dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 336 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 699 000 zł410 m² 6 582,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyobraź sobie dom idealny. Wyposażony w nowoczesne technologie. Energooszczędny. Nowoczesny. Bezpieczny. Idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. Dom, który wykończysz i dostosujesz do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:51

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia wyjątkowo zadbane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2010 roku na Naramowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,30 m² 11 371,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż lokal W willi miejskiej Z ogródkiem Poznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku Drwęskich Na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²56,91 m² 5 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem - ekskluzywne przestrzenie biurowe w prestiżowej kamienicy Młyńska 12, poznań Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej przestrzeni biurowej o powierzchni 26,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

586 000 zł46 m² 12 739,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kapitalne, nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Jeżyce - Sołacz Jeszcze w tym roku odbiór kluczy do tego atrakcyjnego mieszkania położonego w nowo powstałym kompleksie nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 000 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka nr 1 o powierzchni 1 000 m przy ul. Rozwadowskiej, w Poznaniu na Starołęce. Dojazd droga gruntowa. Działka ma kształt trapezu, gdzie front działki (od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²300 m² 4 050 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł50,19 m² 11 934,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę! Mieszkanie o powierzchni 50,19 m w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu jeziora Kierskiego, idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie Starego rynku przy ul.Wolnica. Lokal po remoncie, składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

41,98 zł/m²106 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku! Duża widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

91,62 zł/m²26,80 m² 2 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,18 m² 10 562,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu z charakterem w centrum Poznania, ale nie chcesz rezygnować z prywatności i komfortu parkowania? M7 w Loftach Matejki to dwupoziomowy loft z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,43 m² 12 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam! Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych 3-pok mieszkanie o pow.55,43m2 od strony południowej położone w zielonej części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

6 989 400 zł3 883 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo - mieszkaniową 5u/mn. Lokalizacja: poznań - Krzyżowniki, ul. Przygraniczna, województwo wielkopolskie - przy trasie krajowej 92 Poznań - Szczecin, berlin, -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2pokojowego mieszkania z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni ok 56m2 na w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł47 m² 10 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni o powierzchni 47 m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku (4 kondygnacje) na poznańskich Winogradach. Lokal jest po remoncie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dochód pasywny na poznańskiej Woli dom inwestycyjny na sprzedaż! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 165 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł96,50 m² 10 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul. Orkana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Nowym Mieście na osiedlu Piastowskim o powierzchni 37m2 Położone na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

26,14 zł/m²1 760 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena najmu podlega negocjacji! Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,66 m² 14 824,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w inwestycji Strzeszyn Park II. L O K A L I Z A C J.

Szczegóły ogłoszenia

53,96 zł/m²55,60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal handlowo-biurowo-usługowy z wejściem bezpośrednio od ulicy Rolnej, w bardzo czytelnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł54 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w kameralnej 2 piętrowej zabudowie. Lokal składa się z dwóch przytulnych sypialni oraz przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

108,97 zł/m²78 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w samym centrum nowego osiedla Marcelin. Powierzchnia lokalu niecałe 80m2 - jedna otwarta przestrzeń plus zaplecze sanitarne. Lokal w całości przeszklony w części.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł13 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, nowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego przy ul. Suchej 30 B na poznańskich Zawadach. Zapraszam! Ewa   .

Szczegóły ogłoszenia

110,89 zł/m²124 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu lokalu znajdującego się na ul. Półwiejskiej, bezpośrednie wejście z ulicy. Witryna. Lokal o powierzchni ok.125m2, położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 832 zł51,44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł350 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam a sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na rod "zacisze" przy ul. Gorajskiej 9 w Poznaniu. Ogród znajduję się cichej, spokojnej dzielnicy Poznania- smochowice. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65,51 m² 13 509,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,51 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku famma przy ul. Dąbrowskiego 89. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,66 m² 11 922,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

55,42 zł/m²720 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia nowa, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze doświetlona, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,30 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych lokatorów! Możliwy również zakup mieszkania! :o apartamencie:.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²104 m² 5 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²522,63 m² 7 839 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy prestiżowy lokal usługowo- biurowy na wynajem w nowej inwestycji w samym centrum miasta, o powierzchni użytkowej 522,63 m2. Uwaga: lokal można wynająć w całości lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przepiękne mieszkanie przy ul. Abrahama w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego (osobne wejście z ulicy). Lokal składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań- ul. Wagrowska | mieszkanie do wynajęcia, od zaraz | 33.50 m | Dobra komunikacja Do wynajęcia mieszkanie mieszczące się na 5. piętrzę budynku w nowym budownictwie o metrażu 33.50.