spaice" ok.245m2(+68m2) z dużymi oknami idealny na biuro, salon motoryzacyjny,salon meblowy,salę sportową, salę fitnes ,studio,warsztat w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnieźnieńska

Zawady,Poznań

2 300 zł55 m² 41,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zawady/główna, ul. Gnieźnieńska 11 pokoje 2 sypialnie + jasny salon z aneksem kuchennym Balkon od zacisznej, zielonej strony dziedzińca miejsce garażowe w hali pod budynkiem (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

4 750 zł66 m² 72,19 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard Z meblami! słoneczna loggia! 2 miejsce postojowe W hali garażowej! wolne od zaraz. Na wynajem przepiękny, 3-pokojowy apartament, o powierzchni 65,80 m2, ze słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 290 zł14 m² 92,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest jedna z pięciu mikro-kawalerek o pow. 14m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Dąbrowskiego 18. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwrotnicza

Grunwald,Poznań

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***bez prowizji dla biura*** Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze zrewitalizowanego budynku przy ul. Zwrotniczej w Poznaniu. Na powierzchnię 43 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

76,72 zł/m²116 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny i przestronny lokal,open spaice" ok.116m2 (+129m2+68m2) z dużymi oknami idealny na biuro, salon motoryzacyjny,salon meblowy,salę sportową, salę fitnes ,studio,warsztat w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

740 zł7 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:740 zł

Pokój do wynajęcia wmieszkaniu 5-pokojowym, na piątkowie, na os. Bolesława chrobrego! Do wynajęcia 1-pokój o powierzchnia ok. 7 m2 w mieszkaniu 5-pokojowym o powierzchni 63,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana dla osób pracujących. pokoje (21 m2 z aneksem kuchennym i 9 m2 sypialnia) dwa balkony - przestronny w pokoju dziennym i nieco mniejszy przy sypialni świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

48 zł/m²295 m² 14 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biuro/serwerownia,it,od 7-9pok/ok.295m2(+132m2)wyposażone w niezbędne instalacje w biurowcu w Poznaniu do wynajęcia. Niezależne pomieszczenia przygotowane pod serwerownię,usługi it.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

76,67 zł/m²129 m² 9 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny i przestronny lokal,open spaice" ok.129m2 (+68m2+116m2) z dużymi oknami idealny na biuro, salon motoryzacyjny,salon meblowy,salę sportową, salę fitnes ,studio,warsztat w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²110 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 217 m2 , możliwość podziału na dwie , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Powstańców Wielkopolskich

Poznań,wielkopolskie

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na wynajem w samym sercu miasta, ul. Powstańców Wielkopolskich. Idealne rozwiązanie dla osób chcących parkować komfortowo w strefie płatnego parkowania w Poznaniu bez poszukiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierska

Grunwald,Poznań

2 500 zł50 m² 50,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego na poznańskim Grunwaldzie, bardzo blisko centrum to mieszkanie jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 200 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przygraniczna

Smochowice,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu moją nową ofertę wynajmu inteligentnego apartamentu, położonego w Smochowicach przy ul. Przygranicznej. Nowy budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

23,53 zł/m²34 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn ogrzewany o powierzchni 34 m2 .Dostęp do magazynu przez przestrzeń powierzchni wspólnej /wewnętrzny korytarz/ oraz przy pomocy windy towarowej. Magazyn umiejscowiony na poziomie -1 .Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²36 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 15 m2 i 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

47,26 zł/m²146 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro/gabinety 4-5 pok/ok.146m2 klimatyzowane,w bardzo dobrej lokalizacji w biurowcu ul. Bułgarska w Poznaniu do wynajęcia. W skład biura wchodzą odnowione 4 pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

50,43 zł/m²93 m² 4 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro/gabinety 2-3pok/ok.93m2(+202m2) w bardzo dobrej lokalizacji w biurowcu ul.Bułgarska w Poznaniu do wynajęcia. Niezależne biuro (a) położone jest na wysokim parterze biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

54 zł/m²100 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal premium W centrum wildy Oferta wynajmu lokalu : adres: przemysłowa parter , powierzchnia ok 100m2. Lokal jest obecnie wynajęty, ale najemca chce zrezygnować. Umowa na czas określony 3-5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na poziomie 0 w podwórzu kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 49. Oferowany lokal składa się z pokoju dziennego.