dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 356 ogłoszeń

451 990 zł58,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł36,10 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( budimex ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 220 zł59,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone **3-pokojowe mieszkanie** o powierzchni **59,72 m ** na Winogradach. Największe atuty: - **dwie oddzielne sypialnie** idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sołacz ok. Uniwersytetu Przyrodniczego do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokoje z balkonem, kuchnia niezależna z oknem. Mieszkanie jest częściowo umeblowana w sąsiedztwie: uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 22 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy bliźniak Z ogrodem I tarasem | strzeszyn | podolany | wysoki standard Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykończenia i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | brak podatku pcc | Rabat 10 15% u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny apartament o powierzchni 59,72.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²162 m² 3 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiot wynajmu: kilka pomieszczeń biurowych (8 pokoi o pow. łącznej 162m2), do wynajęcia łącznie lub pojedyńczo, w następującej konfiguracji: a) to pokój o pow. 25m2; b) to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w VILLI grunwald- ul. Budziszyńska. Lokalizacja Apartamentowiec "villa Grunwald" usytuowano w spokojnej części ul. Budziszyńskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul. Studniarskiego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do najmu przepięknie wyremontowanego mieszkania z balkonem o pow. około 30 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł41 m² 13 170,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,89 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,15 m² 12 067,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. całkowitej 47,15 m2 na 5 piętrze przy ul. Wilczak 15 w bloku z 2015 r. z windą. Do mieszkania przynależy wygodna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

53,96 zł/m²55,60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal handlowo-biurowo-usługowy z wejściem bezpośrednio od ulicy Rolnej, w bardzo czytelnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

40,09 zł/m²232 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowo-usługowa o łącznej powierzchni 232 m2 położona przy ul. Jasielskiej na poznańskich Podolanach. Nieruchomość jest w pełni zagospodarowana, teren.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni domek! smochowice- kameralny segment szeregowca, z ogrodem, słoneczny południowy taras, miejsca parkingowe Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ? Domek 4.

Szczegóły ogłoszenia

62,92 zł/m²172 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 172,52 m na 2 piętrze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka.

Szczegóły ogłoszenia

62,73 zł/m²183 m² 11 479 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 183 m na parterze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł23 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m , zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Piękne własnościowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 129 w Poznaniu. To mieszkanie nie jest przypadkowe, zostało zaprojektowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł152 m² 8 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Powierzchnia: 152 m2 Liczba pokoi: 5 Liczba łazienek: 2 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania / do małego remontu Rynek wtórny Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

90,96 zł/m²27 m² 2 456 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem - ekskluzywne przestrzenie biurowe w prestiżowej kamienicy Młyńska 12, poznań Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m , zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł47 m² 20 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Maraton Gardens przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł280 m² 10 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:360 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży budynek przy ul. Obornickiej - Piątkowo. W budynku został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,58 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku, przy ul. Kassyusza 7 (jeżyce). Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²12 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko premium, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu. Do Twojej dyspozycji oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia Na sprzedaż bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 51.6 m2 z 2 niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią wraz.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Dzień dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł148,87 m² 13 971,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Sprzedam bezpośednio lokal na ul. Działyńskich 7 - w najładiejszej, świeżo odrestaurawnej pod nazdorem konserwatora zabyktów kamienicy w Poznaniu. Kamienica w samym centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

14 700 000 zł1 500 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej 1 500 m , położony bezpośrednio przy trasie krajowej nr 92 Poznań-Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²1 500 m² 79 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz doskonale widocznego miejsca ? Proponujemy na wynajem nowoczesny obiekt o powierzchni 1 500 m , zlokalizowany bezpośrednio przy trasie dk92.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł90 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Szczepankowie idealny dla rodziny! na ulicy Podjaryszki z szybkim wyjazdem na autostradę sprzedaz bez prowizji posrednika , bez podatku pcc Mozliwosc zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka do remontu Poznań, nowe miasto ul Gluszyna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m , położona w doskonałej lokalizacji Poznań, nowe Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł189 m² 5 026,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł76 m² 11 171,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie premium (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą.