dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 348 ogłoszeń

1 000 000 zł78,60 m² 12 722,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do nowoczesnego, 3 pokojowego mieszkanie na drugim, ostatnim piętrze w niskim bloku z 2013 roku. Duży balkon, kominek, to tylko niektóre z wielu atutów tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom z lat 60. w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - na Starym Grunwaldzie, przy ul. Wolsztyńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł80,90 m² 8 961,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne | 80,9 m | poznań, os. Rusa Myślisz o bezpiecznym i dochodowym sposobie inwestycji środków pieniężnych ? Ta propozycja może być dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,95 m² 11 462,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wilda/ umeblowane/2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Wybickiego. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Wybickiego w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

730 000 zł77,94 m² 9 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

887 680 zł46,72 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł35 m² 12 711,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wyjątkowe, nowo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w stylowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,80 m² 13 624,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie do zamieszkania bez żadnych nakładów, idealne na start! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze klasycznej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 15 piętrze (przedostatnim) w wysokim 16 piętrowym bloku z cegły na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł58,04 m² 15 075,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament W nowych ogrodach Garaż podziemny | Monitoring i ochrona | Blisko Jeziora Rusałka ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 58,04 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł18 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego garażu na ul. Owsiana 23. Garaż posiada kanał. Nowo wymieniona brama wjazdowa. Wolny od 24 czerwca Nieruchomość ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 570 zł38,58 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15 m , zlokalizowane w inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość znajduje się w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2 + balkon 5,24m2. Układ 2 pokojowy z przestronnym salonem z aneksem i komfortową sypialnią. W budynku znajduje się windą,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,40 m² 14 319,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 54,4 m , położonego na parterze nowoczesnej inwestycji Echo Investment przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²104 m² 5 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł75,20 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam ofertę sprzedaży mieszkań położonych na parterze,nowoczesnego budynku, w ścisłym centrum Poznania. Budynek z 2014 roku. Mieszkania z księgami wieczystymi, do objęcia.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²200 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witaj w przestrzeni Giant Office - nowoczesnym kompleksie biurowym zlokalizowanym na ul. Głogowskiej w sercu Poznania! To miejsce, które zachwyci Twoją wyobraźnię i spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł356,60 m² 13 460,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny w Poznaniu na Zawadach przy ul. Rozewskiej 4 w atrakcyjnej części miasta - widoczny z arterii komunikacyjnej - ulicy Bałtyckiej, ze znakomitymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem Inwestycyjnym - Duży Dom przy ul. Sanockiej, poznań - Pokrzywno Na sprzedaż oferuję przestronny dom położony w spokojnej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 088 zł71,18 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,10 m² 10 921,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż dwie osobne, przepiękne kawalerki przy ulicy Rybaki w Poznaniu (centrum). Nieruchomość idealnie nadaje się na lokatę kapitału, wynajem inwestycyjny. Obie kawalerki są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 000 zł55,67 m² 11 370,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 55 m i 2 balkony | Klucze Teraz | 15 minut do centrum Poznania! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta Bądź napisz w formularzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 700 zł55,20 m² 18 801 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży jedno z bardziej atrakcyjnych mieszkań w nowoczesnym kompleksie położonym u zbiegu ulic Hawelańskie, ziarnistej i Naramowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie - Grunwald - ul Drużbacka kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms Szukasz funkcjonalnej i odświeżonej kawalerki w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

37,39 zł/m²345 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem piękny lokal handlowy, znajdujący się w historycznej kamienicy największego, wielkopolskiego kupca, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł162,37 m² 7 798,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Urokliwy dom z garażem i pięknym starodrzewem przy Lasku Marcelińskim - Grunwald Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

836 304 zł74,67 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 4 pokoje w prestiżowym systemie prefabrykacji - komfort i ekologia Sprzedam przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej innowacyjnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł169,74 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany na Winogradach Osiedle Na Murawie. Lokal posiada witrynę od strony ulicy, co zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 173 zł54,97 m² 10 718,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,97 mkw, położone na 2., ostatnim piętrze nowego budynku, przy ul. Zdzisława Dworzeckiego (osiedle Literacka Skwer). Budynek Nowy, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 118 zł49,93 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł130 m² 16 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, znajdującego się przy ulicy Strzeszyńskiej. Jeśli szukasz domu z potencjałem, ten będzie idealną opcją dla Ciebie. L O.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

12,50 €/m²1 542,08 m² 19 276 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek klasy A z pełnym wyposażeniem technicznym: klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszane sufity Pełne okablowanie strukturalne (el., tel., komp.) Uchylne okna, system BMS, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Polecam do wynajmu komfortowy dom na Strzeszynie w Poznaniu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. W pełni umeblowany i wyposażony. Działka o powierzchni 640 m2 zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 847 zł40,59 m² 11 723,26 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,59m2 znajdujące się na parterze nowego budynku. Dodatkowo -balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem mieszkanie w Poznaniu położone przy ul. Ptasiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 składa się z salonu ( 22,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79,91 zł/m²43,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem pawilonu wraz z wyposażeniem Przedmiotem najmu jest pawilon wolnostojący o pow. 43,8m2, składający się z trzech kontenerów modułowych o wymiarach 600cm x 243cm.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij