dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

449 300 zł36 m² 12 309,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 63 m2 z widokiem na planowany park od strony zachodniej! Cicha i spokojna okolica! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

395 000 zł37 m² 10 561,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie przy ul.Płomiennej 9A. Na prawie 38 metrową powierzchnię składają się dwa pokoje 9,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

475 000 zł33 m² 14 610,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

2 500 zł47 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 2. piętrze jednej z najpiękniejszych kamienic na poznańskim Łazarzu. Narożna lokalizacja przy ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

768 000 zł70 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, niemal 70-metrowy lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze 6-kondygnacyjnego bloku z początku lat dwutysięcznych. Budynek znajduje się na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bajkowe,Poznań

1 270 000 zł187 m² 6 780,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Poznań

707 443 zł57 m² 12 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu użytkowego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

536 700 zł45 m² 12 022,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Narożne i doskonale doświetlone 2 Pokoje 44 m , 2 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko w zasięgu spaceru. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

539 257 zł41 m² 13 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje na 2. piętrze - zamieszkaj niedaleko Cytadeli i blisko Doliny Warty! Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż tylko cztery ściany? Marzysz o porannej kawie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

580 641 zł55 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwa balkony, trzy pokoje i cena, która po prostu wygrywa z rynkiem! Szukasz mieszkania, które nie zmusza do wyboru między przestronnością a rozsądną ceną? Właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

418 336 zł32 m² 12 887,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródecki

Śródka,Poznań

299 000 zł26 m² 11 544,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 26 m | Śródka | kamienica | inwestycja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na poddaszu kamienicy (4. piętro) w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

518 339 zł41 m² 12 639,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 6 piętro | balkon | widok | gotowe Zamieszkaj wyżej. Dosłownie. Więcej światła. Więcej prywatności. Lepszy standard życia. To mieszkanie na 6 piętrze to zupełnie inna jakość niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Fabrycznej, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Typ budynku kamienica w oficynie. Powierzchnia lokalu 27 m 2 , I piętro, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

725 000 zł73 m² 9 931,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 73 m2 składają się: - 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

489 000 zł36 m² 13 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości wykończonej pod klucz, znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

589 642 zł55 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Żyj pełnią życia na Jeżycach - tam, gdzie miasto spotyka się z naturą! Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem, a jednocześnie pozwoli Ci odetchnąć po intensywnym dniu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

543 545 zł42 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady: przestronny salon, inteligentny dom i miejsce w garażu w cenie promo! Wyobraź sobie poranki pełne słońca w Twoim ogromnym, 23-metrowym salonie, a popołudnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

334 600 zł26 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu, na styku Naramowic i Winograd Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

481 950 zł43 m² 11 208,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 42,86 m | parter | taras + ogródek | gotowe do odbioru Tyko dziś miejsce w Hali Garażowej nawet za zero złotych! Mało? Zapytaj o dodatkowy rabat 1%! Nowoczesne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

401 936 zł32 m² 12 459,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zdzwoń teraz i zapytaj o dodatkowy 1% rabatu! Zadzwoń teraz. 32,26 m2 | Parter Dostępne rownież inne piętra oraz metraże Dlaczego to mieszkanie? Idealne pod szybki najem - metraż najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Podolany,Poznań

475 848 zł37 m² 13 019,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Design, zieleń i miejski styl - Twoje 2 pokoje na Podolanach! Szukasz mieszkania, które łączy w sobie prestiż nowoczesnej architektury z kojącym widokiem na zieleń? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Dębiec,Poznań

658 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na Makowej Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu przy ul. Makowej. Mieszkanie o powierzchni 65.80 m2 znajduje się na wysokim parterze w willi z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

477 600 zł42 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

629 000 zł53 m² 11 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Generalny remont kamienicy na początku 2026 roku - mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Prowizja 0% Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

1 400 zł30 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

(pl) Wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji przy pętli Poznań-Górczyn Oferuję do wynajęcia od zaraz stylową i słoneczną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o przytulnym zakątku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych zielonych dzielnic Poznania? A może szukasz mieszkania, gdzie spokój spotyka się z wygodnym dojazdem do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chartowo,Poznań

660 000 zł63 m² 10 492,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Jeśli szukasz wyposażonego mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Gorajska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł294 m² 778,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod szafirek Do sprzedaży działka rod Szafirek w Poznaniu przy ul. Gorajskiej 11. Na działce o powierzchni 294 m2 znajduje się dom parterowy z poddaszem użytkowym o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 637 zł55 m² 10 753,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Wilda,Poznań

1 999 999 zł869 m² 2 301,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - Nieruchomość inwestycyjna na Wildzie, poznań! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, umiejscowionej w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Nowe Miasto,Poznań

1 800 zł33 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Świętego Michała. Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez dzieci i zwierząt. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

542 036 zł41 m² 13 165,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 41,17 m | balkon | 3 piętro | winogrady | smart home Nowoczesne 2 pokoje na 3. piętrze - świetny układ, bardzo dobra lokalizacja i mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję.