dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 342 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 618 zł59,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialniami , łazienką i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł47,70 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 244 zł41,96 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

699 000 zł72 m² 9 708 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu!. Kraft-Park to nowoczesny kompleks lokali usługowych, zaprojektowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,73 m² 13 368,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji u zbiegu dwóch, poznańskich dzielnic - Łazarz i Górczyn i korzystaj z wielu udogodnień jakie oferuje ta dzielnica! Nowe Dmowskiego to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,23 m² 12 559,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,23 m , położonego przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 030 zł31,34 m² 18 699,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 306 zł71,97 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 267 zł31,28 m² 18 199,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,60 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101,60 m2 usytuowane na III, ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ulicy Krzywej, na poznańskim Górczynie. Budynek Zadbany budynek trzypiętrowy z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego przy ul. Fabrycznej 40a w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł57,93 m² 18 108,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, wyjątkowej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

93,46 zł/m²107 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię handlowo - biurowa 107,5 m2. Obecnie znajduje się tam:- showroom z łazienką i kuchnią. Całość została zaprojektowana przez profesjonalny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48,80 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Piątkowie - wymienione wszystkie instalacje (prąd, wod-kan, gaz). Olbrzymie przeszklenie, prawie na całą ścianę zapewnia bardzo dobry dostęp światła i jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,88 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na popularnym osiedlu Dębina w Poznaniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 310 zł51,87 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby i łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 047 718 zł93,76 m² 21 840 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 928 zł48,21 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Kolejova 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł85,30 m² 11 723,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na Podolanach. Idealne dla osób, które cenią sobie stylowe wnętrza, wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł30,79 m² 17 830,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na poznańskich Jeżycach w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce! Zamieszkaj w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania Jeżycach, w prestiżowej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31,18 m² 15 073,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej i klimatycznej kawalerki położonej przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,18 m² 14 458,77 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Panoramiqa - jednej z największych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 800 zł62,90 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, os. Rusa Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł66,50 m² 39,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Opis lokalu mieszkalnego: - pow. 66,5 m2 - V piętro w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25,43 m² 17 695,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | ul. Maczka, poznań Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Maczka w Poznaniu. Mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł187 m² 5 342,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 187,56 m i użytkowej (nie wliczając garażu) 120,78 m2, położony na działce o powierzchni 350 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł56 m² 13 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

23.05.2026 DRZWI OTWARTE! Przyjdź, sprawdź i poznaj to mieszkanie na żywo oraz zobacz nasze inne realizacje. To świetna okazja, aby zobaczyć standard wykończenia, funkcjonalne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł29,90 m² 13 678,93 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,9 m , położonego przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł41,96 m² 14 752,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 41,96 m , położone na 1. piętrze w budynku z 2014 roku. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł31,82 m² 16 310,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji Biura Nieruchomości - Dziękujemy - proszę nie dzwonić! 519 000 zł | 4 piętro cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 658 zł39,57 m² 12 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do młodych ludzi, studentów, którzy chcą mieć blisko na Uczelnię oraz poszukują miejsca do zamieszkania, które zapewni im wszystko, co jest niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł60,20 m² 11 212,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 3 Niezależne Pokoje + Pokój dzienny z aneksem kuchennym || Piątkowo || os.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża - 36 m2, urządzona kawalerka, w samym centrum Poznania! Kawalerka składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z wanną - przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł31 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46,30 m² 12 848,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku na poznańskim Piątkowie. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł200 m² 11 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe