dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

396 160 zł30 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najmodniejszej dzielnicy poznania.5 MINUT DO CENTRUM I 10 NAD JEZIORO+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Czecha,Poznań

349 000 zł31 m² 11 287,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Jasne, ciche mieszkanie z zachodnią ekspozycją i widokiem na zieleń. Położone poza ścisłym centrum, na 1. piętrze 11-piętrowego bloku z windą (rok budowy 1978). Bardzo dobry stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Wilda,Poznań

435 000 zł45 m² 9 694,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44,87 m2, osiedle Dębina, wilda Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,87 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Palacza

Górczyn,Poznań

700 zł14 m²

 

Piętro:1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Wynajmę pokój jednoosobowy blisko centrum. Miejsca wspólne; kuchnia, łazienka, korytarz. Pokój jest oddalony od najbliższego przystanku tramwajowego Krauthofera o 5 minut pieszo - dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

306 500 zł26 m² 11 788,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Najlepsza okazja - Inwestycyjna kawalerka - nie czekaj! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

621 277 zł54 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym - Naramowice. Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Dodatkowe użytkowe poddasze Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

15 500 zł720 m² 21,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowy lokal magazyn- biuro / biuro w magazynie /o powierzchni całkowitej 720 m2 (540 m2 +180 m2) znajduje się bezpośrednio z rampy. Cena powierzchni magazynowej i biurowej wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

560 000 zł46 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

3 600 000 zł720 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości o niepowtarzalnym charakterze. Zlokalizowany w samym sercu Poznania, przy ulicy Grobla 10, ten wolnostojący, zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

490 000 zł41 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najlepiej sprzedającą się inwestycje W poznaniu+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji W skład mieszkania wchodzą: - jeden mniejszy pokój jednoosobowy z kanapą, szafą i biurkiem - koszt 800 zł - 1 średni pokój z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie położone Poznań Rataje przy ulicy Milczańskiej 12C. Osiedle strzeżone i monitorowane. Lokal znajduje się na parterze do którego należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

900 000 zł53 m² 17 126,60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku Atanera - jednego z najbardziej cenionych deweloperów w Poznaniu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z dużym tarasem. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego apartamentu premium, położonego w kameralnej inwestycji w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

399 000 zł38 m² 10 472,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,1m , zlokalizowanego na os. Kosmonautów w Poznaniu, jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świetna lokalizacja w najprzyjemniejszej części Grunwaldu. Spokojna,cicha okolica,dużo zieleni,wygodna komunikacja,blisko szkół,przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławskiego

Bolesława Śmiałego,Poznań

4 444 444 zł556 m² 7 993,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Idealne miejsce aby połączyć zamieszkanie (366 m2 ) wraz z prowadzeniem firmy ( ok 190 m2 ) w przestrzeni miejskiej. Lokalizacja: piątkowo - tuż przy Os. Bolesława Śmiałego 6 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

507 904 zł40 m² 12 697,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, limitowana okazja! Termin oddania - Kwiecień 2026!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

3 600 000 zł720 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

799 000 zł67 m² 11 900,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego mieszkania w spokojnej części Grunwaldu przy ul. Smardzewskiej. Lokal o powierzchni ponad 67 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Poznań

Przyjaźni,Poznań

1 000 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Na wynajem mam dwa pokoje w mieszkaniu na 3 piętrze na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Pierwszy pokój (główne zdjęcie) jest nieznacznie większy od drugiego (trzecie zdjęcie) Dostępność: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

289 000 zł20 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Kompaktowa kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania k/green Point. Mieszkanie Mieszkanie 1-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Rataje,Poznań

454 000 zł36 m² 12 685,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowana oferta na loft z antresolą o powierzchni użytkowej 35,79 m2 plus powierzchni dodatkowej 12,16m2 oraz balkonem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z ogródkiem - gotowe od zaraz Prezentacje mieszkania również w soboty i niedziele. Cicha, spokojna okolica - idealna do życia Prywatny ogródek - na relaks, grilla i zabawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Roosevelta

Poznań,wielkopolskie

13 €/m²150 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 150 m w samym sercu Poznania, na ulicy Roosevelta. Budynek po świeżej modernizacji, tuż obok Hotelu Mercure i parterowych lokali usługowych, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hiacyntowa

Kwiatowe,Poznań

1 850 000 zł103 m² 18 137,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej części Poznania? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum miasta? A może marzysz o własnym wykończonym już domu z ogródkiem, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

752 874 zł68 m² 11 153,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! *promocja do mieszkania przynalezy miejsce W hali gratsi - oferta limitowana! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Włodkowica

Grunwald Północ,Poznań

1 100 zł15 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Do wynajęcia 3 pokoje- 2 ok. 15m2 za 1100 zł i jeden 10m2 za 900 zł.Pokoje stanowią w całości mieszkanie o pow. 90m2 zlokalizowane w domu wolnostojącym. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

29,23 zł/m²55 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Okazja - tylko 30zl/mkw netto. Oferta ważna do końca miesiąca. Polecam na wynajem lokal biurowy położony niespełna 500 metrów od zielonej Cytadeli, w prestiżowym kompleksie atanera przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

727 449 zł74 m² 9 830,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Grunwald,Poznań

459 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie. 44,6 m2 Miejsce parkingowe za bramą piwnica 2 piętro Mieszkanie zlokalizowane jest na Grunwaldzie przy ulicy Piotra Wysockiego. Mieszkanie posiada miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

579 000 zł51 m² 11 440,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, wyremontowanego mieszkania! Jasne, elegancko i przytulnie urządzone mieszkanie, położone przy ulicy Rycerskiej, na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English see below! Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Adres: poznań, ul. Wenecjańska 7 Piętro: 5 / nowoczesny apartamentowiec z windą Dostępność: od zaraz Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 39,65 m , położonego przy ul. Zgoda w Poznaniu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

831 706 zł60 m² 13 884,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,90 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

467 945 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 542 020 zł97 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna. Dostępne są jeszcze w tej lokalizacji mieszkania o różnych parametrach - zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

419 000 zł32 m² 13 012,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na wysokim parterze w niskim bloku z cegły z 1998r przy ul. Dolna Wilda na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 32,2m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł19 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój w świetnej lokalizacji wolny od zaraz! Cześć! Mam do wynajęcia pokój w 80m2 mieszkaniu przy ul. Grobla 17a. Opis mieszkania: -Świetna lokalizacja - ścisłe centrum Poznania (cicho) -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

1 891 381 zł104 m² 18 186,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Centrum Poznania - Gotowy do odbioru. Brak prowizji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły i możliwy rabat. Idealne miejsce dla kancelarii I biur doradczych Bliskość sądów, urzędów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij